TESK Başkanı Palandöken: Sigortalılık Bilincinin Önemini İyi Kavramalıyız - Son Dakika
28 MAYISSEÇİM SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN
TESK Başkanı Palandöken: Sigortalılık Bilincinin Önemini İyi Kavramalıyız

TESK Başkanı Palandöken: Sigortalılık Bilincinin Önemini İyi Kavramalıyız

22.03.2023 12:01

Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu (TESK) Başkanı Bendevi Palandöken yaşanan deprem ve sel afetlerinin ardından üzgün olduğunu belirterek, "Can ve mal güvenliğimizi sağlamak, yarınlara daha emin adımlarla ulaşmak için sigortalılık bilincinin önemini iyi kavramalıyız” dedi.

Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu (TESK) Başkanı Bendevi Palandöken yaşanan deprem ve sel afetlerinin ardından üzgün olduğunu belirterek, "Can ve mal güvenliğimizi sağlamak, yarınlara daha emin adımlarla ulaşmak için sigortalılık bilincinin önemini iyi kavramalıyız" dedi.

TESK Başkanı Bendevi Palandöken, faaliyetine yeni başlayan Aveon Global Sigorta'nın Ankara'daki Bölge Ofisi açılışını yaptı. Açılışta konuşan Palandöken, "Yaşanan son depremler ve sel felaketlerinin ardından kaybettiğimiz canlar için ülkece hepimiz çok üzgünüz. Şimdi geçmişi unutmadan yaraları sarma vakti. Bu yaraları sarma noktasında sigorta yaptırmak çok önemli bir yer tutuyor. Can ve mal güvenliğimizi sağlamak, yarınlara daha emin adımlarla ulaşmak için sigortalılık bilincinin önemini iyi kavramalıyız" dedi.

"SİGORTA İNSANIN GÜVENİ, GELECEĞİ VE İLERİYE YAPTIĞI YATIRIMDIR"

Yaşanan son doğal afetler sonrasında sigortanın önemine dikkat çeken Palandöken, "Sigorta ayrı bir faaliyet alanı, insanın güveni, geleceği ve ileriye yaptığı yatırımdır. Ülkece yaşadığımız asrın felaketleri vatandaşlarımızın kendini güvence altına almasını gerekli kıldı. Tabii bu da sigorta yaptırmanın daha da ön plana çıkmasını sağladı. Her zaman hayatımızın bir parçası olan sigortanın önemini sadece bu felaketleri yaşadıktan sonra değil, normal bir zamanda da idrak etmeliyiz" diye konuştu.

Kaynak: ANKA
YORUMLAR
500

Son Dakika Güncel TESK Başkanı Palandöken: Sigortalılık Bilincinin Önemini İyi Kavramalıyız - Son Dakika


Advertisement