SON DAKİKA TESK HABERLERİ

Son Dakika Tesk Haberleri

 • 26 Mayıs 2017 13:42 TESK Yerel Ekonominin Liderlerini Buluşturacak TESK Yerel Ekonominin Liderlerini Buluşturacak TESK 7 ilde "Yerel Ekonominin Liderleri ve Sosyal Ortaklar Buluşması" organize edilecek.
 • 26 Mayıs 2017 13:33 TESK Yerel Ekonominin Liderlerini Buluşturacak Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonunca (TESK) 7 ilde "Yerel Ekonominin Liderleri ve Sosyal Ortaklar Buluşması" organize edilecek.
 • 25 Mayıs 2017 21:41 Kayıtlı Istihdamın Desteklenmesi Projesi - Sgk Başkanı Bağlı Kayıtlı Istihdamın Desteklenmesi Projesi - Sgk Başkanı Bağlı Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Başkanı Mehmet Selim Bağlı, kayıt dışı istihdam konusunda sonuç almanın, yasal düzenlemeler dışında tüm kurumların bir bilinç ve kültür oluşturmak için sunacağı katkıyla mümkün olabileceğini söyledi.
 • 25 Mayıs 2017 17:48 Kayıtlı İstihdamın Desteklenmesi Projesi Kayıtlı İstihdamın Desteklenmesi Projesi Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Başkanı Mehmet Selim Bağlı, kayıt dışı istihdam konusunda sonuç almanın, yasal düzenlemeler dışında tüm kurumların bir bilinç ve kültür oluşturmak için sunacağı katkıyla mümkün olabileceğini söyledi.
 • 22 Mayıs 2017 12:23 TESK Başkanı Palandöken, Fenerbahçe'yi Kutladı TESK Başkanı Palandöken, Fenerbahçe'yi Kutladı Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı'nı, THY Avrupa Ligi şampiyonu olması dolayısıyla kutladı.
 • 21 Mayıs 2017 14:15 Palandöken'den "Askıya Ekmek ve Pide Bırakma" Çağrısı Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, ramazan ayında maddi imkanları yeterli olmayanlar için askıya pide ve ekmek bırakılması çağrısında bulundu.
 • 21 Mayıs 2017 11:36 Konesob Genel Sekreterlerine Hizmet İçi Eğitim Semineri Konesob Genel Sekreterlerine Hizmet İçi Eğitim Semineri Konya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (KONESOB), oda genel sekreterleri için hizmet içi eğitim semineri ve değerlendirme toplantısı düzenledi.
 • 19 Mayıs 2017 11:17 TESK Genel Başkanı Palandöken Açıklaması Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, ramazan ayında fiyatları yükselterek haksız rekabete yol açmak isteyenler olabileceğini belirterek, "Vatandaşlarımız fiyatları iyi takip etmeli, esnafa güvenmelidir.
 • 18 Mayıs 2017 21:09 Bakan Çelik: Bakan Çelik: "Bu Devlet 2 Bin Yıllık Geleneği Olan Bir Devlettir" Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, "Duyduk, duymadık kimse demesin.
 • 18 Mayıs 2017 20:36 Bazı Kamu Alacakları Yeniden Yapılandırılıyor (4) Borçları tecil edilenlerin, tecil talep tarihinden itibaren 1 yıl içerisinde tahakkuk eden ve bu kapsama giren borçları da tecil edilebilecek.
 • 18 Mayıs 2017 20:01 Türkiye Cumhuriyeti Gecekondu Devleti Değildir Türkiye Cumhuriyeti Gecekondu Devleti Değildir" Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin gecekondu devleti olmadığını belirterek, "Toprağımızı ne sele vereceğiz ne yele vereceğiz ne de göz diken ele vereceğiz" dedi.
 • 18 Mayıs 2017 19:59 Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Çelik Açıklaması Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Çelik Açıklaması Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, "Duyduk, duymadık kimse demesin.
 • 18 Mayıs 2017 19:51 Bakan Çelik: Bakan Çelik: "Türkiye Cumhuriyeti Gecekondu Devleti Değildir" Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin gecekondu devleti olmadığını belirterek, “Toprağımızı ne sele vereceğiz ne yele vereceğiz ne de göz diken ele vereceğiz” dedi.
 • 18 Mayıs 2017 17:35 Akaryakıt Sektöründen TESK'e Tepki Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası (EPGİS) Başkanı Fesih Aktaş, Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Başkanı Bendevi Palandöken'in akaryakıtta 'tavan fiyat' uygulamasına dönülmesi yönündeki talebine ilişkin, "Dağıtım şirketlerinin ve bayilerin, satış...
 • 18 Mayıs 2017 14:47 TESK Genel Başkanı Palandöken'den Ziyaret TESK Genel Başkanı Palandöken'den Ziyaret Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, Samsun Ticaret ve Sanayi Odasını (TSO) ziyaret etti.
 • 18 Mayıs 2017 11:56 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu,19 Mayıs'ın, tarihin en özel sayfalarından birisi olduğunu belirterek, "Türkiye'nin girişimci gençleri, onların üstün dehaları, bizim dünya medeniyet yarışındaki en büyük güvencemizdir.
 • 18 Mayıs 2017 00:42 Bazı Kamu Alacakları Yeniden Yapılandırılıyor (4) Bazı Kamu Alacakları Yeniden Yapılandırılıyor (4) Borçları tecil edilenlerin, tecil talep tarihinden itibaren 1 yıl içerisinde tahakkuk eden ve bu kapsama giren borçları da tecil edilebilecek.
 • 17 Mayıs 2017 13:07 Akaryakıtta Tavan Fiyat Uygulamasına Dönülmeli' Akaryakıtta Tavan Fiyat Uygulamasına Dönülmeli' TESK Başkanı Palandöken, "Benzine ve motorine zam yapılmasına bir anlam veremiyorum.
 • 17 Mayıs 2017 12:22 Akaryakıtta Tavan Fiyat Uygulamasına Dönülmeli Akaryakıtta Tavan Fiyat Uygulamasına Dönülmeli" Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, bu gece yarısından geçerli olmak üzere benzin ve motorine zam yapılacağı yönündeki beklentilere ilişkin, "Son dönemde döviz kurlarında yaşanan sert düşüşle birlikte petrol fiyatları da uluslararası...
 • 16 Mayıs 2017 10:43 Esnaf ve Sanatkara da TRT Payı Muafiyeti Getirilsin Esnaf ve Sanatkara da TRT Payı Muafiyeti Getirilsin" Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, esnafın ödediği yüksek elektrik, su ve doğalgaz faturalarının doğrudan maliyetlere yansıdığını, bunun da mal ve hizmet fiyatlarını olumsuz etkilediğini belirterek, "Eşitlik ilkesi gereği esnaf ve sanatkarların...
 • 15 Mayıs 2017 17:38 Kahveciler Kafelerden Şikayetçi TÜRKİYE Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, kahvehanelerin kafeler nedeniyle ciddi sorunlar yaşadığını belirtti.
 • 15 Mayıs 2017 17:36 Antalya Kahveciler Kafelerden Şikayetçi Antalya Kahveciler Kafelerden Şikayetçi Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, kahvehanelerin kafeler nedeniyle ciddi sorunlar yaşadığını belirtti.
 • 15 Mayıs 2017 17:15 Dha Yurt Bülteni-15 151)HASTANEDE 3 YAŞINDAKİ ÇOCUĞU YILAN ISIRDIORDU'nun Gürgentepe İlçesinde 3 yaşındaki Efe Yiğit'i, ağabeyi ve annesiyle birlikte geldiği Devlet Hastanesi'nde, elinden yılan ısırdı.
 • 14 Mayıs 2017 12:30 TESK Başkanı Palandöken: Zorunlu Sigortayı Devlet Yapsın TESK Başkanı Palandöken: Zorunlu Sigortayı Devlet Yapsın ZORUNLU trafik sigortasına tavan fiyat getirilmesine sigorta şirketlerinin tepki gösterdiğini belirten Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, "Sigorta şirketleri artık trafik sigortasında taksit yapmıyor.
 • 14 Mayıs 2017 11:59 TESK Genel Başkanı Palandöken Açıklaması Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, şoförlerin meslek odalarına üye olmalarına imkan tanınması gerektiğini belirterek, "Kayıt dışı çalışmakta olan şoför esnafının yeniden kayıt altına alınması güvenliğin artmasında ve kaliteli hizmete...