Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika İnternet haberleri, İnternet son dakika, son dakika İnternet

Son Dakika İnternet Haberleri

Son dakika İnternet haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son internet haberleri anında burada.


 • 07:13 Tencent: Dünyanın En Değerli Şirketleri Arasında

  Tencent: Dünyanın En Değerli Şirketleri Arasında Çin merkezli teknoloji devi Tencent, Apple, Microsoft ve Google gibi şirketlerle birlikte dünyanın en değerli şirketleri arasında yer alıyor. Tencent, geniş bir ürün ve hizmet yelpazesiyle internet endüstrisinde lider konumda bulunuyor. Ancak şirketin gözetim endişeleri ve uluslararası güvenlik tehditleriyle karşı karşıya olduğu belirtiliyor.

 • 05:59 Fidel Castro'nun kız kardeşi Juanita Castro hayatını kaybetti

  Fidel Castro'nun kız kardeşi Juanita Castro hayatını kaybetti Küba devriminin lideri Fidel Castro'nun kız kardeşi Juanita Castro, Miami'de 90 yaşında hayatını kaybetti. Miami'de bir hastanede tedavi gören Castro, doğal sebeplerden dolayı vefat etti. Juanita Castro, Fidel ve Raul Castro ile ters düşerek Küba'dan ayrılmış ve ABD'de yaşamıştı.

 • 01:12 Nazlı Ilıcak, iftira suçundan hapis cezasının onanması üzerine yeniden cezaevine girdi

  Nazlı Ilıcak, iftira suçundan hapis cezasının onanması üzerine yeniden cezaevine girdi Gazeteci Nazlı Ilıcak, 2016 yılında yazdığı bir yazı nedeniyle iftira suçundan yargılandığı davada hapis cezasının onanması üzerine cezaevine girdi. Ilıcak'ın avukatı, normalde bu suçun yatarı olmadığını belirtti.

 • 00:37 ABD İHA saldırısı hazırlığındaki 5 militan öldürüldü

  ABD İHA saldırısı hazırlığındaki 5 militan öldürüldü ABD Merkez Kuvvetler Komutanlığı (CENTCOM), Irak'ın Kerkük kenti yakınlarında, insansız hava aracı (İHA) saldırısı hazırlığındaki 5 militanın öldürüldüğünü açıkladı. Saldırıda İHA'nın imha edildiği ve ABD'nin saldırılara karşı korunmaya devam edeceği belirtildi.

 • 00:01 Nazlı Ilıcak, iftira suçundan aldığı cezasının infazı için cezaevine teslim oldu

  Nazlı Ilıcak, iftira suçundan aldığı cezasının infazı için cezaevine teslim oldu Gazeteci Nazlı Ilıcak, 16 Haziran 2016'da yazdığı bir yazı nedeniyle 'iftira' suçundan aldığı 2 yıl 6 ay hapis cezasının infazı için Sakarya 1 No'lu Kapalı Cezaevi'ne giderek teslim oldu.

 • 21:49 Gazze Şeridi'nde İnternet ve İletişim Hizmetleri Kesildi

  Gazze Şeridi'nde İnternet ve İletişim Hizmetleri Kesildi İsrail'in saldırıları ve ablukası altındaki Gazze Şeridi'nde internet ve iletişim hizmetlerinin tamamen kesildiği bildirildi. Filistin Telekomünikasyon Şirketi Jawal'dan yapılan açıklamada, Gazze Şeridi'ndeki iletişimin tamamen kesildiği belirtildi.

 • 20:39 Bodrum'da 22 düzensiz göçmen yakalandı

  Bodrum'da 22 düzensiz göçmen yakalandı Muğla'nın Bodrum ilçesinde sahil güvenlik ekipleri tarafından yapılan operasyonda 22 düzensiz göçmen yakalandı. Göçmenler, işlemlerinin ardından İl Göç İdaresi Müdürlüğüne teslim edildi.

 • 20:33 İran ve Küba liderleri ikili ilişkileri ve Filistin'i görüştü

  İran ve Küba liderleri ikili ilişkileri ve Filistin'i görüştü İran lideri Ali Hamaney ile Küba Devlet Başkanı Miguel Mario Diaz-Canel, ikili ilişkiler ve Filistin'deki durum hakkında fikir alışverişinde bulundu. Hamaney, İran ve Küba'nın siyasi ve ekonomik kapasitelerini kullanarak ABD ve Batı zorbalığına karşı bir koalisyon oluşturulması gerektiğini belirtti. Diaz-Canel ise iki ülkenin ekonomik ve ticari ilişkilerini derinleştirmeyi vurguladı ve Gazze'deki durumu kabul edilemez bir soykırım olarak nitelendirdi.

 • 18:46 Gazze'de telekomünikasyon hizmetleri kesildi

  Gazze'de telekomünikasyon hizmetleri kesildi Filistin Telekomünikasyon (PALTEL) şirketi, Gazze Şeridi'nin kuzeyinde telekomünikasyon hizmetlerinin tamamen kesildiğini duyurdu. İsrail'in saldırıları nedeniyle şirketin şebekesinin bağlantısı kesildi ve internet hizmetleri de etkilendi.

 • 18:37 İsrail ordusu Gazze'de iki okulu vurdu: Çok sayıda ölü ve yaralı var

  İsrail ordusu Gazze'de iki okulu vurdu: Çok sayıda ölü ve yaralı var İsrail savaş uçakları ile topçuları tarafından Gazze'deki iki okula düzenlenen saldırılar sonucunda en az 50 Filistinli hayatını kaybetti.

 • 18:10 İnsan Hakları Kuruluşları Hollanda'ya Karşı Dava Açtı

  İnsan Hakları Kuruluşları Hollanda'ya Karşı Dava Açtı İnsan hakları kuruluşları, Hollanda'nın İsrail'e savaş uçağı parçaları satışını durdurması ve savaş yasalarının ihlaline katkıda bulunmaması için Lahey Mahkemesi'nde dava açtı. Mahkeme, kararını 15 Aralık'ta açıklayacak.

 • 17:39 İsrail, düzinelerce tankı Gazze'nin güneyine gönderdi

  İsrail, düzinelerce tankı Gazze'nin güneyine gönderdi İsrail'in 7 Ekim'den beri saldırılarda bulunduğu tam abluka altındaki Gazze'de hayatını kaybedenlerin sayısı 15 bin 899'du buldu. Düzinelerce İsrail tankı Gazze Şeridi'nin güneyine yönelirken, Gazze içindeki yoğun yerleşim bölgelerindeki Filistinlilere ise tahliye emri gönderildi. Öte yandan Gazze şehri ve Gazze Şeridi'nin kuzeyindeki iletişim hizmetleri tamamen durmuş durumda.

 • 17:40 Brezilya'da Yapay Zeka ile Yasa Tasarısı Hazırlandı

  Brezilya'da Yapay Zeka ile Yasa Tasarısı Hazırlandı Brezilya'nın Porto Alegre kentinde, çalınan su sayaçlarının yerine yenilerinin alınma ücretini mülk sahiplerinin değil kent yönetiminin üstlenmesi için önerilen yasa tasarısı, yapay zeka kullanılarak hazırlandı. Kent meclisinden oybirliğiyle geçen tasarı, yapay zekanın sunduğu önerilerin kabul edilmesiyle yürürlüğe girdi.

 • 17:29 Gazze'de İletişim Hizmetleri Tamamen Durdu

  Gazze'de İletişim Hizmetleri Tamamen Durdu Filistin Telekomünikasyon Şirketi Jawwal, İsrail'in bombardımanı sonucu iletişim ağının hasar görmesi nedeniyle Gazze şehri ve Gazze Şeridi'nin kuzeyindeki iletişim hizmetlerinin tamamen kesildiğini duyurdu. Jawwal ekipleri, hizmetleri yeniden sağlamak için çalışmalarını sürdürüyor.

 • 17:13 Spotify 1500 kişiyi daha işten çıkaracak

  Spotify 1500 kişiyi daha işten çıkaracak Bu yıl 800 kişiyi işten çıkaran dünyaca ünlü dijital müzik platformu şirketi Spotify, 1.500 kişinin daha işine son verecek.

 • 16:26 Evrim gazetesi Çorum'da ofis açtı

  Evrim gazetesi Çorum'da ofis açtı Çorum'un Osmancık İlçesi'nde, 1 Eylül 2021 tarihinde yayın hayatına başlayan Evrim Gazetesi'nin Çorum Ofisi açıldı.

 • 14:46 Kuzey Kore lideri Kim Jong-un, kadınları daha fazla çocuk sahibi olmaya çağırdı

  Kuzey Kore lideri Kim Jong-un, kadınları daha fazla çocuk sahibi olmaya çağırdı Kuzey Kore lideri Kim Jong-un, ülkede doğum oranındaki düşüşün durdurulmasının 'kadınların görevi' olduğunu belirterek, kadınları daha fazla çocuk sahibi olmaya çağırdı. Kuzey Kore'deki sağlık sorunları ve ekonomik zorluklar nedeniyle pek çok ailenin birden fazla çocuk sahibi olmayı düşünmediği belirtildi. Kuzey Kore'nin nüfusunun 2070'e kadar 23,7 milyona düşebileceği tahmin ediliyor.

 • 14:24 Antalya'da okul çevresinde denetim yapıldı

  Antalya'da okul çevresinde denetim yapıldı Antalya'da polis ekipleri, okul çevresindeki işletme ve servislere yönelik denetim gerçekleştirdi. Denetimlerde birçok yer ve araç incelenirken, çeşitli suçlara ilişkin malzemeler ele geçirildi.

 • 13:39 İzmir'de sahte kiralık ev ilanlarıyla dolandırıcılık

  İzmir'de sahte kiralık ev ilanlarıyla dolandırıcılık İzmir merkezli 5 ilde internetten verdikleri sahte kiralık ev ilanları ile kapora alarak ya da telefonda kendilerini avukat veya icra memuru olarak tanıtıp, 94 kişinin 10 milyon lirasını dolandırdıkları belirlenen 69 şüpheliden 52'si adliyeye sevk edildi. Diğerleri emniyetteki ifadeleri sonrası salıverildi.

 • 13:15 İzmir'de kediler avukat ve icra memuru olarak tanıtıldı, 10 milyon lira vurgun yapıldı

  İzmir'de kediler avukat ve icra memuru olarak tanıtıldı, 10 milyon lira vurgun yapıldı İzmir merkezli 5 ilde gerçekleştirilen operasyonla gözaltına alınan şüphelilerden 52'si adliyeye sevk edildi. Çete üyelerinin, vatandaşlara bin lira ile 2 bin lira arası para verip IBAN hesaplarını kiraladıkları ve dolandırdıkları kişilerden aldıkları paraları bu hesaplara attırdıkları ortaya çıktı.

 • 12:15 Kayseri'de sahte dekontla dolandırıcılık yapan şüpheli yakalandı

  Kayseri'de sahte dekontla dolandırıcılık yapan şüpheli yakalandı Kayseri'de internet bankacılığı üzerinden sahte dekont düzenleyerek elektronik eşya satın aldığı iddia edilen G.A., polis ekiplerince yakalandı. Hakkında 30 farklı 'nitelikli dolandırıcılık' suçundan kesinleşmiş hapis cezası olduğu belirlenen şüpheli, cezaevine konuldu.

 • 11:52 "49. Pantene Altın Kelebek Ödülleri" sahiplerini buldu

  '49. Pantene Altın Kelebek Ödülleri' sahiplerini buldu Televizyon, müzik ve dijital dünyanın iyilerinin ödüllendirildiği "49. Pantene Altın Kelebek Ödülleri" sahiplerini buldu.

 • 11:45 Android telefonlarda deprem uyarı sistemi nasıl aktif hale getirilir? İşte merak edilen sorunun yanıtı

  Android telefonlarda deprem uyarı sistemi nasıl aktif hale getirilir? İşte merak edilen sorunun yanıtı Gemlik Körfezi'nde meydana gelen 5.1 büyüklüğündeki deprem İstanbul dahil birçok ilde hissedilirken, sarsıntıdan saniyeler önce Android telefonlara gelen deprem uyarı mesajı dikkat çekti. ''Hafif sarsıntı bekleniyor'' ifadesiyle depremin yeri ve büyüklüğüne dair bilginin verildiği mesaj sonrası herkes Google (Android) telefonlarda Deprem Uyarı Sistemi'nin nasıl aktif hale getirildiğini araştırmaya başladı. İşte merak edilen sorunun yanıtı.

 • 11:32 Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı: İletişimde olumsuzluk yok

  Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı: İletişimde olumsuzluk yok Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, Marmara Denizi Gemlik Körfezi'nde meydana gelen 5,1 büyüklüğündeki deprem sonrası iletişimde herhangi bir olumsuzluk olmadığını belirtti. Sayan, mobil ses trafiğinde yüzde 300'ü geçen bir artış olduğunu ve bu artışın devam ettiğini söyledi.

 • 11:23 Antisemitizm ve antisiyonizm kavramları, Filistin'e desteği bastırmak için "silah" olarak kullanılıyor

  Antisemitizm ve antisiyonizm kavramları, Filistin'e desteği bastırmak için 'silah' olarak kullanılıyor İsrail'in Gazze'ye saldırılarını eleştiren birçok kişi, Yahudi karşıtı olmakla suçlanırken, bu durum, antisemitizm ve antisiyonizm kavramlarının Filistin'e desteği bastırmak için silah olarak kullanıldığı yorumlarını beraberinde getirdi.

 • 11:22 Kayseri'de Sahte Dekontlarla Dolandırıcılık Yapan Şahıs Yakalandı

  Kayseri'de Sahte Dekontlarla Dolandırıcılık Yapan Şahıs Yakalandı Kayseri'de internet üzerinden ürün satan 30 vatandaşı sahte dekontlarla dolandıran şahıs, polis ekiplerince yakalandı. Şahsın 30 farklı dolandırıcılık dosyasından aranması olduğu belirlendi. Polis, vatandaşları internet alışverişlerinde sahte dekontlara karşı dikkatli olmaları konusunda uyardı.

 • 11:09 Turizm Belgesi Olmayan Otellerde Düğün Yapılamayacak

  Turizm Belgesi Olmayan Otellerde Düğün Yapılamayacak Düğün salonu işletmecilerinin, ruhsatı olmamasına rağmen düğün organizasyonları yapan otellere karşı verdikleri hukuk mücadelesine dair Yargıtay'dan emsal bir karar çıktı. Kararla birlikte, turizm belgesi olmayan otellerde düğün yapılamayacak.

 • 10:41 Marmara'da 5.1 büyüklüğünde deprem! İstanbul dahil birçok ilde hissedildi

  Marmara'da 5.1 büyüklüğünde deprem! İstanbul dahil birçok ilde hissedildi Marmara Denizi Gemlik Körfezi'nde 5.1 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Sarsıntı İstanbul başta olmak üzere çevre illerde hissedildi. 3 dakika sonra aynı noktada 4.5 büyüklüğünde bir deprem daha olurken, kentlerde olumsuz bir durum yaşanmadı.

 • 10:38 Devlet korumasında yetişen gençler kamu kurumlarında istihdam edilecek

  Devlet korumasında yetişen gençler kamu kurumlarında istihdam edilecek Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından yetiştirilen 1044 genç, kamu kurum ve kuruluşlarında istihdam edilecek. Gençler, tercih işlemlerini 15 Aralık'a kadar yapabilecek ve işlemler için E-Devlet Kapısı'na giriş şifresine sahip olmaları gerekiyor.

 • 10:34 Altın Kelebek'te ödül alan çocuk oyuncu Ada Erma, sözleriyle alkış topladı

  Altın Kelebek'te ödül alan çocuk oyuncu Ada Erma, sözleriyle alkış topladı Altın Kelebek Töreni'nde En İyi Çocuk Oyuncu Ödülü'nü alan Ada Erma'nın avcuna bir dünya ve çocuk çizerek ''Bu dünyada savaş yok, şiddet yok, hayvanlar özgür, kadınlar güçlü. Bu ödülü çocukların ölmediği bir dünyada almak isterdim'' demesi alkış topladı.

 • 10:03 Karekod uygulamasının detayları belli oldu Açıklaması

  Karekod uygulamasının detayları belli oldu Açıklaması ??????? Barkod hizmetiyle ürünlere ilişkin standartlara dayalı çözümler sunan Global Standartlar 1 (GS1) Türkiye, 2027'de küresel düzeyde kullanılması öngörülen "dijital ürün pasaportu" olarak da nitelenen "karekod" uygulamasını tanıttı.

 • 09:51 TCDD 62 işçi alımı yapacak

  TCDD 62 işçi alımı yapacak TCDD, 42 tren teşkil ve 20 gemi yükleme işçisi olmak üzere toplamda 62 işçi alımı yapacak. Başvuru şartları ve detaylar TCDD ve İŞKUR internet sitelerinde yayımlanacak.

 • 09:51 TEİAŞ, Ekim Ayı İçin 411 Milyon TL Kapasite Ödemesi Yapacak

  TEİAŞ, Ekim Ayı İçin 411 Milyon TL Kapasite Ödemesi Yapacak TEİAŞ, kapasite mekanizmasından yararlanan 44 elektrik üretim santraline ekim ayı için toplam 411 milyon 184 bin 10 lira ödeme yapacak. En yüksek ödeme, Gebze Elektrik Üretim Limited Şirketi'ne yapılacak.

 • 04:18 Hasan Arat, Beşiktaş'ın 35. başkanı oldu

  Hasan Arat, Beşiktaş'ın 35. başkanı oldu Beşiktaş Kulübü'nün Olağanüstü Seçimli Genel Kurulu'nda 7 bin 271 oy alan Hasan Arat, siyah-beyazlı kulübün 35. başkanı oldu. Arat, 3. kez girdiği başkanlık yarışında bu kez başarılı oldu. Arat'ın yönetim kurulu listesinde ise çeşitli isimler yer alıyor. Hasan Arat, aynı zamanda birçok önemli görevde bulunan bir işadamıdır.

 • 00:43 Alaska Air, Hawaiian Havayollarını satın almak için anlaşmaya vardı

  Alaska Air, Hawaiian Havayollarını satın almak için anlaşmaya vardı ABD'li hava yolu şirketi Alaska Air, Hawaiian Havayollarını 1,9 milyar dolar karşılığında satın almak için anlaşmaya vardığını duyurdu. Anlaşma, her iki şirketin yönetim kurulları ve Hawaiian Holding'in hissedarları tarafından onaylandıktan sonra tamamlanacak.

 • 00:37 Sağlık Bakanlığı, eski hükümlü/TMY statüsünde 419 sürekli işçi istihdam edecek

  Sağlık Bakanlığı, eski hükümlü/TMY statüsünde 419 sürekli işçi istihdam edecek Sağlık Bakanlığı, merkez ve taşra teşkilatında temizlik görevlisi olarak istihdam edilmek üzere 419 eski hükümlü/TMY statüsünde sürekli işçi alımı yapacak. Başvurular 4-8 Aralık tarihleri arasında İŞKUR'un internet sitesinden yapılacak.

 • 03.12.2023 03 Ara 23:45 Bodrum açıklarında 63 düzensiz göçmen yakalandı, 30 göçmen kurtarıldı

  Bodrum açıklarında 63 düzensiz göçmen yakalandı, 30 göçmen kurtarıldı Muğla'nın Bodrum ilçesi açıklarında Sahil Güvenlik ekipleri tarafından düzensiz göçmenleri taşıyan iki lastik bot durduruldu. İki botun içinde toplamda 63 yabancı uyruklu göçmen yakalandı. Ayrıca, Yunanistan unsurlarınca Türk kara sularına itilen bir lastik bottaki 30 göçmen kurtarıldı. Göçmenler İl Göç İdaresi Müdürlüğüne teslim edildi.

 • 03.12.2023 03 Ara 23:29 Fethiye'de 33 düzensiz göçmen kurtarıldı, 82 düzensiz göçmen yakalandı

  Fethiye'de 33 düzensiz göçmen kurtarıldı, 82 düzensiz göçmen yakalandı Muğla'nın Fethiye ilçesi açıklarında motor arızası nedeniyle sürüklenen lastik bottaki 33 düzensiz göçmen kurtarıldı. Ayrıca, Sahil Güvenlik botu tarafından düzensiz göçmenlerin lastik botla yasa dışı yollarla yurt dışına geçmeye çalıştığı tespit edildi ve 46 düzensiz göçmen lastik botta, 36 düzensiz göçmen ise karadan yakalandı. Göçmenler, İl Göç İdaresi Müdürlüğüne teslim edildi.

 • 03.12.2023 03 Ara 23:03 Galatasaray Kulübü, Beşiktaş Başkanı Hasan Arat'ı Tebrik Etti

  Galatasaray Kulübü, Beşiktaş Başkanı Hasan Arat'ı Tebrik Etti Galatasaray Kulübü, Beşiktaş Kulübünün olağanüstü genel kurulunda başkanlığa seçilen Hasan Arat için tebrik mesajı yayımladı. Sarı-kırmızılı kulübün sosyal medya hesabından paylaşılan mesajda 'Beşiktaş Jimnastik Kulübü Olağanüstü Seçimli Genel Kurul Toplantısı'nda başkan seçilen Sayın Hasan Arat'ı kutlar, bu seçimin Türk sporu adına hayırlı olmasını dileriz.' ifadesi kullanıldı.

 • 03.12.2023 03 Ara 21:20 Altın Kelebek Ödülleri sahiplerini buldu! İşte kazananlar

  Altın Kelebek Ödülleri sahiplerini buldu! İşte kazananlar Bu yıl 49'uncusu düzenlenen Pantene Altın Kelebek Ödülleri sahiplerini buldu. En iyi kadın oyuncu Yargı dizisi ile Pınar Deniz olurken en iyi erkek oyuncu ödülünü ise Salih Bademci aldı.

 • 03.12.2023 03 Ara 20:49 Beşiktaş Kulübü, Fenerbahçe derbisinde yaşanan olaylarla ilgili açıklama yaptı

  Beşiktaş Kulübü, Fenerbahçe derbisinde yaşanan olaylarla ilgili açıklama yaptı Beşiktaş Kulübü, Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi'nde Fenerbahçe Beko ile yapılan derbi maçta yaşanan olaylarla ilgili açıklama yayımladı. Açıklamada, saha olaylarının tasvip edilmediği ve yaralanan Fenerbahçe Beko oyuncusu Yam Madar'a geçmiş olsun dileğinde bulunuldu. Rakip takımın şube yöneticisinin tahrik edici davranışlarına ve yaralanmaya sebebiyet vermesine değinilen açıklamada, yetkililerin ceza verilmesi için göreve çağrıldığı belirtildi.

 • 03.12.2023 03 Ara 17:50 Bursa'ya nefes aldıracak 'Yeşil' yatırımlar sürüyor

  Bursa'ya nefes aldıracak 'Yeşil' yatırımlar sürüyor Bursa'ya nefes aldıracak 'Yeşil' yatırımlar sürüyor Bursa'yı yeniden yeşil kimliğine kavuşturacak projelere imza atan Büyükşehir Belediyesi, Yıldırım'da yapımı tamamlanan 32 dönümlük Aşık Veysel Parkı ve Gençlik Merkezi'ni düzenlenen törenle hizmete açtı.

 • 03.12.2023 03 Ara 15:59 Çin'in internet sektörü güçlü büyüme kaydetti

  Çin'in internet sektörü güçlü büyüme kaydetti Çin'in internet sektörü, yılın ilk 10 ayında ticari gelir ve kar açısından güçlü büyüme kaydetti. Büyük internet şirketlerinin toplam karları yüzde 10 artarak 107,4 milyar yuana ulaştı. Ayrıca, bu şirketlerin birleşik ticari gelirleri yüzde 5,9 artışla 1,4 trilyon yuan oldu.

 • 03.12.2023 03 Ara 14:42 2023-Kaymakamlık Sınavı Gerçekleştirildi

  2023-Kaymakamlık Sınavı Gerçekleştirildi ÖSYM tarafından düzenlenen 2023 İçişleri Bakanlığı Kaymakam Adaylığı Giriş Sınavı (2023-Kaymakamlık), 7 il ve 9 sınav merkezindeki 47 binada 22 bin 15 adayın katılımıyla gerçekleştirildi. Sınava başvuran adaylar, temel soru kitapçığı diziliminde verilen sınav sorularına ÖSYM'nin internet sitesinden erişebilecek.

 • 03.12.2023 03 Ara 14:40 TÜMOSAN Konyaspor, Ziraat Türkiye Kupası maçı için hazırlıklara başladı

  TÜMOSAN Konyaspor, Ziraat Türkiye Kupası maçı için hazırlıklara başladı TÜMOSAN Konyaspor, 6 Aralık'ta Beyoğlu Yeni Çarşı ile oynayacağı Ziraat Türkiye Kupası 4. tur maçının hazırlıklarına başladı. Antrenmanda, Corendon Alanyaspor karşılaşmasında ilk 11'de forma giyen futbolcular yenilenme çalışması yaptı. Takım, yarın yapacağı antrenman ile hazırlıklarına devam edecek.

 • 03.12.2023 03 Ara 13:55 ÜNLÜ ŞEFLERİN REZERVASYON DOLANDIRICILARI İLE BAŞI DERTTE

  ÜNLÜ ŞEFLERİN REZERVASYON DOLANDIRICILARI İLE BAŞI DERTTE SON dönemde ortaya çıkan yeni dolandırıcılık yöntemlerinden biri de ünlü restoranların internet sitelerini kopyalayıp, müşterilerden sahte rezervasyonlar için kapora ücreti almak oldu.

 • 03.12.2023 03 Ara 13:32 Fenerbahçe Beko Oyuncusu Yam Madar'da Görme Kaybı Şikayeti

  Fenerbahçe Beko Oyuncusu Yam Madar'da Görme Kaybı Şikayeti Fenerbahçe Beko, Beşiktaş maçında atılan yabancı maddelerden dolayı 22 yaşındaki oyuncusu Yam Madar'da kısmi görme kaybı şikayeti oluştuğunu açıkladı. Durumunun ise yapılacak ileri tetkikler sonucunda netleşeceği belirtildi.

 • 03.12.2023 03 Ara 12:54 Gayrimenkul Uzmanı Şule Duman, TOKİ'nin vadeli konut ve iş yeri satışı kampanyasını değerlendirdi

  Gayrimenkul Uzmanı Şule Duman, TOKİ'nin vadeli konut ve iş yeri satışı kampanyasını değerlendirdi Gayrimenkul Uzmanı Şule Duman, Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından 13-14 Aralık tarihlerinde yapılacak vadeli konut ve iş yeri satışı kampanyasının önemli bir yatırım fırsatı olduğunu belirtti. Duman, kampanyanın ödeme kolaylığı sağladığını ve vatandaşların bu fırsatı değerlendireceğini umduğunu söyledi.

 • 03.12.2023 03 Ara 12:04 Take Off İstanbul 2023: Girişimciler ve yatırımcılar bir araya geliyor

  Take Off İstanbul 2023: Girişimciler ve yatırımcılar bir araya geliyor Uluslararası bir startup zirvesi olan Take Off, girişimcileri, yatırımcıları ve girişim ekosisteminin tüm oyuncularını bir araya getirecek. Zirvede, farklı inovatif girişimler yarışacak, girişimciler yatırımcılarla buluşacak ve büyük ödül için yarışacak. Ayrıca, ziyaretçiler farklı ürünleri deneyimleme şansı bulacak ve konuşmacılarla buluşma imkanı elde edecek. Kayıtlar ücretsiz olarak yapılabilmektedir.

 • 03.12.2023 03 Ara 12:03 İstanbul'da olumsuz hava koşulları sebebiyle bazı vapur seferleri iptal edildi

  İstanbul'da olumsuz hava koşulları sebebiyle bazı vapur seferleri iptal edildi İstanbul'da yaşanan olumsuz hava koşulları nedeniyle Şehir Hatları AŞ tarafından yapılan açıklamada, bazı vapur seferlerinin iptal edildiği ve bazı hatlarda gecikmeler yaşandığı belirtildi. Bostancı-Moda-Kadıköy-Kabataş, Beşiktaş-Adalar, Kadıköy-Kasımpaşa-Fener-Hasköy-Sütlüce-Eyüp ve Üsküdar-Haliç hatlarında değişiklikler yapıldığı açıklandı.

Advertisement