Acun Ilıcalı "Dünyanın En Etkili 500 İş İnsanı" arasında yerini aldı - Son Dakika

Acun Ilıcalı "Dünyanın En Etkili 500 İş İnsanı" arasında yerini aldı

23.12.2021 13:33

Acun Ilıcalı, İngiliz Variety Dergisi tarafından yapılan medya ve eğlence sektöründe dünyanın en etkili 500 kişisi arasında yer aldı. Acun Ilıcalı, 2021 yılında da üst üste 4'ncü kez listeye girerek kendi rekorunu egale etti.

Variety 500'ün 2021 listesi açıklandı. Birbirinden başarılı program ve girişimlerle adından söz ettiren TV8'in sahibi Acun Ilıcalı, dünyaca ünlü İngiliz Variety Dergisi tarafından her sene yapılan medya ve eğlence sektöründe dünyanın en başarılı isimlerinin seçildiği listede bu sene de yer almayı başardı.

KENDİ REKORUNU KIRDI

Acun Ilıcalı, listeye 4 yıl üst üste giren tek Türk iş insanı olarak da kendi rekorunu kırdı. Listede, Amazon'un sahibi Jeff Bezos , Facebook ve Instagram'ın sahibi Mark Zuckerberg ve Apple'ın CEO'su Tim Cook da yer alıyor.

Acun Ilıcalı'dan büyük başarı! 'Dünyanın En Etkili 500 İş İnsanı' arasında yerini aldı
Acun Ilıcalı'dan büyük başarı! 'Dünyanın En Etkili 500 İş İnsanı' arasında yerini aldı
YORUMLAR
500
Dünya Ahıska Türklerinden medya çalıştayı Dünya Ahıska Türklerinden medya çalıştayı Manisa'da motosikletle tehlikeli sürüş yapan kişiye para cezası Manisa'da motosikletle tehlikeli sürüş yapan kişiye para cezası Masterchef Yarışmacısının Acı Günü Masterchef Yarışmacısının Acı Günü
Kaynak: Diğer

Son Dakika Magazin Acun Ilıcalı 'Dünyanın En Etkili 500 İş İnsanı' arasında yerini aldı - Son Dakika


Advertisement