Dün Amsterdam'da göz göze şarkı söylüyorlardı, bugün ayrıldılar! İrem Derici'den küfürlü valiz paylaşımı - Son Dakika

Dün Amsterdam'da göz göze şarkı söylüyorlardı, bugün ayrıldılar! İrem Derici'den küfürlü valiz paylaşımı

24.03.2022 14:20

Kendisi gibi şarkıcı Cem Belevi ile aşk yaşayan İrem Derici, aldatılınca ilişkisine son vermiş ardından tekrar ikinci bir kez şans vermişti. Dün ise Amsterdam'da göz göze şarkı söyleyen çiftten, bugün ayrılık haberleri geldi. Ayrılık haberinin duyulmasından sonra, İrem Derici'nin sosyal medya hesabından yaptığı küfürlü paylaşım dikkat çekti.

Kendisi gibi şarkıcı Cem Belevi ile aşk yaşayan İrem Derici, aldatılınca ilişkisine son vermişti. İhaneti affeden Derici, Cem Belevi'ye ikinci bir şans vermiş ve beraber Hollanda'ya gitmişlerdi. Belevi ile Amsterdam sokaklarında el ele gezen Derici, o anları takipçileriyle paylaşıp, çok mutlu olduğunu dile getirmişti.

Cem Belevi ile yollarını ayıran İrem Derici'den küfürlü paylaşım

KÜFÜRLÜ "VALİZ" PAYLAŞIMI GELDİ

Tatilde kavga eden çiftten kötü haber geldi. İkili, birbirlerini sosyal medya hesabından takipten çıkardı. İrem Derici'nin valiz paylaşımı da kafaları karıştırdı. Derici, sosyal medya hesabından valizsiz kaldığını duyurdu. Amsterdam'ı terk edip Türkiye'ye döndüğü tahmin edilen Belevi'nin, İrem Derici'nin valizini alıp gittiği iddia edildi.

İşte İrem Derici'nin o paylaşımı;

Cem Belevi ile yollarını ayıran İrem Derici'den küfürlü paylaşım
YORUMLAR (1)
500
Eşini öldürüp, sosyal medyadan 'gururlu hissediyor' paylaşımıyla duyurdu Eşini öldürüp, sosyal medyadan 'gururlu hissediyor' paylaşımıyla duyurdu Gençlerbirliği '100. yıl' formalarını tanıttı Gençlerbirliği '100. yıl' formalarını tanıttı Başkan Büyükkılıç'a ziyaretçi akını Başkan Büyükkılıç'a ziyaretçi akını

Son Dakika Magazin Dün Amsterdam'da göz göze şarkı söylüyorlardı, bugün ayrıldılar! İrem Derici'den küfürlü valiz paylaşımı - Son Dakika


Advertisement
Haberi Paylaş