Koronavirüsten annesini kaybeden oyuncu Emine Ün cenazede sakinleştirilemedi - Son Dakika

Koronavirüsten annesini kaybeden oyuncu Emine Ün cenazede sakinleştirilemedi

24.08.2021 19:38

Koronavirüs nedeniyle bir süredir yoğun bakımda tedavi gören annesi Müzeyyen Bolverdi'yi kaybeden ünlü oyuncu Emine Ün, cenazede gözyaşlarını tutamadı. Büyük yıkım yaşadığı görülen oyuncu, yakınları tarafından uzun süre sakinleştirilemedi.

Ünlü oyuncu Emine Ün ve annesi Müzeyyen Bolverdi geçtiğimiz günlerde koronavirüse yakalanmıştı. Ün hastalığı kısa sürede atlatırken, annesi Müzeyyen Bolverdi o kadar şanslı olamadı. Durumunun ağırlaşması üzerine hastaneye kaldırılan Bolverdi, tüm müdahalelere rağmen bugün hayatını kaybetti.

ZİNCİRLİKUYU'DA TOPRAĞA VERİLDİ

Emine Ün'ün annesi Müzeyyen Bolverdi, Zincirlikuyu Camii'nde kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi. Cenaze namazı sırasında gözyaşlarına hakim olamayan başarılı oyuncu, ayakta durmakta güçlük çekti.

Koronavirüsten annesini kaybeden oyuncu Emine Ün cenazede sakinleştirilemedi

ESKİ EŞİ KINAY YALNIZ BIRAKMADI

Cenazeye Emine Ün'ün kızı Duru Kınay, eski eşi Emre Kınay ve oyuncu Ayşe Tolga katıldı.

Koronavirüsten annesini kaybeden oyuncu Emine Ün cenazede sakinleştirilemedi

"KAPKARA GÜN"

Emine Ün, bu sabah yaptığı paylaşımlarla annesinin vefat ettiği duyurdu. Emine Ün, "Annem... Kapkara gün, acımın tarifi yok" ifadelerini kullandı.

Koronavirüsten annesini kaybeden oyuncu Emine Ün cenazede sakinleştirilemedi

"KRONİK RAHATSIZLIKLARI VARDI"

Öte yandan birkaç gün önce de aşı olmadıkları iddialarına yanıt veren oyuncu, "Annemin de, benim de aşılarımız yapılmıştı. 'Aşı olanlar asla koronavirüs olmayacak' diye bir şey yok. Sadece aşı olanlar genelde hastalığı daha normal şartlarda atlatabiliyor, o da kişiye göre değişebilen bir durum. Herkesin var olan hastalıkları ve yaşı farklı fakat annemin çok ciddi kronik rahatsızlıkları var. Astım hastalığı, kalbinde stent ve çok çok ağır geçirdiği bir zatürre sorunu vardı. Bu sebepten annem çok hasarlı bir ciğere ve vücuda sahip olduğundan maalesef şu an çok ağır bir durum içinde" demişti.

YORUMLAR (1)
  • mossi : annelerle geçirilen tüm zamanlar yarım kalmıştır. 90 yaşında da olsa yanında olsun ister insan Cevap Yaz 55 0 Yayından Kaldır
500
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Niğde'deki otobüs kazasında hayatını kaybeden Sude Akkuş'un cenaze törenine katıldı (2) Cumhurbaşkanı Erdoğan, Niğde'deki otobüs kazasında hayatını kaybeden Sude Akkuş'un cenaze törenine katıldı (2) Niğde'deki otobüs kazasında yaşamını yitiren 20 yaşındaki genç kızın cenazesine Cumhurbaşkanı Erdoğan katıldı: Şoförle ilgili gereken yapılacak Niğde'deki otobüs kazasında yaşamını yitiren 20 yaşındaki genç kızın cenazesine Cumhurbaşkanı Erdoğan katıldı: Şoförle ilgili gereken yapılacak Kuzey Kore lideri Kim'i Jong-un, üst düzey general Hyon Chol Hae'nin ölümü sonrası kahroldu: Mezara toprak atarken gözyaşlarına boğuldu Kuzey Kore lideri Kim'i Jong-un, üst düzey general Hyon Chol Hae'nin ölümü sonrası kahroldu: Mezara toprak atarken gözyaşlarına boğuldu
Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Koronavirüsten annesini kaybeden oyuncu Emine Ün cenazede sakinleştirilemedi - Son Dakika


Advertisement