Mesut Özil'in eşi Amine Gülşe'den dikkat çeken "5 çocuk" sözleri: Eda'ya kardeş istiyoruz - Son Dakika

Mesut Özil'in eşi Amine Gülşe'den dikkat çeken "5 çocuk" sözleri: Eda'ya kardeş istiyoruz

20.09.2021 23:20

Fenerbahçe'nin dünyaca ünlü futbolcusu Mesut Özil'in eşi Amine Gülşe'den dikkat çeken "5 çocuk" sözleri geldi. Gülşe, "Kızımıza kardeş düşünüyoruz. 5 çocuk sözümüz var" ifadelerini kullandı. Gülşe bu sözlerinin espri olduğunu ekleyerek, "5 olmasa da kızıma kardeş yapmayı tabii ki istiyoruz" dedi.

Fenerbahçe'nin dünyaca ünlü futbolcusu Mesut Özil, 2019 yılında dünyaevine girdi. 1 yıl sonra çiftin çocukları Eda dünyaya geldi. Mutlu evliliğini sürdüren Amine Gülşe'nin "5 çocuk" sözleri dikkat çekti.

YENİ PROJEDE YER ALMAYACAK

Günaydın'da yer alan habere göre Amine Gülşe, bir etkinlikte konuştu. Yeni bir televizyon projesinde olmayacağını belirten Gülşe, tüm zamanını 1 yaşındaki kızı Eda'ya ayırdığını açıkladı.

Fenerbahçe'nin yıldızı Mesut Özil'in eşi Amine Gülşe'den dikkat çeken '5 çocuk' sözleri

"ÇOK HIZLI BÜYÜYOR"

Kızının her anına şahit olmak istediğini söyleyen Gülşe, "O kadar hızlı büyüyor ki bu anları yaşamak istiyorum. Onun için birçok şeye ara verdim ama başka işlerle uğraşıyorum. O da sürpriz olsun" dedi.

Dijital platformlarda yer almayı istemediğini ifade eden Gülşe, "İçime sinen bir proje olursa düşünürüm ama onun dışında düşünmüyorum" dedi.

Fenerbahçe'nin yıldızı Mesut Özil'in eşi Amine Gülşe'den dikkat çeken '5 çocuk' sözleri

"EDA'YA KARDEŞ DÜŞÜNÜYORUZ"

Kızına kardeş düşündüklerini de belirten Gülşe, "5 çocuk sözümüz var" diyerek kahkaha attı. Gülşe, sonrasında "5 olmasa da kızıma kardeş yapmayı tabii ki istiyoruz" dedi.

Fenerbahçe'nin yıldızı Mesut Özil'in eşi Amine Gülşe'den dikkat çeken '5 çocuk' sözleri
Fenerbahçe'nin yıldızı Mesut Özil'in eşi Amine Gülşe'den dikkat çeken '5 çocuk' sözleri
Mesut Özil'in eşi Amine Gülşe'den dikkat çeken 5 çocuk sözleri: Eda'ya kardeş istiyoruz

Son Dakika Magazin Mesut Özil'in eşi Amine Gülşe'den dikkat çeken '5 çocuk' sözleri: Eda'ya kardeş istiyoruz - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (1)
500

Son Dakika

Sudan'da darbe girişimi! Başbakan Abdullah Hamduk ve kabinedeki 4 bakan tutuklandı 07:27 Sudan'da darbe girişimi! Başbakan Abdullah Hamduk ve kabinedeki 4 bakan tutuklandı AK Partili Şamil Tayyar'dan, Vedat Demiröz'ün 07:22 AK Partili Şamil Tayyar'dan, Vedat Demiröz'ün "Her evde 2-3 telefon var" sözlerine tepki Tüm gözler Kabine toplantısına çevrildi! Ana gündem maddesi 10 büyükelçi ve koronavirüs salgını 07:08 Tüm gözler Kabine toplantısına çevrildi! Ana gündem maddesi 10 büyükelçi ve koronavirüs salgını
Milyoner'de akademisyen ikinci soruda elendi! Bilemediği soru gündem oldu 00:36 Milyoner'de akademisyen ikinci soruda elendi! Bilemediği soru gündem oldu Ronaldo'dan skandal hareket! Tarihi Liverpool maçında yere düşen genç futbolcuyu acımasızca tekmeledi 00:11 Ronaldo'dan skandal hareket! Tarihi Liverpool maçında yere düşen genç futbolcuyu acımasızca tekmeledi İBB Başkanı İmamoğlu, 8 maddelik yeni taksi sistemini açıkladı! Taksicilerin maaşları bile belli 20:11 İBB Başkanı İmamoğlu, 8 maddelik yeni taksi sistemini açıkladı! Taksicilerin maaşları bile belli
Bilim dünyası bu keşifle ayağa kalktı! Eğer mumya tahmin edilen gibiyse tarih kitapları yeniden yazılacak 17:57 Bilim dünyası bu keşifle ayağa kalktı! Eğer mumya tahmin edilen gibiyse tarih kitapları yeniden yazılacak Diyanet'ten bu sefer de 'Baby shower' tepkisi! Çok konuşulacak sözler söyledi 16:03 Diyanet'ten bu sefer de 'Baby shower' tepkisi! Çok konuşulacak sözler söyledi
Advertisement