Haluk Levent'ten kendisini hedef alan Deniz Akkaya'ya zehir zemberek sözler: 5 milyonluk dava açacağım - Son Dakika
Magazin

Haluk Levent'ten kendisini hedef alan Deniz Akkaya'ya zehir zemberek sözler: 5 milyonluk dava açacağım

Haluk Levent'in insanları dolandırdığını iddia eden Deniz Akkaya, "Sezgin Baran Korkmaz ile el ele bir insana para teslim eden insanlar cahildir" dedi. Akkaya'nın paylaşımlarına cevap veren Levent ise "Şeytanın yeryüzündeki temsilcileri magazinden vurmaya da başladılar. Sezgin Baran Korkmaz'ın gecesinde 5 ailenin tüm sıkıntılarını çözmesi için çıktım. Konser faturam çıkarsa rezil rüsva olmaya hazırım Deniz Akkaya'ya 5 milyon TL'lik dava açıp depremzedeler için kullanacağım" dedi.

17.02.2023 10:48  Güncelleme: 11:14
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Deniz Akkaya, Kahramanmaraş'ta meydana gelen depremlerin ardından bölgelere giderek kurucusu olduğu Ahbap derneği ile yardımlar yapan Haluk Levent hakkında zehir zemberek açıklamalar yaptı. Akkaya'nın suçlamalarına Haluk Levent'ten cevap gecikmedi.

"DOLANDIRDIĞIN İNSANLAR YAYINA ÇIKMAK İÇİN BEKLİYOR"

Deniz Akkaya, günlerdir deprem bölgesinde yaptığı yardımlarla gündeme gelen Haluk Levent'i hedef alarak "Duruşsuzluk böyle bir şey. Saklayacak şeyi olmayan adam gibi dik dur. İki ay öncesinde dolandırdığın insanlar yayına çıkmak için bekliyor. Az kaldı hazırlan" dedi.

Haluk Levent'ten kendisini hedef alan Deniz Akkaya'ya zehir zemberek sözler: 5 milyonluk dava açacağım

"BU İNSANA PARA TESLİM EDEN İNSANLAR CAHİLDİR"

Levent'in Sezgin Baran Korkmaz ile bir fotoğrafını yayınlayan Akkaya, "Sezgin Baran Korkmaz ile el ele bir insana para teslim eden insanlar cahildir! Bu bir özel uçak fotoğrafı değil, bu geçmiş davaları değil. Bu fotoğrafın açıklaması yoktur" ifadelerini kullandı.

Haluk Levent'ten kendisini hedef alan Deniz Akkaya'ya zehir zemberek sözler: 5 milyonluk dava açacağım

HALUK LEVENT'TEN TEPKİ: ŞEYTANIN YER YÜZÜNDEKİ TEMSİLCİSİ

Deniz Akkaya'nın magazin gündemine bomba gibi düşen paylaşımlarına Twitter hesabından cevap veren Haluk Levent ise şu ifadeleri kullandı: "Şeytanın yeryüzündeki temsilcileri magazinden vurmaya da başladılar. Allah için vurun da şimdi yapmayın. Köylerde donanlar, evsizler, yakınlarının cesedini bulamayanlar canhıraş. Whatsapp hatlarımız çığlık çığlığa. Şimdi ben ara verdim ve cevap yazıyorum Zamana yazık değil mi?"

"SEZGİN BARAN KORKMAZ'DAN 5 AİLENİN SIKINTISINI ÇÖZMESİNİ İSTEDİM"

"Sayın Cumhurbaşkanımızla da fotoğrafı olan Sezgin Baran Korkmaz'ın bütün parasını Ahbap üzerinden akladığımı yazıyor Deniz Akkaya. Yahu bu devletin denetimcileri, MASAK'ı istihbaratı yarım akıllı mı? Siz biliyorsunuz da onlar bilmiyor mu? Bu sayfada 7 yıldır 'heyyo' deyip menemen yapıyorum pasta yapıyorum evlerde günümü geçiriyorum dayanışma adına. Bir gün Sezgin Baran aradı. 'Şirketimizin gecesine çıkar mısın?' dedi. 'Kaç lira olur?' dedi. Ben de ben para almayayım sen 5 ailenin tüm sıkıntılarını çöz dedim! Çözdü. Önce olmaz demişti. Sonra sorunları çözdü. Ve aşağıda isimleri bulunan ailelerin tüm masraflarını ödedi. Ben de sözümü tuttum ve konsere çıktım. Eğer ki konser faturam çıkarsa şimdi rezil rüsva olmaya hazırım."

"DENİZ AKKAYA'YA 5 MİLYONLUK DAVA AÇIP DEPREMZEDELER İÇİN KULLANACAĞIM"

"İşte bunlardan dolayı konseri verdim orkestra parası dahi almadım. Şimdi ben bu konularla ilgilenmeyeyim diyorum diyorum da olmuyor. Binlerce gönüllü var yanımda ve haber siteleri hemen haber yapıyor. İçim açıyor. Ve depremzedeler ile uğraşacağıma cevap veriyorum ha bire. Tekrar ediyorum! Karalayın bağırın isyan edin iftira atın. Yemin ederim kabulüm. Ama şimdi değil ya şimdi değil! Ve Deniz Akkaya. 5 milyonluk tazminat davası açıp depremzedelere kullanacağım. Mahkemenin takdiri kaç lira ise artık. Sonuçta zaten mahkum olacaksın. Ayıptır."

Haluk Levent'ten kendisini hedef alan Deniz Akkaya'ya zehir zemberek sözler: 5 milyonluk dava açacağım
Haluk Levent'ten kendisini hedef alan Deniz Akkaya'ya zehir zemberek sözler: 5 milyonluk dava açacağım
Haluk Levent'ten kendisini hedef alan Deniz Akkaya'ya zehir zemberek sözler: 5 milyonluk dava açacağım
Haluk Levent\'ten kendisini hedef alan Deniz Akkaya\'ya zehir zemberek sözler: 5 milyonluk dava açacağım

Son Dakika Magazin Haluk Levent'ten kendisini hedef alan Deniz Akkaya'ya zehir zemberek sözler: 5 milyonluk dava açacağım - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

  Yorumlar (34)

 • Asya Umut: Afad ve Kızılaydan başka bir yere güvenmeyin Haluk levente gelince herkes Allah'a hesap verecek para toplarken kaza geçirmiş Rabbim bilir ama ben ve diğer insanlar söz verdiği konutları beklicez takip edicez birde devlet düşmanları bağışı ne olduğu belli olmayan güvensiz yere para biriktirsin bizi ilgilendirmez.Haluk abi nedense hemserin hatta aynı mahallede büyümüş olmamıza rağmen sana güvenmiyor kalbim nokta. 97 560 Yanıtla
 • Hasan Tartal: Ahbap derneği devlet tarafından denetleniyor.. Sen canını sıkma kardeşim... Haluk Levent adamdır.. 511 45
 • ali cessur: Ev yapımı için kullanacağız diyorsun yapılan evleri nerede yaptıracaksın ve nasıl ve kimlere dağıtacaksın 83 446 Yanıtla
 • turkan orak: Deniz akkaya uğraştığın insan agzına bile alma ?Türkiye degıl dunya arkasında sonsuz teşekkürler HALUK LEVENT 364 33 Yanıtla
 • Mehmet goksu: Haluk kadina seytan demis ama ne hikmetse konserlerinde acik acik seytan ayini yapan madonna Halukçu.neden acaba 34 316 Yanıtla
 • Selma Civan: haluk leventin tırnağı olabilir mi acaba 320 29 Yanıtla
 • meric alptekin: Arkadaş unutuldu reklam yapmak için Haluk Levent’i kullanıyor senin bu vatana ne vaydan oldu ki 292 23 Yanıtla
 • Lütfiye Lütfetti: Bunlar kim oluyor da devletin üstünde bir güçmüşçesine devletin denetleyemediği, milletin bağışladığı yüklü bağışları kendi tasarruflarında toplayıp biriktirebiliyorlar. Ahbap nedir? Neye hizmet eder? Devletin kurumu AFAD'a neden bilgi vermiyor. Yoksa kendi hesabına indiregandi mi ahbap ? 37 259 Yanıtla
 • Hasan Tartal: Lütfiye aklının ermediği işlere karışma bence rezil oluyorsun. Dernekler devlet tarafından denetlenir. Ayrıca yardım toplama iznini yine devletten alır.. anladınmı şimdi... Yok anlamadıysan hala maydanoz olma..! 140 9
 • İsmail Bayram: he la he he, öyle öyle... 71 10
 • Tüm yorumlar için tıklayınız
 • Özel: Seçilen belediye başkanlarımız, 1 Nisan günü sabahı belediyelerinin girişine mal varlıklarını asacak
  10:58 Özel: Seçilen belediye başkanlarımız, 1 Nisan günü sabahı belediyelerinin girişine mal varlıklarını asacak

  CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın mal varlığını açıklamasına ilişkin bir soruya "Seçilen bütün belediye başkanlarımız, 1 Nisan günü sabahı belediyelerinin girişine mal varlıklarını asacak" karşılığını verdi.

 • Merkez'in faiz kararı öncesi dolar ne kadar?
  10:47 Merkez'in faiz kararı öncesi dolar ne kadar?

  Dolar/TL, güne değer kazancıyla başlamasının ardından 31,0350 seviyesinden işlem görüyor. Dolar endeksi ise düşüş eğilimini üst üste üçüncü işlem gününe taşıyor. Fed'in faiz indirimlerine dair belirsizlikler varlık fiyatları üzerinde etkili oluyor. TCMB'nin politika faizini sabit bırakması bekleniyor.

 • Türkiye'de Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Açıklandı
  10:41 Türkiye'de Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Açıklandı

  Türkiye İstatistik Kurumu'nun yayımladığı verilere göre, geçen yıl Türkiye'de evlenen çiftlerin sayısı 565 bin 435'e, boşanan çiftlerin sayısı ise 171 bin 881'e düştü. İlk evlenme yaşının arttığı görülen verilere göre, erkekler için ortalama ilk evlenme yaşı 28,3, kadınlar için ise 25,7 olarak kaydedildi. Boşanmaların büyük bir kısmı evliliğin ilk 5 yılında gerçekleşti. Ayrıca, yabancı gelinlerin yüzde 5,5'ini Özbekler oluştururken, yabancı damatların yüzde 21,9'u Almanlar oldu.

 • Birce Akalay ve Hakan Kurtaş ilişki yaşamaya başladı
  10:40 Birce Akalay ve Hakan Kurtaş ilişki yaşamaya başladı

  Uzun süredir yalnız olan güzel oyuncu Birce Akalay, gönlünü meslektaşı Hakan Kurtaş'a kaptırdı. Bir süredir gözlerden uzak aşk yaşayan çift, 14 Şubat'ta Beyoğlu'ndaki bir sinemada el ele film izledi.

 • Oyuncu Cemal Hünal ve Lale Cangal boşanma kararı aldı
  10:17 Oyuncu Cemal Hünal ve Lale Cangal boşanma kararı aldı

  13 yıl önce nikah masasına oturan ve bir oğulları olan Cemal Hünal ile Lale Cangal çifti boşanma kararı aldı. Bir süredir ayrı yaşadıklarını söyleyen çift, resmi bir başvuruda bulunmadıklarını da belirtti.

 • CHP lideri Özgür Özel, 'Hatay' kararını nasıl verdiklerini anlattı
  09:59 CHP lideri Özgür Özel, 'Hatay' kararını nasıl verdiklerini anlattı

  CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Hatay sürecinin kötü yönetilmediğini belirterek, mevcut başkan Lütfü Savaş'ın yeniden aday gösterildiğini açıkladı. Hatay adayının belirlenmesi sürecinde yaşanan tartışmalar sonucunda gece yarısından sonra CHP, Lütfü Savaş'ın adaylığını resmen duyurdu. Özel, Hatay'ın duygularına anlayış gösterdiklerini ve yapılan anketler sonucunda Lütfü Savaş'ın CHP'nin en iyi adayı olduğunu belirtti.

 • Mehmet Özhaseki: Erzincan'daki madenin fay hattına kurulduğunu ilk kez duyuyorum
  09:58 Mehmet Özhaseki: Erzincan'daki madenin fay hattına kurulduğunu ilk kez duyuyorum

  Erzincan İliç'te meydana gelen maden faciasının ardından 9 işçinin arama çalışmaları durduruldu. Madenin aktif fay hattı üzerinde kurulduğu iddialarına Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, 'İlk defa duyuyorum, ihbar kabul ediyorum, bunu araştıracağım.' şeklinde yanıt verdi.

 • MİT'ten Kamışlı'ya nokta operasyon! Terör örgütü sözde sorumlusu Murat Ateş öldürüldü
  09:57 MİT'ten Kamışlı'ya nokta operasyon! Terör örgütü sözde sorumlusu Murat Ateş öldürüldü

  MİT, terör örgütü PKK/YPG'nin sözde sorumlularından Murat Ateş'i, Suriye'nin Kamışlı bölgesinde düzenlediği nokta operasyonla etkisiz hale getirdi. PKK terör örgütüne 2014 yılında Avrupa'dan katılım sağlayan Ateş, görevi kapsamında örgütün illegal para trafiğini yöneten şahıslar arasında da yer alıyordu.


Advertisement