Johnny Depp ve Amber Heard Anlaşmaya Vardı - Son Dakika

Johnny Depp ve Amber Heard Anlaşmaya Vardı

17.08.2016 16:48

Hollywood'un fırtınalı çifti Johnny Depp ve Amber Heard, aylar süren şiddetli kavga ve Heard'ün açtığı boşanma davasının ardından anlaşmaya karar verdi.

Hollywood'un fırtınalı çifti Johnny Depp ve Amber Heard, aylar süren şiddetli kavga ve Heard'ün açtığı boşanma davasının ardından anlaşmaya karar verdi. Heard, Depp'ten sessiz ve olaysız bir boşanma karşılığında 7 milyon dolar alacak.

19 AY ÖNCE EVLENMİŞLERDİ

19 ay önce evlenen ve 6 aydır ilişkilerinde fırtınalar kopan Hollywood'un 'olay çifti' Johnny Depp ve Amber Heard sonunda uzlaşmaya karar verdi. Kendisine şiddet uyguladığı gerekçesiyle Mayıs ayında boşanmak için dava açan ve Depp'in kendisine 90 metreden fazla yaklaşamaması için mahkemeden karar çıkartan Heard, son olarak da Depp'in kendi parmağını keserek evdeki banyoya kanıyla 'Beni Billy Bob Thornton' ile aldattın' şeklinde mesaj yazdığını ifşa etmişti. Geçen hafta ise ikilinin kavgalarından birini gösteren gizli kamera görüntüleri basına yansımıştı.

7 MİLYON DOLAR ALACAK

Çiftin İngiliz Daily Mail gazetesine avukatları tarafından beyan edilen açıklamaya göre ikili sessiz ve olaysız bir boşanma için anlaştı. Buna göre Depp, Heard'e boşanma için 7 milyon dolar verecek ve Heard de bu parayı hayır kurumlarına bağışlayacak. 2015 yılının şubat ayında evlenen çift 'evlilik öncesi sözleşmesi' imzalamamıştı.

TUTKULU AMA DEĞİŞKEN BİR İLİŞKİ

Beyan edilen açıklamada ikilinin aralarındaki ilişkinin tutkulu ama bazen değişken olduğu, ancak her zaman karşılıklı sevgiye dayalı olduğundan bahsediliyor. Açıklamada "Taraflar karşılıklı olarak anlaşarak sorunlarını çözmüşlerdir. Psikolojik ya da fiziksel bir zarar verme niyeti de söz konusu değildir. İki taraf da bu işe finansal kazanç için girmemişlerdir" deniliyor. Kararın Heard'ün Depp için çıkarttığı uzaklaştırma kararının uzatıulmasının görüşüleceği mahkeme gününden bir gün önce gelmesi ise dikkat çekti.

KARAYİP KORSANLARI'NIN ÇEKİMLERİNE ARA VERİLMİŞTİ

30 yaşındaki Amber Heard ve 53 yaşındaki Johnny Depp'in boşanma sürecinde ortaya çıkan bilgilere göre Johnny Depp'in kesilen parmağı yüzünden Karayip Korsanları 5: Ölüler Masal Anlatamaz'ın çekimlerine 4 hafta ara verildi. Aynı zamanda Amber Heard'in mahkeme belgelerinde Danimarkalı Kız'ın çekimlerinde olduğu sırada eşi Johnny Deep ile kavga ettiği ve Deep'in de bu esnada sinirlerine hakim olmayıp bardakları fırlattığı ve elini kestiği iddia ediliyor. Johnny Deep'in tüm bunları yapmasının nedeni olarak ise kıskançlık gösteriliyor. İddialara göre Deep, Amber Heard'i Angelina Jolie'nin eski eşi Billy Bob Thornton ile bir ilişkisi olduğuna inanıyordu.

Kaynak: Sputnik Türkiye

YORUMLAR
500
Seslendirme sanatçısı Sungun Babacan, Balıkesir'de son yolculuğuna uğurlandı Seslendirme sanatçısı Sungun Babacan, Balıkesir'de son yolculuğuna uğurlandı Usta seslendirme sanatçısı Sungun Babacan, 63 yaşında hayata gözlerini yumdu Usta seslendirme sanatçısı Sungun Babacan, 63 yaşında hayata gözlerini yumdu

Son Dakika Magazin Johnny Depp ve Amber Heard Anlaşmaya Vardı - Son Dakika


Advertisement