Makyajsız ev halini paylaşan Songül Karlı, hayranlarından tam not aldı - Son Dakika

Makyajsız ev halini paylaşan Songül Karlı, hayranlarından tam not aldı

20.10.2021 23:24

Demet Akalın'ın ayrıldığı Gelinim Mutfakta programının yeni sunucusu olan Songül Karlı, sosyal medyadan ev halini paylaştı. Göğüs dekoltesi ile dikkat çeken ünlü isim, makyajsız haliyle hayranlarından tam not aldı.

Kanal D'de ekrana gelen her hafta bir ünlünün sunacağı Gelinim Mutfakta programının bu haftaki sunucusu olan Songül Karlı, kamera karşısına geçti.

Songül Karlı makyajsız ev hallerini paylaştı

EV HALİNİ PAYLAŞTI

Son Instagram paylaşımında ev halini paylaşan ünlü sanatçı, göğüs dekoltesiyle dikkat çekerken makyajsız haliyle de hayranlarından övgüler aldı.

Songül Karlı makyajsız ev hallerini paylaştı

KUAFÖRÜ YANINDAN AYRILMIYOR

Karlı'ya bu dönemde kuaförü Fatih Sertkaya'ya da yalnız bırakmıyor. Sanatçıyı, çekimlerden önce hazırlayan ünlü kuaför Sertkaya, Karlı'nın yanından ayrılmayarak destek oluyor. Karlı'nın dostu olan Sertkaya, sanatçının her projesinde yer alıyor.

Songül Karlı makyajsız ev hallerini paylaştı
Makyajsız ev halini paylaşan Songül Karlı, hayranlarından tam not aldı
Makyajsız ev halini paylaşan Songül Karlı, hayranlarından tam not aldı

Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Makyajsız ev halini paylaşan Songül Karlı, hayranlarından tam not aldı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (1)
500

Son Dakika

Merkez Bankası faiz indirdi, dolar tutulamıyor! Akşener de Kılıçdaroğlu'nun çağrısını yineledi 17:35 Merkez Bankası faiz indirdi, dolar tutulamıyor! Akşener de Kılıçdaroğlu'nun çağrısını yineledi Galatasaray'da dev derbi öncesi alarm! 17:16 Galatasaray'da dev derbi öncesi alarm! Taş ocağındaki bekçiden köpeğe cinsel saldırı! 15:44 Taş ocağındaki bekçiden köpeğe cinsel saldırı!
Merkez'in faiz kararı muhalefet liderlerinin tepkisini çekti! 15:18 Merkez'in faiz kararı muhalefet liderlerinin tepkisini çekti! Türkiye'nin tek aktif volkanı olan Hasan Dağı'nda hareketlilik 15:04 Türkiye'nin tek aktif volkanı olan Hasan Dağı'nda hareketlilik Cumhurbaşkanı Erdoğan, İsrail Cumhurbaşkanı Isaac Herzog ile görüştü 14:45 Cumhurbaşkanı Erdoğan, İsrail Cumhurbaşkanı Isaac Herzog ile görüştü
Son dakika: Faiz kararı sonrası dolar 11 lirayı aşarak rekor tazeledi 14:25 Son dakika: Faiz kararı sonrası dolar 11 lirayı aşarak rekor tazeledi Son dakika! Merkez Bankası politika faizini 100 baz puanlık indirimle yüzde 15'e düşürdü 14:06 Son dakika! Merkez Bankası politika faizini 100 baz puanlık indirimle yüzde 15'e düşürdü
Advertisement