Şeyma Subaşı'dan "Kitaplar Aksesuar Değildir" Diyen Itır Esen'e Jet Cevap - Son Dakika

Şeyma Subaşı'dan "Kitaplar Aksesuar Değildir" Diyen Itır Esen'e Jet Cevap

01.04.2019 14:52

Acun Ilıcalı ile aşk yaşadığı söylenen Itır Esen, kitapları aksesuar olarak kullandığını düşündüğü Şeyma Subaşı'na gönderme yaptı. Esen'e Subaşı'dan jet hızında yanıt gecikmedi.

Aşk yaşadıkları konuşulan Acun Ilıcalı ve Itır Esen, sosyal medyadan birbirlerini takip etmeye başladı. Bu gelişmelerin ardından Itır Esen, sosyal medya hesabından kitapla poz veren Şeyma Subaşı'na gönderme yaptı. Esen'i Subaşı'dan yanıt gecikmedi.

ŞEYMA'YA GÖNDERME YAPTI

Itır Esen, Twitter hesabından "Kitaplar aksesuar değildir" paylaşımını yaparak kitapla poz veren Acun'un eski eşi Şeyma'ya gönderme yaptı.

Şeyma Subaşı'dan

ITIR'A JET HIZINDA CEVAP

Itır'ın göndermesine Şeyma'dan yanıt gecikmedi. Instagram hesabından Elif Şafak'ın kitabını paylaşan Subaşı, "Yolda, trafikte, kafede, toplantı ya da arkadaşımı beklerken bana en iyi eşlik edecek şeyi yeni buldum Kitaplarımı da çanta, gözlük gibi artık yanımdan ayırmıyorum." dedi.

Şeyma Subaşı'dan

"YIKAMAKLA TEK ÇIKMAYAN PİSLİK HASET VE ART NİYETTİR"

Subaşı bu paylaşımdan hemen sonra kitapta yer alan bir bölümü paylaşarak Itır Esen'e gönderme yaptı. Subaşı'nın paylaştığı kısımda ise; "Esasa kirlilik, dışta değil içte, kisvede değil kalpte olur. Onun dışındaki her leke ne kadar kötü görünürse, yıkandı mı temizlenir, suyla arınır. Yıkamakla çıkmayan tek pislik kaplerde yağ bağlamış haset ve art niyettir." sözleri yazıyor.

Şeyma Subaşı'dan
Şeyma Subaşı'dan
Şeyma Subaşı'dan
Itır Esen
YORUMLAR (14)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
TV8.5 için bomba iddia! Kanal duayen gazeteci Şansal Büyüka ile görüştü TV8.5 için bomba iddia! Kanal duayen gazeteci Şansal Büyüka ile görüştü Acun Ilıcalı'dan Batuhan Karacakaya'nın annesine sert cevap: Bizi suçlamak, çamur atmak bunlar üzücü, bir anneye yakışmayan şeyler Acun Ilıcalı'dan Batuhan Karacakaya'nın annesine sert cevap: Bizi suçlamak, çamur atmak bunlar üzücü, bir anneye yakışmayan şeyler Hull City, sosyal medya hesabından Türk bayraklı bir paylaşım yaptı! Vatandaşlar beğeni rekoru kırdı Hull City, sosyal medya hesabından Türk bayraklı bir paylaşım yaptı! Vatandaşlar beğeni rekoru kırdı

Son Dakika Magazin Şeyma Subaşı'dan 'Kitaplar Aksesuar Değildir' Diyen Itır Esen'e Jet Cevap - Son Dakika


Advertisement