Survivor'da Ardahan, kazandığı oyunu Alişan'ın vefat eden kardeşine armağan etti - Son Dakika

Survivor'da Ardahan, kazandığı oyunu Alişan'ın vefat eden kardeşine armağan etti

17.01.2022 11:57

Survivor All Star'da yarışan Ardahan, oyunu kazandıktan sonra Alişan'ın geçtiğimiz sene koronovirüs sebebiyle yaşamını yitiren kardeşi Selçuk Tektaş'a adadı. O anları sosyal medya hesabından paylaşan Alişan, "30 gün bizimleydin, hiç tanımadığın Selçuk'a dua ettin" dedi.

Başarılı şarkıcı Alişan'ın hastanede günlerce koronavirüse tedavisi gören kardeşi Selçuk Tektaş, geçtiğimiz sene yaşamını yitirdi. Şarkıcı, kardeşinin yoğun bakımda olduğu günlerde Hülya Avşar, Ajda Pekkan, Demet Akalın ve Çağla Şıkel'in kendisine çok destek olduğunu söyledi. Alişan'a Survivor Ardahan'ın oyundan sonra söyledikleriyle de duygusal anlar yaşadı.

"HİÇ TANIMADAN SELÇUK'A DUA ETTİN"

Survivor All Star 2022 kadrosunda yer alan Ardahan Uzkanbaş, oyunu kazandıktan sonra Alişan'ın kardeşi Selçuk Tektaş'ı anan Ardahan, "Selçuk abi ruhun şad olsun. Senin için" dedi. Instagram hesabından Ardahan'ın o anlarını paylaşan Alişan, "30 gün bizimleydin, hiç tanımadan Selçuk'u her gün bizimle dua ettin. Sen benim için, bizim için şampiyonsun kardeşim. Seni çok seviyorum ve her zamanda yanındayım, yanındayız" notunu yazdı.

Alişan'ın eşi Buse Varol da videoyu paylaşarak şükür emojileri koydu.

Ardahan'dan büyük vefa! Kazandığı oyunu Alişan'ın vefat eden kardeşine armağan etti
Ardahan'dan büyük vefa! Kazandığı oyunu Alişan'ın vefat eden kardeşine armağan etti
YORUMLAR
500
Son dakika: AMASYA'DA OTOMOBİL İLE TRAKTÖR ÇARPIŞTI: 4 YARALI Son dakika: AMASYA'DA OTOMOBİL İLE TRAKTÖR ÇARPIŞTI: 4 YARALI Organ Bağışı İçin 12 Bin Km Yol Katedip 61 İli Ziyaret Edecek Organ Bağışı İçin 12 Bin Km Yol Katedip 61 İli Ziyaret Edecek Survivor Panorama İzleyicileri Şokta! Ortaya Çıktı Survivor Panorama İzleyicileri Şokta! Ortaya Çıktı

Son Dakika Magazin Survivor'da Ardahan, kazandığı oyunu Alişan'ın vefat eden kardeşine armağan etti - Son Dakika


Advertisement