Victoria Beckham, eşi David Beckham'ın kalçasını "Mutlu pazarlar, rica ederim" diyerek paylaştı - Son Dakika

Victoria Beckham, eşi David Beckham'ın kalçasını "Mutlu pazarlar, rica ederim" diyerek paylaştı

06.09.2021 07:30

Efsane futbolcu David Beckham, geçtiğimiz sene eşi Victoria Beckham'ın kalçasını paylaşarak altına "Çok iyi görünüyor" notunu düşmüştü. Bir yıl sonra Victoria Beckham, aynısını eşine yaparak havuzda keyif yapan David Beckham'ın kalçasını paylaştı ve "Mutlu pazarlar, rica ederim" notuyla paylaştı.

Eski futbolcu David Beckham, geçtiğimiz yıl eşi Victoria Beckham'ın kalçasını paylaşarak "Çok iyi görünüyor" notunu yazmıştı. Aradan tam 1 yıl geçtikten sonra Victoria Beckham, aynısını kocası David Beckham'a yaptı!

Victoria Beckham, eşi David Beckham'ın kalçasını paylaştı

"RİCA EDERİM" DİYEREK PAYLAŞTI

Havuzda keyif yaparken kalçasını açan David Beckham'ın o anını yakalayan Victoria Beckham, bunu Instagram hesabından paylaştı ve altına "Mutlu pazarlar, rica ederim!" yazdı.

Victoria Beckham, eşi David Beckham'ın kalçasını paylaştı

BİR YIL SONRA GELEN KARŞILIK

Geçtiğimiz yıl eylül ayında David Beckham, aynısını merdivenden çıkan eşini fotoğraflayarak yapmıştı. Aradan geçen bir yıl sonra Victoria Beckham, bunun karşılığını vermiş oldu.

YORUMLAR
500
14 Yıllık Eşini İfşa Etti! 14 Yıllık Eşini İfşa Etti!
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Victoria Beckham, eşi David Beckham'ın kalçasını 'Mutlu pazarlar, rica ederim' diyerek paylaştı - Son Dakika

Bu haber Snob Magazin tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Snob Magazin tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Snob Magazin kurumudur.

Advertisement