Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Ören Mahallesi haberleri, Ören Mahallesi son dakika, son dakika Ören Mahallesi

Son Dakika Ören Mahallesi Haberleri

Son dakika Ören Mahallesi haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son ören mahallesi haberleri anında burada.


 • 10:31 Muğla'da çıkan yangında iki katlı ahşap ev kullanılamaz hale geldi

  Muğla'da çıkan yangında iki katlı ahşap ev kullanılamaz hale geldi Muğla'nın Seydikemer ilçesinde iki katlı ahşap evde çıkan yangın itfaiye ekiplerince söndürüldü.

 • 01.12.2023 01 Ara 16:00 Denizli'de Pompalı Tüfekle Cinayet: 3 Ölü

  Denizli'de Pompalı Tüfekle Cinayet: 3 Ölü Denizli'de evi terk eden eşi ve sevgilisini öldüren Erdal Yalçın, ilk duruşmada suçlamaları kabul etti. Yalçın, eşiyle boşanma meselesi yüzünden tartıştıklarını ve sadece konuşmak amacıyla evlerine gittiğini söyledi.

 • 01.12.2023 01 Ara 13:30 Denizli'de Boşanma Aşamasındaki Eş ve Annelerini Öldürdüğü İddia Edilen Sanığın Yargılanması Başladı

  Denizli'de Boşanma Aşamasındaki Eş ve Annelerini Öldürdüğü İddia Edilen Sanığın Yargılanması Başladı Denizli'nin Acıpayam ilçesinde boşanma aşamasındaki eşi ve yanındaki kişi ile annesini silahla öldürdüğü öne sürülen sanığın yargılanmasına başlandı. Sanık, eşiyle sorun yaşadıklarını ve eşi ile yanındaki kişi arasında gönül ilişkisi olduğunu savundu. Mahkeme heyeti, eksiklerin giderilmesi ve tanıkların dinlenilmesi için duruşmayı erteledi.

 • 22.11.2023 22 Kas 12:01 Muğla'da 43 düzensiz göçmen ve 4 organizatör yakalandı

  Muğla'da 43 düzensiz göçmen ve 4 organizatör yakalandı Muğla'nın Milas ilçesinde jandarma ekipleri tarafından yapılan operasyonda, Ören Mahallesi'nde düzensiz göçmen kaçakçılığı yapılacağı duyumu üzerine gerçekleştirilen baskında 43 düzensiz göçmen ile birlikte 4 organizatör yakalandı. Göçmenlerin işlemleri tamamlandıktan sonra Muğla Göç İdaresi Müdürlüğü'ne gönderileceği belirtildi.

 • 09.11.2023 09 Kas 15:50 Muğla Büyükşehir Belediyesi Ören Mahallesi'nde Kanalizasyon Çalışmalarını Tamamladı

  Muğla Büyükşehir Belediyesi Ören Mahallesi'nde Kanalizasyon Çalışmalarını Tamamladı Muğla Büyükşehir Belediyesi, Milas ilçesine bağlı Ören Mahallesi'nde başlattığı kanalizasyon hattı çalışmalarını tamamladı. 58 bin metrelik kanalizasyon hattının 18 bin metresi tamamlandıktan sonra ekipler asfalt serimi çalışmalarına başladı. Ayrıca, Ören'de İleri Biyolojik Atıksu Arıtma Tesisi de yapılacak.

 • 03.11.2023 03 Kas 19:04 Şehit Yarbay Songül Yakut'un Annesi İçin Yaptırdığı ve 6 Şubat Depremlerinde Hasar Alan Ev, Akçadağ Kaymakamlığı Tarafından Onarıldı

  Şehit Yarbay Songül Yakut'un Annesi İçin Yaptırdığı ve 6 Şubat Depremlerinde Hasar Alan Ev, Akçadağ Kaymakamlığı Tarafından Onarıldı Malatyalı şehit Yarbay Songül Yakut’un annesi için yaptırdığı ve 6 Şubat Kahramanmaraş merkezli depremlerde hasar alan evin çatısı Akçadağ Kaymakamlığı tarafından onarıldı.

 • 03.11.2023 03 Kas 18:33 Şehit Yarbay Songül Yakut'un Malatya'da Yaşayan Ailesinin Depremde Zarar Gören Evlerinin Onarılması İçin Çalışma Başlatıldı

  Şehit Yarbay Songül Yakut'un Malatya'da Yaşayan Ailesinin Depremde Zarar Gören Evlerinin Onarılması İçin Çalışma Başlatıldı Şehit Yarbay Songül Yakut’un Malatya’da yaşayan ailesinin Kahramanmaraş depremlerinde zarar gören evlerinin onarılması için çalışma başlatıldı.

 • 28.08.2023 28 Ağu 18:45 Muğla'da Narenciye Üreticilerine Akdeniz Meyve Sineği Tuzağı Dağıtıldı

  Muğla'da Narenciye Üreticilerine Akdeniz Meyve Sineği Tuzağı Dağıtıldı Muğla Tarım ve Orman İl Müdürlüğü, Muğla'nın narenciye bahçelerinde kalıntısız ve kimyasalsız üretim için Milas'ın Ören Mahallesi'ndeki üreticilere 700 adet Akdeniz Meyve Sineği tuzağı dağıttı.

 • 19.08.2023 19 Ağu 12:35 Muğla Büyükşehir Belediyesi Ören Mahallesi'nde Kanalizasyon ve Atıksu Arıtma Tesisi Projesini Başlattı

  Muğla Büyükşehir Belediyesi Ören Mahallesi'nde Kanalizasyon ve Atıksu Arıtma Tesisi Projesini Başlattı Muğla Büyükşehir Belediyesi, Milas Ören Mahallesi'nde başlattığı kanalizasyon ve atıksu arıtma tesisi projesinin yüzde 30'unu tamamladı. Proje kapsamında 228 milyon lira yatırım ile 58 bin metre kanalizasyon hattı, 7 bin 852 metre terfi hattı, 13 bin 380 metre parsel hattı, 48 bin 315 metre şebeke ve kolektör hattı ile 4 adet terfi merkezi yapılacak. Ayrıca, 76 milyon 338 bin lira yatırımla İleri Biyolojik Atıksu Arıtma Tesisi de inşa edilecek.

 • 14.08.2023 14 Ağu 12:18 Mersin Silifke'deki Olba Antik Kenti'nde Kadın Heykeli ve Mitolojik Sahneler İçeren Friz Parçaları Bulundu

  Mersin Silifke'deki Olba Antik Kenti'nde Kadın Heykeli ve Mitolojik Sahneler İçeren Friz Parçaları Bulundu Mersin'in Silifke ilçesinde bulunan Olba Antik Kenti'nde yapılan kazı çalışmalarında, milattan sonra 2. yüzyıla ait olduğu değerlendirilen bir kadın heykeli ve üzerinde mitolojik sahnelerin yer aldığı 2 friz parçası bulundu. Kazılar, Ardahan Üniversitesi Arkeoloji Bölümü Doç. Dr. Yavuz Yeğin başkanlığındaki bir ekip tarafından yürütülüyor. Bulunan eserler, Silifke Müze Müdürlüğü'ne teslim edilerek koruma altına alınacak. Mersin Valisi Ali Hamza Pehlivan, kazı alanını ziyaret ederek bilgi aldı ve eserlerin korunması ve konservasyonu için çalışmalar yapılacağını belirtti. Kazı Başkanı Doç. Dr. Yeğin ise bu sezonki kazılarda eşsiz eserlerin ortaya çıkarıldığını ve çalışmaların hızla devam ettiğini ifade etti.

 • 11.08.2023 11 Ağu 17:33 Balıkesir'deki Tarihi Meşe Ağaçları Bakıma Alındı

  Balıkesir'deki Tarihi Meşe Ağaçları Bakıma Alındı Balıkesir'in Burhaniye ilçesindeki tarihi meşe ağaçları, Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Tabiat Varlıklarını Koruma Genel Müdürlüğü tarafından bakıma alındı. Ören Mahallesi'nde çalışmaya başlayan rehabilitasyon ekibi, ağaçların budamasını yaparken hastalıklı kısımlarını da tedavi ediyor. Çalışmanın bir ay süreceği belirtilirken, bölge halkı ve turistler bu uygulamadan memnuniyet duyduklarını ifade etti.

 • 09.08.2023 09 Ağu 02:43 Muğla'nın Milas ilçesinde çıkan orman yangını kontrol altına alındı

  Muğla'nın Milas ilçesinde çıkan orman yangını kontrol altına alındı Muğla'nın Milas ilçesindeki Ören Mahallesi'ndeki ormanlık alanda çıkan yangın, havadan ve karadan müdahaleyle kontrol altına alınarak soğutma çalışmalarına başlandı. Yangına 6 helikopter, 4 uçak, 22 arazöz, 8 su tankeri, 3 dozer ve çok sayıda yangın söndürme işçisiyle müdahale edildi. Orman Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, yangının kontrol altına alındığı ve soğutma çalışmalarının başladığı belirtildi.

 • 08.08.2023 08 Ağu 22:38 Muğla'nın Milas ilçesinde orman yangını kontrol altına alınmaya çalışılıyor

  Muğla'nın Milas ilçesinde orman yangını kontrol altına alınmaya çalışılıyor Muğla'nın Milas ilçesine bağlı Ören Mahallesi'ndeki ormanlık alanda çıkan yangına havadan ve karadan müdahale ediliyor. Yangına 6 helikopter, 4 uçak, 22 arazöz, 8 su tankeri, 3 dozer ve çok sayıda yangın söndürme işçisiyle müdahale ediliyor. Gece görüşlü helikopterle havadan müdahale sürüyor. Ekipler, yangını kontrol altına almak için çalışmalarına devam ediyor.

 • 08.08.2023 08 Ağu 21:39 Muğla'da Orman Yangınının Çıkış Anı Kamerada

  Muğla'da Orman Yangınının Çıkış Anı Kamerada Muğla'nın Milas ilçesinde, saat 15.30'da ormanlık alanda başlayan yangının çıkış anı ile ilgili görüntüler ortaya çıktı. Görüntülerde, olay anında bir otomobilin bölgeden uzaklaştığı görüldü.

 • 08.08.2023 08 Ağu 17:39 Muğla Milas'ta Orman Yangını Çıktı

  Muğla Milas'ta Orman Yangını Çıktı Muğla’nın Milas ilçesi Ören Mahallesi'nde ormanlık alanda yangın çıktı.

 • 08.08.2023 08 Ağu 17:38 Muğla'da orman yangını cep telefonuyla kaydedildi

  Muğla'da orman yangını cep telefonuyla kaydedildi Muğla'nın Milas ilçesinde turistik Ören Mahallesi'nde çıkan orman yangınının ilk çıkış anları vatandaşlar tarafından cep telefonuyla kaydedildi. Yangının başladığı noktada bir araç görülürken, araç sahibinin yangın nedeniyle aracını geri çektiği anlar kaydedildi. Yangın devam ederken, havadan ve karadan müdahale sürüyor.

 • 08.08.2023 08 Ağu 16:33 MUĞLA'DA ORMAN YANGINI

  MUĞLA'DA ORMAN YANGINI MUĞLA'nın Milas ilçesinde, orman yangını çıktı.

 • 08.08.2023 08 Ağu 16:13 Muğla'nın Milas ilçesinde orman yangını çıktı

  Muğla'nın Milas ilçesinde orman yangını çıktı Muğla'nın Milas ilçesine bağlı Ören Mahallesi Alatepe mevkiinde orman yangını çıktı. Yangına müdahale için Muğla Orman Bölge Müdürlüğü ekipleri sevk edildi.

 • 08.08.2023 08 Ağu 16:12 Muğla'da Orman Yangını Kontrol Altına Alınmaya Çalışılıyor

  Muğla'da Orman Yangını Kontrol Altına Alınmaya Çalışılıyor Muğla'nın Milas ilçesinde çıkan orman yangını, havadan ve karadan müdahaleyle kontrol altına alınmaya çalışılıyor. İhbar üzerine, bölgeye, Muğla Orman Bölge Müdürlüğüne bağlı hava ve kara araçları sevk edildi. Rüzgarın etkili olduğu alanda ekipler, yangını kontrol altına almak için mücadele ediyor.

 • 08.08.2023 08 Ağu 16:01 Muğla'da Orman Yangını: Havadan ve Karadan Müdahale Devam Ediyor

  Muğla'da Orman Yangını: Havadan ve Karadan Müdahale Devam Ediyor Muğla'nın Milas ilçesinde çıkan orman yangınına havadan ve karadan müdahale ediliyor. Yangının çıkış nedeni henüz belirlenemedi.

 • 04.08.2023 04 Ağu 11:19 Muğla Kaymakamı ve Muhtarlar Termik Santralleri Ziyaret Etti

  Muğla Kaymakamı ve Muhtarlar Termik Santralleri Ziyaret Etti Muğla'nın Milas ilçesi Kaymakamı Mustafa Ünver Böke, beraberindeki Yeniköy ve Kemerköy Termik santrallerinin etrafındaki mahallelerin muhtarları ile Muğla Valisi Orhan Tavlı'yı ziyaret edip, toplantı yaptı. Muhtarlar, termik santrallerin enerji üretiminin yanında bölge ekonomisinin vazgeçilmez bir unsuru olduğunu, bölgedeki binlerce ailenin geçimini santrallerden sağladığını belirtti. Ziyarette ayrıca, provokatif eylemler ve güvenlik önlemleri konuşuldu.

 • 03.08.2023 03 Ağu 17:23 Zonguldak'ta 3 Katlı Binada Yangın: Daire Kullanılamaz Hale Geldi

  Zonguldak'ta 3 Katlı Binada Yangın: Daire Kullanılamaz Hale Geldi Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde bulunan 3 katlı bir binanın en üst katındaki dairede çıkan yangın sonucunda daire kullanılamaz hale geldi. Yangını fark eden kadın, çocuklarını alarak dışarı çıktı. İhbar üzerine olay yerine polis, itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi. Yangın itfaiye ekipleri tarafından söndürüldü. İlk incelemelerde yangının elektrik arızasından kaynaklandığı belirlendi ve soruşturma devam ediyor.

 • 03.08.2023 03 Ağu 16:59 Zonguldak'ın Karadeniz Ereğli ilçesinde evde çıkan yangın hasara yol açtı

  Zonguldak'ın Karadeniz Ereğli ilçesinde evde çıkan yangın hasara yol açtı Ören Mahallesi Meşelik Sokak'ta 3 katlı binanın üst katında çıkan yangın, iki çocuğun salonda çakmakla oynadığı iddiasıyla başladı. İtfaiye ekipleri tarafından söndürülen yangın, evde hasara neden oldu. Anne ise çocuklarıyla birlikte dışarı çıktı.

 • 03.08.2023 03 Ağu 13:50 Çocukların çığlığı faciayı önledi: Zonguldak'ta bir evde yangın çıktı

  Çocukların çığlığı faciayı önledi: Zonguldak'ta bir evde yangın çıktı Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde, henüz nedeni bilinmeyen sebepten dolayı çıkan yangında, çocukların çığlığı sayesinde facia önlendi. Yangın, Ören Mahallesi Meşelik Sokak'ta bulunan 3 katlı bir apartmanın en üst katında oturan A.K.'ye ait evde meydana geldi. İtfaiye ekipleri yangını kontrol altına alırken, yangının elektrik tesisatında meydana gelen arızadan kaynaklanmış olabileceği belirtildi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

 • 24.07.2023 24 Tem 03:32 Milas'ta orman yangını, ekipler havadan ve karadan müdahale ediyor

  Milas'ta orman yangını, ekipler havadan ve karadan müdahale ediyor Muğla'nın Milas ilçesinde başlayan orman yangınına ekiplerin havadan ve karadan müdahalesi sürüyor. Milas-Ören Mahallesi arasında yer alan Demircimler Mahallesi Hayıtlı Mevkiinde saat 13.06'da orman yangını başladı. Yangının hemen ardından bölgede konuşlu helikopter ve uçaklar havadan, yer ekipleri arazözler ile karadan yangına müdahale ediyor.

 • 23.07.2023 23 Tem 14:08 Muğla'da Orman Yangınına Havadan ve Karadan Müdahale Devam Ediyor

  Muğla'da Orman Yangınına Havadan ve Karadan Müdahale Devam Ediyor Muğla'nın Milas ilçesinde başlayan orman yangınına ekiplerin havadan ve karadan müdahalesi sürüyor. Milas-Ören Mahallesi arasında yer alan Demircimler Mahallesi Hayıtlı Mevkiinde saat 13.06'da orman yangını başladı. Yangının hemen ardından bölgede konuşlu helikopter ve uçaklar havadan, yer ekipleri arazözler ile karadan yangına müdahale ediyor.

 • 22.07.2023 22 Tem 17:52 Piyade Uzman Çavuş Enes Kırmızıkoç'un cenazesi Van'da defnedildi

  Piyade Uzman Çavuş Enes Kırmızıkoç'un cenazesi Van'da defnedildi Kilit Harekatı bölgesinde helikopterin pervane kolunun isabet etmesi sonucu şehit olan Piyade Uzman Çavuş Enes Kırmızıkoç için memleketi Van'ın Erciş ilçesinin Ören Mahallesi'nde tören düzenlendi. Törene, Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Ozan Balcı, Jandarma Asayiş Kolordu Komutanı Tümgeneral Aykut Tanrıverdi, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Hüseyin Bekmez, Van Emniyet Müdürü Atanur Aydın, Erciş Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Nuri Mehmetbeyoğlu, AK Parti İl Başkanı Emre Güray, siyasi parti temsilcileri, polis ve askeri yetkililer ile kurum amirleri katıldı. Şehit Kırmızıkoç'un Türk bayrağına sarılı tabutu, cami avlusuna getirildikten sonra 1 dakikalık saygı duruşunda bulunup, öz geçmişi okundu. Ardından cenaze namazı kılınıp, dua edildi. Yakınlarının tabuta sarılarak gözyaşı döktüğü törende babası Übeyt, annesi Fatma ve kız kardeşi Eda Kırmızıkoç, ayakta durmakta güçlük çekti ve şehidin üniformalı fotoğrafına sarılıp dakikalarca gözyaşı döktü. Törenin ardından şehidin cenazesi, Örene Mahallesi'ndeki mezarlıkta toprağa verildi.

 • 20.07.2023 20 Tem 09:46 Orman köylülerine kredi desteği devam ediyor

  Orman köylülerine kredi desteği devam ediyor Orman ve Köy İlişkileri Daire Başkanlığı tarafından Manyas ilçesindeki 9 orman köylüsüne kredi desteği sağlandı. Otuzar koyun ve birer koç alımı için yapılan destekleme kredisi, geri ödemesiz ve beş yılda tamamlanacak şekilde verilecek.

 • 20.07.2023 20 Tem 00:41 Türkan Şoray'ın Onur Konuğu Olduğu Kitap Fuarı Açıldı

  Türkan Şoray'ın Onur Konuğu Olduğu Kitap Fuarı Açıldı Balıkesir'in Burhaniye ilçesinde düzenlenen kitap fuarı, Türk sinemasının usta oyuncusu Türkan Şoray'ın onur konuğu olarak açıldı. Fuarın açılışında klasik müzik dinletisi ve tango gösterisi sunuldu. Burhaniye Belediye Başkanı, kitap fuarına ilginin arttığını belirtti ve kitap okuyan nesillerin geleceğin mimarisinde önemli bir rol oynadığını vurguladı. Fuar, 5 gün boyunca ziyaretçilere açık olacak.

 • 19.07.2023 19 Tem 18:21 Manyas'taki orman köylülerine hayvancılık için kredi desteği sağlandı

  Manyas'taki orman köylülerine hayvancılık için kredi desteği sağlandı Orman Genel Müdürlüğü'ne bağlı ORKÖY tarafından Manyas ilçesindeki orman köylülerine hayvancılık için 1 milyon 215 bin lira kredi desteği sağlandı. Kredilerin geri ödemeleri 2025 yılında başlayacak ve 2029 yılında sona erecek.

 • 10.07.2023 10 Tem 02:44 Milas'ta orman yangını

  Milas'ta orman yangını Muğla'nın Milas ilçesi Demirciler Mahallesi yakınlarında çıkış sebebi henüz belirlenemeyen orman yangını başladı. Yangına karadan ve havadan ekipler müdahale ediyor. Yangın kontrol altına alındı.

 • 16.06.2023 16 Haz 03:36 Muğla'da Cayrokopter Düştü: 2 Yaralı

  Muğla'da Cayrokopter Düştü: 2 Yaralı Muğla'da Milas Ören Mahallesi ile Menteşe ilçesi Akbük arasında uçuş yapan cayrokopter türbülansa girince iniş yapmak isterken düştü. İki kişinin bulunduğu cayrokopter zeytin ağacına çarparak durabildi. Kaza sonrası iki kişi yaralandı ve sağlık kuruluşuna sevk edildi.

 • 27.05.2023 27 May 01:09 Denizli'de Tütün İşçilerini Taşıyan Minibüs Devrildi: 5 Yaralı

  Denizli'de Tütün İşçilerini Taşıyan Minibüs Devrildi: 5 Yaralı Denizli'nin Acıpayam ilçesinde tütün işçilerini taşıyan minibüsün, yağış nedeniyle devrilmesi sonucu meydana gelen kazada 5 kişi yaralandı. Kaza, Acıpayam ilçesine bağlı Çakır Mahallesi'nde meydana geldi.

 • 15.05.2023 15 May 22:31 Mersin'de kayalıklardan düşen Rus turist kurtarıldı

  Mersin'de kayalıklardan düşen Rus turist kurtarıldı Mersin'in Silifke ilçesinde dağlık alanda gezinti yaparken kayalıklardan düşen Rus turist Anton Susharin, sağlık ve AKUT ekipleri tarafından kurtarılarak hastaneye kaldırıldı.

 • 04.05.2023 04 May 13:32 Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Ören Mahallesi ile Kandilli Beldesi'ne doğal gaz verileceğini açıkladı

  Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Ören Mahallesi ile Kandilli Beldesi'ne doğal gaz verileceğini açıkladı Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Ören Mahallesi ile Kandilli beldesine doğal gaz verileceği açıkladı. Başkan Posbıyık, "Kıyıcak Hamzafakılı'da çalışmalar bu yıl, Ören'de 2024'te başlayacak. Doğal gazın Kandilli'ye kadar gitmesi için de karar alındı" dedi.

 • 25.04.2023 25 Nis 11:03 Çökertme koyu yangın sonrası yeşeriyor

  Çökertme koyu yangın sonrası yeşeriyor Muğla'da 2021 yılında yaşanan orman yangınında etkilenen dünyaca ünlü Çökertme koyu, yanan sahalardan sonra yavaş yavaş yeşil örtüye kavuşuyor. Muğla Orman Bölge Müdürlüğü ve diğer kurumlar tarafından başlatılan yeşillendirme çalışmaları sonrası tekrar bezenen koy, turistlerin ziyaret ettiği yerlerden biri haline geldi.

 • 24.04.2023 24 Nis 20:22 YK Enerji depremzede çocuklar için şenlik düzenledi

  YK Enerji depremzede çocuklar için şenlik düzenledi Yeniköy Kemerköy Elektrik Üretim ve Ticaret AŞ (YK Enerji) Muğla'nın Milas ilçesinde konuk edilen depremzede çocuklar için 23 Nisan şenliği düzenledi.

 • 20.04.2023 20 Nis 14:19 Muğla'da Bayram Tatili Öncesi Jandarmadan Helikopterli Trafik Denetimi

  Muğla'da Bayram Tatili Öncesi Jandarmadan Helikopterli Trafik Denetimi Muğla İl Jandarma Komutanlığı Trafik Şube Müdürlüğü ekipleri, bayram tatili öncesi havadan ve karadan denetimlerini sürdürüyor. 3 gün boyunca 6 bin 537 personel görev alacak. Helikopterle yapılan denetimlerde sürücülerin kurallara uyması sağlanacak.

 • 20.04.2023 20 Nis 13:30 Muğla'da Bayram Tatili Denetimleri Devam Ediyor

  Muğla'da Bayram Tatili Denetimleri Devam Ediyor Ramazan Bayramı tatili öncesi yerli turistin en fazla rağbet gösterdiği Muğla'da İl Jandarma Komutanlığı Trafik Şube Müdürlüğü ekipleri vatandaşları bayram tatilini huzur ve güve içinde geçirmelerini sağlamak amacıyla havadan ve karadan denetimlerini sürdürüyor.

 • 05.04.2023 05 Nis 20:26 Bakan Ersoy, depremlerden etkilenen Malatya'da incelemelerini sürdürdü

  Bakan Ersoy, depremlerden etkilenen Malatya'da incelemelerini sürdürdü Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, 6 Şubat'ta meydana gelen depremlerden etkilenen Malatya'da incelemelerini sürdürdü.

 • 13.03.2023 13 Mar 20:19 Bakan Ersoy, depremlerden etkilenen Malatya'da incelemelerini sürdürdü

  Bakan Ersoy, depremlerden etkilenen Malatya'da incelemelerini sürdürdü Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, 6 Şubat'ta meydana gelen depremlerden etkilenen Malatya'da incelemelerini sürdürdü.

 • 10.03.2023 10 Mar 18:25 CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, depremlerin etkilediği Malatya'da konuştu Açıklaması

  CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, depremlerin etkilediği Malatya'da konuştu Açıklaması CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, seçim takviminin yayımlanmasına ilişkin, "Hayırlısı olsun Türkiye'nin buna, seçime ve değişikliğe ihtiyacı var" dedi.

 • 02.03.2023 02 Mar 10:53 Evi yıkılan "Kepçeci Ali" mahallesindeki depremzedelerin yardımına koştu

  Evi yıkılan 'Kepçeci Ali' mahallesindeki depremzedelerin yardımına koştu Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen Malatya'da evi yıkılan kepçe operatörü Ali İlter, mahallesindeki afetzedelere yardım etmek için büyük özveri gösteriyor.

 • 25.02.2023 25 Şub 17:01 Malatya'da 2,5 yıl önce güçlendirme yapılan iki okul, depreme dayanamadı: Öğrenciler olsaydı bir tanesi sağ kalmazdı

  Malatya'da 2,5 yıl önce güçlendirme yapılan iki okul, depreme dayanamadı: Öğrenciler olsaydı bir tanesi sağ kalmazdı Malatya'da 2,5 yıl önce güçlendirme çalışması yapılan Şehit Yarbay Songül Yakut İlkokulu ve ortaokulu ile Ören Anadolu Lisesi deprem sonrası yerle bir oldu. Okulların ikinci depremde yıkıldığını söyleyen Mehmet Mergan isimli vatandaş, "Yıkıldığı anda ben karşı binada oturuyordum. Sallanmasıyla yıkılması bir oldu. Dönüp baktığımda 3 katın birden yıkıldığını gördüm. Burada öğrenciler olsaydı bir tane sağ öğrenci kalmazdı." ifadelerini kullandı.

 • 25.02.2023 25 Şub 17:01 MALATYA'DA GÜÇLENDİRME YAPILAN OKULLAR YERLE BİR OLDU

  MALATYA'DA GÜÇLENDİRME YAPILAN OKULLAR YERLE BİR OLDU MALATYA'da geçtiğimiz yıllarda güçlendirme çalışması yapılan Şehit Yarbay Songül Yakut İlkokulu ve ortaokulu ile Ören Anadolu Lisesi deprem sonrası yerle bir olduMalatya'da deprem sonrası yıkılan yerlerden birisi de Akçadağ İlçesi Ören Mahallesi'nde bulunan okullar oldu.

 • 25.02.2023 25 Şub 10:38 /yeniden / Malatya'da güçlendirme yapılan okullar da yıkıldı

  /yeniden / Malatya'da güçlendirme yapılan okullar da yıkıldı MALATYA'da geçtiğimiz yıllarda güçlendirme çalışması yapılan Şehit Yarbay Songül Yakut İlkokulu ve ortaokulu yerle bir olurken yakınındaki Ören Anadolu Lisesi'nde ise hasar meydana geldi.

 • 25.02.2023 25 Şub 09:51 Açtığı delikle enkazdan çıktı, komşularının yardımına koştu

  Açtığı delikle enkazdan çıktı, komşularının yardımına koştu MALATYA Akçadağ'da yaşayan Kenan Kanar ve ailesi ikinci büyük depremde enkaz altında kaldı.

 • 25.02.2023 25 Şub 09:51 AÇTIĞI DELİKLE ENKAZDAN ÇIKTI, KOMŞULARININ YARDIMINA KOŞTU

  AÇTIĞI DELİKLE ENKAZDAN ÇIKTI, KOMŞULARININ YARDIMINA KOŞTU MALATYA Akçadağ'da yaşayan Kenan Kanar ve ailesi ikinci büyük depremde enkaz altında kaldı.

 • 24.02.2023 24 Şub 00:59 İlk depremde kurtulup ikinci depremde enkaz altında kaldılar

  İlk depremde kurtulup ikinci depremde enkaz altında kaldılar Kahramanmaraş merkezli depremlerinin vurduğu Malatya'da 7.7'lik depreme kent merkezinde yakalan dört kişi güvenli diye gittikleri Akçadağ ilçesinde ikinci depremde en kazla altında kalarak hayatını kaybetti.

 • 23.02.2023 23 Şub 10:09 İlk depremde kurtulup ikinci depremde enkaz altında kaldılar

  İlk depremde kurtulup ikinci depremde enkaz altında kaldılar İlk depremde kurtulup ikinci depremde enkaz altında kaldılar Kahramanmaraş merkezli depremlerin vurduğu Malatya'da 7.7'lik depreme kent merkezinde yakalanan 4 kişi güvenli diye gittikleri Akçadağ ilçesinde ikinci depremde enkaz altında kalarak hayatını kaybetti.

Advertisement