Son dakika Osman Güder haberleri, Osman Güder son dakika, son dakika Osman Güder

Son Dakika Osman Güder Haberleri

 • Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Göztepe Mahallesi'nde mahalle toplantısına katıldı
  31 Oca Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Göztepe Mahallesi'nde mahalle toplantısına katıldı

  Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, seçim çalışmaları kapsamında Göztepe Mahallesi'nde düzenlenen mahalle toplantısına katıldı. Başkan Güder, vatandaşlarla bir araya gelerek yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi ve hizmetlerin devam edeceğini söyledi.

 • Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Semt Pazarı Esnafıyla Bir Araya Geldi
  22 Oca Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Semt Pazarı Esnafıyla Bir Araya Geldi

  Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, ilçede kurulan semt pazarlarında esnafları ziyaret ederek, vatandaşların taleplerini dinledi. Güder, kentsel dönüşüm ve ticari alanlar konusunda gerekli adımları atacaklarını ve vatandaşları mağdur etmeyeceklerini belirtti.

 • Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, 21 mahallede yerinde dönüşüm yapılacağını açıkladı
  17 Oca Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, 21 mahallede yerinde dönüşüm yapılacağını açıkladı

  Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakan Yardımcısı Vedad Gürgen ile yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek istişarelerde bulundu. Güder, 21 mahallede Bakanlık ve Belediye işbirliğiyle yerinde dönüşüm yapılacağını ifade etti. Yapılacak dönüşümle çarşı merkezi ve diğer mahalleler modern yapılarla dönüştürülecek ve ilçe daha güzel günlere taşınacak.

 • Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, birçok projeyi hayata geçirerek ilçenin geleceğini sağlam temeller üzerine inşa ediyor
  11 Oca Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, birçok projeyi hayata geçirerek ilçenin geleceğini sağlam temeller üzerine inşa ediyor

  Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, 2019'dan 2024'e kadar görev yaptığı süre içerisinde ekonomik kriz, pandemi, deprem gibi zorluklara rağmen birçok dev proje gerçekleştirdi. Park, peyzaj, kentsel dönüşüm ve yeşil alan projeleriyle Battalgazi'yi geliştiren Güder, ödüllerle de takdir edildi.

 • Malatya Battalgazi ilçesinde semt polikliniği hizmete açıldı
  11 Oca Malatya Battalgazi ilçesinde semt polikliniği hizmete açıldı

  Kahramanmaraş merkezli depremden etkilenen Malatya'nın Battalgazi ilçesinde yapılan semt polikliniği, 22 mahalleye birinci basamak sağlık hizmeti verecek. Eski poliklinik binasının hasar görmesi üzerine yeni bir bina inşa edildi. Poliklinikte röntgen, laboratuvar, acil servis, diş polikliniği ve aile hekimleri birimleri bulunacak. Poliklinik, pazartesi günü hizmet vermeye başlayacak.

 • Battalgazi Belediye Meclisi Ocak Ayı Toplantısında 7 Gündem Maddesi Görüşüldü
  09 Oca Battalgazi Belediye Meclisi Ocak Ayı Toplantısında 7 Gündem Maddesi Görüşüldü

  Battalgazi Belediye Meclisi, Ocak ayı olağan toplantısında 2'inci birleşim 1'inci oturumda 7 gündem maddesini görüştü. Toplantıda, çeşitli işler için kredi kullanılması ve kredi işlemleri için Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder'e yetki verilmesi kararlaştırıldı. Ayrıca, imar ile ilgili plan ve bütçe komisyonu raporları da görüşülerek karara bağlandı.

 • Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla yazılı bir kutlama mesajı yayımladı
  09 Oca Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla yazılı bir kutlama mesajı yayımladı

  Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla yazılı bir kutlama mesajı yayımlayarak, basın mensuplarının demokrasinin temel direklerinden birini oluşturduklarını ifade etti. Gazetecilik mesleğinin zorluklarına rağmen, değerli basın mensuplarının kamuoyunu aydınlatma görevini layıkıyla yerine getirdiğini belirten Güder, tüm basın mensuplarının sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir yıl geçirmesini diledi.

 • Battalgazi Belediyesi KPSS'ye Hazırlananlara Destek Oluyor
  08 Oca Battalgazi Belediyesi KPSS'ye Hazırlananlara Destek Oluyor

  Battalgazi Belediyesi, Malatya'da KPSS'ye hazırlanan vatandaşlara destek olmak amacıyla genel yetenek, genel kültür ve eğitim bilimleri alanlarında ara tekrar kampı düzenleyecek. Ücretsiz olarak gerçekleşecek kamp, ünlü Türkçe öğretmeni Aker Kartal'ın ve Görsel Eğitim Kurumları öğretmenlerinin katılımıyla başlayacak. Belediye Başkanı Osman Güder, kampın adayların eksikliklerini gidermeleri ve bilgi becerilerini artırmaları için bir fırsat sunacağını belirtti.

 • Battalgazi Belediye Başkanı Şehitleri Anma ve Kuran-ı Kerim Tilaveti Gecesi'ne katıldı
  04 Oca Battalgazi Belediye Başkanı Şehitleri Anma ve Kuran-ı Kerim Tilaveti Gecesi'ne katıldı

  Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Türkiye Şehit Aileleri ve Gaziler Vakfı Malatya Şubesi'nin düzenlediği Şehitleri Anma ve Kuran-ı Kerim Tilaveti Gecesi'ne katıldı. Programda konuşan Güder, şehitlerin önemine vurgu yaparak, ülkenin güvenliği için canlarını feda eden kahramanlara minnet duyulması gerektiğini belirtti.

 • Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Bingöllüler Derneği'ni ziyaret etti
  02 Oca Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Bingöllüler Derneği'ni ziyaret etti

  Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Malatya Bingöllüler Sosyal Yardımlaşma, Dayanışma, Eğitim ve Kültür Derneği'ni ziyaret ederek istişarelerde bulundu. Güder, dernek başkanı ve yönetim kurulu üyelerinin görüşlerini dinledi ve derneğin çalışmalarını takdir etti.

 • Battalgazi Belediyesi, Çolakoğlu ve Çolaklı Mahallelerinde Yol Çalışması Gerçekleştirdi
  29 Ara Battalgazi Belediyesi, Çolakoğlu ve Çolaklı Mahallelerinde Yol Çalışması Gerçekleştirdi

  Battalgazi Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Çolakoğlu ve Çolaklı Mahalleleri'nde stabilize yol serim çalışması gerçekleştirdi. Çalışmalar, mahalle sakinlerinin kış aylarında sıkıntı yaşamamaları için yapıldı. Belediye Başkanı Osman Güder, ilçenin her köşesinin ulaşılabilir olması ve vatandaşların mağduriyetlerinin giderilmesi için çalışmaların devam edeceğini belirtti. Mahalle sakinleri ise yapılan çalışmalardan memnun olduklarını ifade etti.

 • Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Malatya Kutanlılar Derneği'ni Ziyaret Etti
  28 Ara Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Malatya Kutanlılar Derneği'ni Ziyaret Etti

  Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Malatya Kutanlılar Derneği'ni ziyaret ederek dernek üyeleri ve vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Güder, yapılan istişarelerde bölgedeki hizmetlerin hızlı ve seri bir şekilde devam edeceğini belirtti.

 • Derme Deresi Islahı ve Park Projesi'nde Birinci Etap Tamamlandı
  27 Ara Derme Deresi Islahı ve Park Projesi'nde Birinci Etap Tamamlandı

  Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder'in öncülüğünde hayata geçirilen Derme Deresi Islahı ve Park Projesi'nin birinci etabı tamamlandı. Proje sayesinde Derme Deresi ve çevresi doğal alanların öne çıkmasıyla nefes alacak.

 • Güder: 'Biz her zaman kadınlarımızın yanında olacağız'
  24 Ara Güder: "Biz her zaman kadınlarımızın yanında olacağız"

  Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, AK Parti Malatya İl Kadın Kolları Başkanlığına atanan Esin Tanrıverdi'ye ve AK Parti Yeşilyurt İlçe Kadın Kolları Başkanlığına atanan Gönül Özfındık'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

 • Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Malatya Baskilliler Derneği'ni ziyaret etti
  17 Ara Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Malatya Baskilliler Derneği'ni ziyaret etti

  Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Malatya Baskilliler Derneği'ni ziyaret ederek yaptığı konuşmada, Malatya'nın ayağa kalkması için birlik ve beraberlik gerektiğini vurguladı. Güder, deprem sonrası yapılaşma sürecini hızlandırmak ve sağlam binalar inşa etmek gerektiğini belirtti. Ayrıca, Büyükşehir ve iki metropol ilçe adaylarının belirlenmesiyle sürecin daha seri ilerleyeceğini söyledi.

 • Güder: 'Çarşı merkezine 15 bin konut ve 5 bin iş yeri yapılacak'
  15 Ara Güder: "Çarşı merkezine 15 bin konut ve 5 bin iş yeri yapılacak"

  Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, asrın felaketi sonrasında ilçede yapılacak konutlarla ilgili açıklama yaptı.

 • Malatya'da 6 mahalle kentsel dönüşümle yeniden inşa edecek
  12 Ara Malatya'da 6 mahalle kentsel dönüşümle yeniden inşa edecek

  Kahramanmaraş merkezli 6 Şubat'taki depremlerden etkilenen Malatya'da, Battalgazi Belediyesince 6 mahallede kentsel dönüşüm projesi uygulanacak.

 • Battalgazi'ye kentsel dönüşüm müjdesi
  12 Ara Battalgazi'ye kentsel dönüşüm müjdesi

  Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, yeni dönemde kentsel dönüşüm projelerine devam edeceğini açıkladı.

 • Battalgazi'de deprem sonrası kaldırım çalışmaları
  06 Ara Battalgazi'de deprem sonrası kaldırım çalışmaları

  Kahramanmaraş merkezli depremlerin etkilediği Malatya'nın Battalgazi ilçesinde, ağır hasarlı yapıların yıkılması ve enkazın kaldırılmasının ardından belediye ekipleri, mahallelerde kaldırım ve kilit taşı döşeme çalışmaları yapıyor.

 • Battalgazi Belediyesi Alacakapı Mahallesi'nde stabilize yol çalışması yaptı
  04 Ara Battalgazi Belediyesi Alacakapı Mahallesi'nde stabilize yol çalışması yaptı

  Battalgazi Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Alacakapı Mahallesi'nde stabilize yol çalışması gerçekleştirdi. Yapılan doğalgaz çalışması sonrasında bozulan yollar stebilize dökülerek çamurdan kurtarıldı. Bahar aylarında asfalt serimi yapılacak.

 • Battalgazi Belediyesi, LGS sınavına hazırlanan öğrencilere eğitim seti hediye ediyor
  03 Ara Battalgazi Belediyesi, LGS sınavına hazırlanan öğrencilere eğitim seti hediye ediyor

  Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, İnönü Ortaokulu'nda düzenlenen programa katılarak LGS sınavına girecek öğrencilere eğitim seti hediye etti. Setler, soru bankası ve ders tekrarlarıyla gençlere sınav sürecinde destek olacak.

 • Battalgazi Belediye Başkanı Filistin'e Yardım Kampanyasına Katıldı
  01 Ara Battalgazi Belediye Başkanı Filistin'e Yardım Kampanyasına Katıldı

  Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Engelsiz Yaşam Merkezi'nde Dünya Engelliler Günü münasebetiyle Filistin'e destek için düzenlenen yardım kampanyasına katıldı. Başkan Güder, etkinlikte özel gereksinimli vatandaşlar ve aileleriyle bir araya gelerek Filistin'e desteklerini gösterdi.

 • Başkan Güder: 'Tekstilkent'te üretim yakın zamanda başlayacak'
  27 Kas Başkan Güder: "Tekstilkent'te üretim yakın zamanda başlayacak"

  Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder'in yoğun çabaları ve girişimleriyle başlatılan Tekstilkent Projesi, yakın zamanda üretime başlayacak.

 • Başkan Güder'den öğretmenlere özel hediye jesti
  24 Kas Başkan Güder'den öğretmenlere özel hediye jesti

  Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, ilçedeki tüm öğretmenlere isimlerine özel hediyeler gönderdi. Öğretmenlerin gününü kutlayan Başkan Güder, öğretmenlerin geleceğimizi şekillendiren kahramanlar olduğunu vurguladı.

 • Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, MTTB üyeleriyle istişarelerde bulundu
  22 Kas Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, MTTB üyeleriyle istişarelerde bulundu

  Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Eskimalatya Poyraz Konağı Yaşam Müzesi'nde Milli Türk Talebe Birliği (MTTB) üyeleriyle bir araya gelerek istişarelerde bulundu. Başkan Güder, gençler için yapılanları anlatarak, MTTB'nin önemini vurguladı. Başkan Güder, gençlere yapılan yatırımların şehrin geleceği için önemli olduğunu belirtti.

 • Aslanbey Mahallesi'nde kaldırım çalışması
  20 Kas Aslanbey Mahallesi'nde kaldırım çalışması

  Battalgazi Belediyesi tarafından enkaz kaldırma çalışması sonrasında bozulan yollar ve kaldırımlar yeniden yapılıyor.

 • Battalgazi Belediye Başkanı Gençlerle İzcilik Kampında Buluştu
  15 Kas Battalgazi Belediye Başkanı Gençlerle İzcilik Kampında Buluştu

  Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Battalgazi Öncü İzcilik Spor Kulübü ve Malatya Diyanet İzcilik Kulübü ortaklığında düzenlenen izcilik kampında gençlerle bir araya geldi. Filistin temalı etkinlikte gençlerle sohbet eden Başkan Güder, Filistin'deki zulme dikkat çekerek boykot çağrısında bulundu. Başkan Güder, gençlik faaliyetlerine yatırım yapmaya devam ettiklerini ve gençlerin ihtiyaçlarını karşılamak için çalıştıklarını belirtti.

 • Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Kadın Yöneticilerle Buluştu
  14 Kas Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Kadın Yöneticilerle Buluştu

  Malatya'daki kamu kurumlarında görev yapan kadın yöneticiler, Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder'in hayata geçirdiği projeleri gezdi. Başkan Güder, yönetici kadınlara Battalgazi'nin gelecek yüzyılına damga vuracak dev projeleri anlattı.

 • Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Çocuklarla Kitap Okudu
  12 Kas Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Çocuklarla Kitap Okudu

  Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Dünya Çocuk Kitapları Haftası dolayısıyla Gazi İlkokulu öğrencilerini misafir ederek kitap okudu. Başkan Güder, çocuklara kitap hediye etti ve onların gelecekte daha bilinçli ve kültürlü bireyler olarak yetişmelerini hedeflediklerini belirtti. Etkinlikte Gazi İlkokulu Müdürü Orhan Tokman da Başkan Güder'e teşekkür etti.

 • Battalgazi Belediyesi TROY karta geçti
  10 Kas Battalgazi Belediyesi TROY karta geçti

  Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder'in talimatlarıyla TROY karta geçme kararı sonrasında sosyal medyada büyük ilgi gördü. Karar, diğer kurumlara örnek olması gerektiği şeklinde yorumlandı.

 • Battalgazi Belediyesi TROY karta geçiyor
  09 Kas Battalgazi Belediyesi TROY karta geçiyor

  Battalgazi Belediyesi, Başkan Osman Güder'in talimatıyla Filistin halkına zulmeden, topraklarını işgal ederek çocuk kadın demeden katliam gerçekleştiren terör devleti İsrail'i boykot amacıyla TROY karta geçiyor.

 • Güder, depremzede çocukların yanında olmaya devam ediyor
  06 Kas Güder, depremzede çocukların yanında olmaya devam ediyor

  Battalgazi Belediyesi tarafından depremzede çocukların keyifli zaman geçirmesi için konteyner kentlerde düzenlenen 'Battalgazi'de Çocuk Şenlikleri" programı Acıbadem Konteyner Kentte devam etti.

 • Battalgazi'de 400 sosyal konutun temeli atıldı
  04 Kas Battalgazi'de 400 sosyal konutun temeli atıldı

  Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder'in talimatlarıyla Çamurlu Mahallesi'nde hayata geçirilen proje ile 400 adet sosyal konutun temel atma töreni gerçekleştirildi.

 • Battalgazi'ye 1000 konut yapılması için görüşmeler devam ediyor
  31 Eki Battalgazi'ye 1000 konut yapılması için görüşmeler devam ediyor

  Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen ilçeye, Emlak Konut tarafından 1000 konutun yapılması noktasında görüşmelerin devam ettiğini belirtti. Güder, orta hasarlı konutlar için güçlendirme çalışmalarının desteklendiğini ve ağır hasarlılar gibi hak sahibi olacaklarını ifade etti. Ayrıca, Battalgazi'de 400 sosyal konutun temelinin atılacağı ve rezerv alanlarda 3 bin 400 konut yapımının gerçekleştirildiği bilgisini paylaştı.

 • Battalgazi Belediyesi, sosyal tesislerin 1 aylık gelirini Filistin halkına yollayacak
  31 Eki Battalgazi Belediyesi, sosyal tesislerin 1 aylık gelirini Filistin halkına yollayacak

  Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, belediyeye bağlı tüm sosyal tesislerin 1 aylık gelirlerini İsrail zulmü altındaki Filistin halkına yardım olarak bağışlayacaklarını söyledi.

 • Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Eskimalatya Meydanı'nı Yeniden Canlandırdı
  26 Eki Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Eskimalatya Meydanı'nı Yeniden Canlandırdı

  Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Malatya'nın köklü tarihini ve zengin kültürel mirasını daha fazla insanın keşfetmesi için Eskimalatya Meydanı'nı yeniden canlandıran 96 milyonluk bir projeyi hayata geçirdi. Proje, Eskimalatya'nın tarihi dokusuyla uyumlu bir şekilde bölgenin kalkınmasına öncülük edecek.

 • Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, depremzede esnafları ziyaret etti
  24 Eki Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, depremzede esnafları ziyaret etti

  Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen esnafları ziyaret etti. Mayıs ayında tamamlanan geçici iş yerlerinde ticari hayatın devam ettiği görüldü. Başkan Güder, esnaflara kolaylık diledi ve depremin yaralarını sarana kadar desteklerinin süreceğini belirtti.

 • Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Ramazan Keskin'i anma programına katıldı
  23 Eki Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Ramazan Keskin'i anma programına katıldı

  Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, geçtiğimiz yıl vefat eden Malatya'nın kanaat önderlerinden Ramazan Keskin için düzenlenen anma programına katıldı. Programda Ramazan Keskin'in hayatı anlatıldı ve konuşmalar yapıldı.

 • Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder ve Milletvekili Bülent Tüfenkci, Konteyner Çarşıdaki Esnafları Ziyaret Etti
  22 Eki Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder ve Milletvekili Bülent Tüfenkci, Konteyner Çarşıdaki Esnafları Ziyaret Etti

  Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder ve AK Parti Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, konteyner çarşıdaki esnafları ziyaret ederek, çarşı merkezinde yapılan çalışmaları inceledi. Başkan Güder, çalışmaların kısa sürede tamamlanarak Malatya'da ticaretin yeniden canlanacağını belirtti. Ayrıca, Başkan Güder ve Milletvekili Tüfenkci, yerinde dönüşümün yapılacağı çarşı merkezi için atılan temellerin bulunduğu noktada yapılan çalışmaları da inceledi.

 • Battalgazi Belediyesi 2024 Mali Yılı Ücret Tarifelerini Belirledi
  20 Eki Battalgazi Belediyesi 2024 Mali Yılı Ücret Tarifelerini Belirledi

  Battalgazi Belediyesi Ekim ayı toplantısında, 2024 mali yılı ücret tarifeleri Plan ve Bütçe Komisyonu doğrultusunda belirlendi. Belediye Meclisi tarafından kabul edilen karar, adalet ve hak prensipleri doğrultusunda alındı.

 • Güder, kalıcı konutlara taşınan ev sahiplerine misafir oldu
  19 Eki Güder, kalıcı konutlara taşınan ev sahiplerine misafir oldu

  Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder'in girişimleri sonucunda Elazığ depreminin ardından riskli alan ilan edilen Şehit Fevzi Mahallesi'nde kentsel dönüşüm alanında inşa edilen ve tamamlanan 679 kalıcı konutun anahtar teslimleri sonrasında vatandaşlar yeni evlerine yerleşti.

 • 'Battalgazi'de Çocuk Şenlikleri' eğlendirmeye devam ediyor
  17 Eki "Battalgazi'de Çocuk Şenlikleri" eğlendirmeye devam ediyor

  Battalgazi Belediyesi tarafından düzenlenen "Battalgazi'de Çocuk Şenlikleri" devam ediyor.

 • Battalgazi Belediyesi Hayır Çarşısı ile 300 Bin Aileye Yardımlar Ulaştırıldı
  07 Eki Battalgazi Belediyesi Hayır Çarşısı ile 300 Bin Aileye Yardımlar Ulaştırıldı

  Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder'in talimatlarıyla Hayır Çarşısı aracılığıyla 2019 yılından bu yana 300 binin üzerinde aileye yardımlar ulaştırıldı. Maddi durumu olmayan ailelere gıda, temizlik malzemeleri ve kıyafet gibi yardımlar yapılan Hayır Çarşısı, deprem, pandemi ve felaket gibi zorlu süreçlerde de ilçe halkını yalnız bırakmadı. Yardım kampanyalarıyla yüz binlerce yardım ulaştırılan Hayır Çarşısı, Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder'in destekleriyle her geçen gün daha da büyümektedir.

 • Güder depremzede çocukların eğlencesine ortak oldu
  04 Eki Güder depremzede çocukların eğlencesine ortak oldu

  Battalgazi Belediyesi tarafından konteyner kentte çocuklara yönelik düzenlediği şenlikler devam ediyor.

 • Battalgazi Belediyesi Resim Kursu Öğrencileri Üniversiteye Yerleşti
  01 Eki Battalgazi Belediyesi Resim Kursu Öğrencileri Üniversiteye Yerleşti

  Battalgazi Belediyesi tarafından açılan resim kursuna katılan öğrenciler yüzde 100 başarı sağlayarak üniversiteye yerleşti. Belediye Başkanı Osman Güder, kursiyerleri tebrik etti.

 • Basın mensuplarından Battalgazi Belediyesi'nin yatırımlarına övgü
  28 Eyl Basın mensuplarından Battalgazi Belediyesi'nin yatırımlarına övgü

  Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder Malatya'da yerel ve ulusal yayın yapan basın organlarında çalışan gazetecileri ağırladı.

 • AK Parti Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci ve Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Kapalı Çarşı esnafıyla bir araya geldi
  27 Eyl AK Parti Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci ve Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Kapalı Çarşı esnafıyla bir araya geldi

  AK Parti Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci ve Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Kahramanmaraş merkezli depremlerde hasar almadan ayakta kalan Kapalı Çarşı'da faaliyetlerini sürdüren esnafla buluştu. Tüfenkci, depremlerden etkilenen Malatya'nın inşa ve ihya edilmesi için çalışmalar yürüttüklerini belirtirken, Güder ise Battalgazi'de kullanılamaz hale gelen konutların ve ticarethanelerin yeniden inşa edilmesi için çalışmaların devam ettiğini ifade etti.

 • AK Parti i İl Teşkilatı Battalgazi'de yatırımları gezdi
  26 Eyl AK Parti i İl Teşkilatı Battalgazi'de yatırımları gezdi

  AK Parti İl Teşkilatı Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder'in hayata geçirdiği hizmet alanlarını gezdi.

 • Battalgazi'deki Deprem Konutları Kısa Sürede Teslim Edilecek
  21 Eyl Battalgazi'deki Deprem Konutları Kısa Sürede Teslim Edilecek

  Battalgazi ilçesinde Gelinciktepe'de yapılan deprem konutlarının son rötuşları tamamlanıyor. Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, konutları inceleyerek depremden etkilenen insanların kısa sürede yeni ve güvenli evlerine kavuşacaklarını belirtti. Malatya'da devam eden kalıcı konut çalışmalarıyla birlikte 726 konutun Aralık ayında teslim edilmesi planlanıyor. Yerinde dönüşüm çalışmalarıyla depremin izleri de silinerek vatandaşlar daha huzurlu ve güvenli evlere taşınacak.

 • MORMAŞ, uluslararası arenada boy gösterecek
  20 Eyl MORMAŞ, uluslararası arenada boy gösterecek

  Battalgazi Belediyesi'nin iştiraklerinden olan MORMAŞ, her geçen gün büyüyerek uluslararası arenada faaliyet gösterecek hale geliyor. Malatya Orman Ürünleri ve Mobilya Tesisleri Anonim Şirketi (MORMAŞ), üretim üssü haline gelerek birçok il için üretim yapmakta ve Türkiye'nin ihracatına katkı sağlamaktadır. Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, MORMAŞ'ın dünya markası haline gelmesi için ciddi çalışmalar yürütüldüğünü belirtti. Ayrıca MORMAŞ, vatandaşların taleplerine göre özelleştirilmiş üretimler yaparak hizmet vermektedir.

 • Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Kıraç Mahallesi'nde Mahalle Sakinleriyle Bir Araya Geldi
  19 Eyl Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Kıraç Mahallesi'nde Mahalle Sakinleriyle Bir Araya Geldi

  Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, AK Parti MKYK Üyesi Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci ile birlikte Kıraç Mahallesi'nde toplantı düzenleyerek mahalle sakinlerinin taleplerini dinledi. Başkan Güder, mahalleye yapılan yatırımları anlattı ve mahalle halkının ihtiyaçlarını karşılamak için imkanları seferber ettiklerini ifade etti. Milletvekili Tüfenkci ise bölgenin gelişmesi ve hizmetlerin planlanması konusunda önemli açıklamalarda bulundu.

 • Derme Deresi Islahı ve Park Projesi bölgeye değer katacak
  15 Eyl Derme Deresi Islahı ve Park Projesi bölgeye değer katacak

  Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Derme Deresi Islahı ve Park Projesi'nin bölgeye değer katacağını projede önemli aşama kat ettiklerini söyledi.

 • Battalgazi Belediyesi, Erdal Doğaner adına futbol turnuvası düzenliyor
  14 Eyl Battalgazi Belediyesi, Erdal Doğaner adına futbol turnuvası düzenliyor

  Battalgazi Belediyesi, depremde hayatını kaybeden Erdal Doğaner adına kurumlar arası futbol turnuvası düzenliyor. Turnuvada şampiyon olan takım, depremden zarar gören bir köy okuluna destek olacak. Turnuvayı izleyen Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, kardeşliği pekiştirmek amacıyla turnuvayı düzenlediklerini belirtti.

 • Battalgazi Belediyesi Hisartepe Mahallesi'nde Asfalt Çalışması Yaptı
  10 Eyl Battalgazi Belediyesi Hisartepe Mahallesi'nde Asfalt Çalışması Yaptı

  Battalgazi Belediyesi, Hisartepe Mahallesi'nde 3 bin 750 metrelik asfalt çalışması yaparak yol sorununu çözdü. Belediye Başkanı Osman Güder, kış gelmeden diğer yol çalışmalarını tamamlayacaklarını belirtti.

 • Battalgazi Belediye Meclisi, Deprem Sonrası Yapılacak Tadilat ve Yeni Yapılarla İlgili Tedbirleri Kabul Etti
  06 Eyl Battalgazi Belediye Meclisi, Deprem Sonrası Yapılacak Tadilat ve Yeni Yapılarla İlgili Tedbirleri Kabul Etti

  Battalgazi Belediye Meclisi Eylül ayı olağan toplantısında, deprem sonrası yapılacak tadilat ve yeni yapılacak yapılarla ilgili 31 maddelik tedbir kararı oy birliğiyle kabul edildi. Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, daha dayanıklı ve güçlü yapılar için ek tedbirler getirildiğini belirtti.

 • Battalgazi'nin Kalbi Kadın Kooperatifi Üretimine Devam Ediyor
  01 Eyl Battalgazi'nin Kalbi Kadın Kooperatifi Üretimine Devam Ediyor

  Battalgazi Belediyesi tarafından kurulan Battalgazi'nin Kalbi Kadın Kooperatifi, el emeğiyle yapılan ürünleri vatandaşlarla buluşturuyor. Kadınların ürettiği organik ve doğal ürünlere yoğun ilgi gösteriliyor.

 • Malatya'da Ayak Tenisi Turnuvası Şampiyonu Belli Oldu
  31 Ağu Malatya'da Ayak Tenisi Turnuvası Şampiyonu Belli Oldu

  Battalgazi Belediyesi tarafından düzenlenen ayak tenisi turnuvasının final maçlarında Altay Spor Kulübü şampiyon oldu. Belediye Başkanı Osman Güder, gençlerin spor branşlarındaki başarılarının önemli olduğunu belirtti.

 • Güder, ' Her zaman birinci önceliğimiz eğitim olmuştur'
  30 Ağu Güder, " Her zaman birinci önceliğimiz eğitim olmuştur"

  Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder geçtiğimiz günlerde İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atanan Behçet Bakır'ı makamında ziyaret etti.

 • Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, vatandaşlarla bir araya geldi
  23 Ağu Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, vatandaşlarla bir araya geldi

  Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, AK Parti Malatya Milletvekili Abdurrahman Babacan ile birlikte Orduzu ve Hanımınçiftliği Mahalleleri'nde vatandaşla bir araya geldi. Güder, 'Her zaman sahadayız ve vatandaşımızı dinleyerek çalışmalar yürütüyoruz' dedi.

 • Battalgazi Belediyesi ve derneklerden 'Farkında Ol Fark Et' programı
  22 Ağu Battalgazi Belediyesi ve derneklerden 'Farkında Ol Fark Et' programı

  Battalgazi Belediyesi, Uluslararası Malatya Dayanışma Derneği ve Down Sendromlular Derneği tarafından 'Farkında Ol Fark Et' temalı bir program düzenlendi. Programda, Down Sendromlu çocuklar gösteri yaparken, Belediye Başkanı Osman Güder çocuklarla ilgilendi.

 • Güder: 'Söz verdiğimiz projeleri tamamlayacağız'
  21 Ağu Güder: "Söz verdiğimiz projeleri tamamlayacağız"

  AK Parti Battalgazi İlçe Kadın Kolları Yönetimi ve mahalle başkanları Battalgazi'de hayata geçirilen yatırımları gezdi.

 • Battalgazi Belediyesi, konteyner kentte kalan çocuklara ücretsiz saç bakımı yapıyor
  16 Ağu Battalgazi Belediyesi, konteyner kentte kalan çocuklara ücretsiz saç bakımı yapıyor

  Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder'in talimatlarıyla konteyner kentte kalan çocuklara ücretsiz saç bakımı yapıldı. Çocukların istediği şekilde saç kesimi yapılırken, depremzede çocuklar bu hizmetten dolayı Başkan Güder'e teşekkür etti. Battalgazi Belediyesi tarafından 6 Şubat asrın felaketi sonrasında konteyner kente yerleşen çocuklara ücretsiz kuaför hizmeti verildi. Battalgazi Belediyesi Kültür Sosyal Hizmetler Müdürlüğü tarafından sosyal sorumluluk projesi kapsamında düzenlenen etkinlikte bay ve bayan kuaförler, konteyner alanına giderek burada aileleriyle birlikte yaşayan çocukların saç kesimini yapıp bakımlarını yapıyor. Depremin ilk anından beri sahada olan Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, depremzedeleri yalnız bırakmayacaklarının altını çizerken, çocukların mutluluğu yüzüne yansıdı ve bu mutluluk bizim için yeterli. Çocuklar bizim geleceğimiz ve onları seviyoruz.

 • Battalgazi Belediye Meclisi Ağustos Ayı Toplantısında İki Gündem Maddesini Görüştü
  03 Ağu Battalgazi Belediye Meclisi Ağustos Ayı Toplantısında İki Gündem Maddesini Görüştü

  Battalgazi Belediye Meclisi, Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder'in başkanlığında Ağustos ayı olağan toplantısının 2. birleşim 1. oturumunda bir araya gelerek 2 gündem maddesini görüştü. Toplantıda, imar plan değişikliği ile ilgili gündem maddeleri karara bağlandı. Eylül ayı toplantısı ise 6 Eylül Çarşamba günü saat 14.00'te gerçekleştirilecek.

 • Battalgazi'de depremzede gençler için kano etkinliği
  21 Tem Battalgazi'de depremzede gençler için kano etkinliği

  Battalgazi Belediyesi öncülüğünde Karakaya Barajı üzerinde depremzede gençler için kano etkinliği düzenlendi. Gençler, etkinlikte keyifli anlar yaşayarak depremin stresini attılar. Etkinliğe 6 Şubat depremlerinde evlerini kaybeden gençler katıldı. Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, etkinlikte yaptığı konuşmada, Malatya'da ilk defa böyle bir etkinlik düzenlendiğini ve barajın daha iyi kullanılması için çalışmaların başladığını belirtti. Kale Kaymakamı Mustafa Aksoy ise bu tür etkinliklerin gençlerin psikolojisine iyi geldiğini vurguladı. Gençler ise etkinlikten keyif aldıklarını ve bu tür aktivitelerin devamını istediklerini ifade ettiler.

 • Battalgazi Belediyesi Öncülüğünde Depremzede Gençler İçin Kano Etkinliği Düzenlendi
  21 Tem Battalgazi Belediyesi Öncülüğünde Depremzede Gençler İçin Kano Etkinliği Düzenlendi

  Battalgazi Belediyesi öncülüğünde Karakaya Barajı üzerinde depremzede gençler için düzenlenen kano etkinliğinde gençler, keyifli anlar yaşayarak depremin stresini attı. Etkinliğe 6 Şubat depremlerinde evlerini kaybeden ve konteynırda kalan gençler katıldı. Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, etkinliğin heyecanını yaşadıklarını ve Karakaya Barajı'nı daha iyi kullanmak için çalışmalar yaptıklarını belirtti. Kale Kaymakamı Mustafa Aksoy ise bu tür etkinliklerin gençlerin psikolojisine iyi geldiğini vurguladı. Gençler ise etkinlikten keyif aldıklarını ve bu tür aktivitelerin devamını istediklerini ifade etti.

 • AK Parti İl Başkanı Namık Gören'e ziyaret
  18 Tem AK Parti İl Başkanı Namık Gören'e ziyaret

  Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, AK Parti İl Başkanı Namık Gören'i ziyaret ederek, güzel işlere imza atacaklarını belirtti. Güder, Malatya genelinde İl Başkanı önderliğinde çalışmalar yapacaklarını ve Malatya'yı eski günlerine kavuşturacaklarını söyledi. Gören ise teşkilatla uyum içinde çalıştıklarını ve depremin izlerini silmeye devam edeceklerini ifade etti.

 • Battalgazi Belediyesi, deprem sonrası yolları onarıyor ve sıcak asfalt seriyor
  14 Haz Battalgazi Belediyesi, deprem sonrası yolları onarıyor ve sıcak asfalt seriyor

  Malatya'da 6 Şubat'ta yaşanan deprem sonrasında yaraların sarılması için çalışmalar yapan Battalgazi Belediyesi, bozulan yolların yamasını yaparak diğer taraftan da sıcak asfalt seriyor. Fen İşleri ekipleri tarafından yollarda yama, onarım, bakım yapılırken, kilit taşı döşeme ve asfalt serimine de devam ediliyor. İlçedeki yol standardının yükselmesi için çalışmalarına devam eden ekipler, Orduzu Mahallesi Leylekpınar mevkisinde bulunan bin beş yüz metrelik yolda sıcak asfalt serimi gerçekleştirdi. Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, 2023 yılında asfaltsız yol bırakmamak için çok yoğun bir tempoyla çalışmalar yaptıklarını ifade etti.

 • Battalgazi Belediyesi, Deprem Bölgesindeki Gençler İçin Resim Kursu Başlattı
  12 Haz Battalgazi Belediyesi, Deprem Bölgesindeki Gençler İçin Resim Kursu Başlattı

  Battalgazi Belediyesi, deprem bölgesindeki gençlerin özel yetenek sınavına hazırlanabilmesi için haftanın beş günü resim kursu düzenliyor. Belediye Başkanı Osman Güder, gençlerin talebi üzerine kursun açıldığını ve burada alacakları eğitimle liselerin ve üniversitelerin resim bölümlerine girebileceklerini belirtti. Öğrenciler ise ekiplere teşekkür etti.

 • Battalgazi'de Kentsel Dönüşüm Projesi Son Aşamaya Geldi
  11 Haz Battalgazi'de Kentsel Dönüşüm Projesi Son Aşamaya Geldi

  Battalgazi ilçesinde Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında yapımına başlanan konut, dükkan ve sosyal alanlardaki çalışmalar son aşamaya geldi. Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder ve AK Parti Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, yapımı süren alanda incelemede bulundu. Projenin tamamlanmasıyla Malatya'nın konut ihtiyacının bir bölümü karşılanacak.

 • Malatya'da depremzede çocuklar ata bindi ve oyunlar oynadı
  07 Haz Malatya'da depremzede çocuklar ata bindi ve oyunlar oynadı

  Malatya'da 'Gençler Sevinsin Umutlar Sönmesin' etkinliği kapsamında depremzede çocuklar ata bindi, satranç, masa tenisi ve langırt oynadı. Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, depremin çocukları yetişkinlere nazaran daha fazla olumsuz etkilediğini belirterek, gençleri olumsuz psikolojiden kurtarmak adına etkinliği düzenlediklerini söyledi. Turgut Özal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Recep Bentli ise programın yaklaşık 3 ay süreceğini açıkladı.

 • Malatya'da depremden etkilenen 1799 konutun yapımı sürüyor
  05 Haz Malatya'da depremden etkilenen 1799 konutun yapımı sürüyor

  Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen Malatya'nın Battalgazi ilçesinde, TOKİ tarafından toplam 1799 konut yapılıyor. Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, deprem konutlarının hızla yükseldiğini ve amaçlarının vatandaşları bir yıl içerisinde konutlarına kavuşturmak olduğunu belirtti. Güder, tamamlanacak konutların vatandaşların daha sağlıklı ortamda yaşamasını sağlayacağını ifade etti.

 • Battalgazi'de esnafa kira desteği
  01 Haz Battalgazi'de esnafa kira desteği

  Battalgazi Belediye Meclisi, Haziran ayı olağan toplantısı yapıldı.

 • Battalgazi Belediyesi Depremzedelere TYT Kampı Düzenliyor
  30 May Battalgazi Belediyesi Depremzedelere TYT Kampı Düzenliyor

  Battalgazi Belediyesi, depremzedelerin YKS sınavında geride kalmaması için ücretsiz TYT Genel Tekrar Kampı düzenliyor. İlk ders Türkçe tekrarıyla başladı. Öğrencilere sınavda yapılması gerekenler ve sınav süreciyle ilgili bilgiler veriliyor.

 • AK Parti'den Başkan Güder teşekkür ziyareti
  17 May AK Parti'den Başkan Güder teşekkür ziyareti

  Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, AK Parti Malatya İl Başkanı Namık Gören ve 28. Dönem AK Parti Malatya Milletvekillerini makamında konuk ederek, Cumhurbaşkanlığı 1. tur seçiminde olduğu gibi 2.

 • Battalgazi Belediye Meclisi Mayıs Ayı Toplantısı Tamamlandı
  03 May Battalgazi Belediye Meclisi Mayıs Ayı Toplantısı Tamamlandı

  Battalgazi Belediye Meclisi, Mayıs ayı olağanüstü toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıda ağırlıklı olarak imar plan değişikliği ile ilgili gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı. Haziran ayı toplantısı ise 1 Haziran Perşembe günü yapılacak.

 • Malatya'da Depremzedelere Bayram Ziyareti
  21 Nis Malatya'da Depremzedelere Bayram Ziyareti

  Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Ramazan Bayramı dolayısıyla çadır ve konteynerde kalan depremzede vatandaşları ziyaret ederek bayramlarını kutladı. Güder, AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Abdurrahman Babacan ile birlikte ziyaretlerde bulundu ve vatandaşların yanında olduklarını belirtti.

 • Battalgazi Belediye Başkanı, depremzede çocukların yüzünü bayramlık hediyeler ile güldürdü
  20 Nis Battalgazi Belediye Başkanı, depremzede çocukların yüzünü bayramlık hediyeler ile güldürdü

  Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen Battalgazide çadır ve konteynerde yaşayan depremzede çocukların yüzünü bayramlık hediyeler ile güldürdü. Güder, Ramazan Bayramı öncesi 0-17 yaş arasındaki 500 çocuğa ayakkabı, pantolon, tişört ve çeşitli hediyeler vererek çocuklarla sohbet edip oyunlar oynadı. Güder, depremin yaralarını asrın dayanışması ile atlatmaya devam edeceklerini belirtti.

 • Başkan Güder: 'Malatya'yı hep birlikte yeniden ayağa kaldıracağız
  11 Nis Başkan Güder: "Malatya'yı hep birlikte yeniden ayağa kaldıracağız

  Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Malatya Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü görevine atanan Katip Çiçek'e hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirerek, devam eden enkaz kaldırma çalışmaları hakkında da bilgiler aldı.

 • Başkan Güder: 'Malatya'yı hep birlikte yeniden ayağa kaldıracağız
  11 Nis Başkan Güder: "Malatya'yı hep birlikte yeniden ayağa kaldıracağız

  Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Malatya Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü görevine atanan Katip Çiçek'e hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirerek, devam eden enkaz kaldırma çalışmaları hakkında da bilgiler aldı.

 • Güder'den miniklere doğum günü sürprizi
  05 Nis Güder'den miniklere doğum günü sürprizi

  Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, ilçede konteyner kentlerde eğitim gören anaokulu öğrencilerine doğum günü sürprizi yaptı.

Advertisement