Son Dakika Son Dakika Son Dakika
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Faruk Özdemir'in vefatıyla ilgili taziye mesajı yayınladı - Son Dakika

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Faruk Özdemir'in vefatıyla ilgili taziye mesajı yayınladı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Etimesgut İlçe Kongresi'nde geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Faruk Özdemir için taziye mesajı yayınladı. Kılıçdaroğlu, Özdemir'e Allah'tan rahmet dileyerek ailesine ve yakınlarına başsağlığı ve sabır dileğinde bulundu.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Faruk Özdemir\'in vefatıyla ilgili taziye mesajı yayınladı
06.08.2023 - 21:55,

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Yol arkadaşımız Faruk Özdemir'i kaybetmenin derin üzüntüsü içindeyiz. Partimizin Etimesgut İlçe Kongresi'nde geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitiren Faruk Özdemir'e Allah'tan rahmet, ailesine, yakınlarına ve tüm sevdiklerine başsağlığı ve sabır diliyorum" dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Etimesgut İlçe Kongresi'nde geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Faruk Özdemir için taziye mesajı yayınladı. Kılıçdaroğlu'nun bu akşam Twitter hesabından yayınladığı mesaj şöyle:

"Yol arkadaşımız Faruk Özdemir'i kaybetmenin derin üzüntüsü içindeyiz. Partimizin Etimesgut İlçe Kongresi'nde geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitiren Faruk Özdemir'e Allah'tan rahmet, ailesine, yakınlarına ve tüm sevdiklerine başsağlığı ve sabır diliyorum. Başımız sağ olsun."

Kaynak: ANKA
YORUMLAR

Son Dakika Politika CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Faruk Özdemir'in vefatıyla ilgili taziye mesajı yayınladı - Son Dakika


Advertisement