Gökçek'in koronaya yakalanan Temel Karamollaoğlu için yaptığı "Ölüm bir karış ötede" sözleri ortalığı karıştırdı - Son Dakika

Gökçek'in koronaya yakalanan Temel Karamollaoğlu için yaptığı "Ölüm bir karış ötede" sözleri ortalığı karıştırdı

11.01.2022 08:59

Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in, koronavirüse yakalanarak hastaneye kaldırılan Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'na yönelik "Geçmiş olsun Covit olmuşsun, bak ölüm bir karış ötede" paylaşımı büyük tartışma yarattı. Saadet Partili isimlerden Gökçek'in sözlerine çok sert tepkiler geldi.

Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, koronavirüse yakalanan ve hastanede tedavi gören Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu için yaptığı "Geçmiş olsun Covit olmuşsun. Bak ölüm bir karış ötede" paylaşımı büyük tepki çekti.

Gökçek'in koronaya yakalanan Temel Karamollaoğlu için yaptığı 'Ölüm bir karış ötede' paylaşımı ortalığı karıştırdı

"MİLLETİMİZİN TAKDİRİNE BIRAKIYORUZ"

Saadet Partili isimlerden Gökçek'e art arda tepkiler geldi. Saadet Partisi Sözcüsü Birol Aydın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Sözlük anlamı 'şirin/sevimli' olan MELİH ismini duyunca, insanların aklına artık 'parsel parsel' ve 'dinozor' sözcüklerinin gelmesine sebep olan 'istifa ettirilmiş' bir belediye başkanının nezaketten, insaftan ve insanlıktan uzak açıklamalarını milletimizin takdirine bırakıyoruz" ifadelerini kullandı.

Gökçek'in koronaya yakalanan Temel Karamollaoğlu için yaptığı 'Ölüm bir karış ötede' paylaşımı ortalığı karıştırdı

"GÖZE GİRMEYE ÇALIŞIYOR"

Milli Gazete Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Kurdaş'da Gökçek'e tepki gösterdi. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Kurdaş, "Bu da bir başka zavallı! Parsel parsel zavallı…. Buruşturulup çöpe atılmışlık zavallılığı! Hâlâ umudu var; göze girmeye çalışıyor" ifadelerini kullandı.

Gökçek'in koronaya yakalanan Temel Karamollaoğlu için yaptığı 'Ölüm bir karış ötede' paylaşımı ortalığı karıştırdı

"DÜNE KADAR FETÖ'NÜN KUYRUĞUNDAYDIN"

Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mahmur Arıkan ise sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "Melih Gökçek Genel Başkanımızın rahatsızlığı ile ilgili haddini de boyunu da aşan bir açıklama yapmış Sayın Gökçek düne kadar Fetö'nün kuyruğu, bu gün ise Perinçek'in lokomotifine vagon oldunuz, yarın kime kuyruk kime vagon olacaksınız siz de bilmiyorsunuz Birazcık edep" diye yazdı.

Gökçek'in koronaya yakalanan Temel Karamollaoğlu için yaptığı 'Ölüm bir karış ötede' paylaşımı ortalığı karıştırdı
YORUMLAR (5)
  • Caner kayalı: Gökçek'in yaptığı olmadı.Her kim olur ise olsun.Bizim göreneklerimizde hastaya ve ölmüş insana laf edilmez.Siyasete alet edilmez.Bizde yok böyle bir görenek.Ancak bu mesaj atan zavallılara da şunu hatırlatmak lazım.O bir hata yaptı böyle bir mesaj yazdı.Paylaşımlarınız ile sizinde ondan geri kalır yanınızın olmadığını göstermiş oldunuz.onun hata yaptığını anlatırken aynı onun gibi,hatta ondan daha ağır hakaretli paylaşımlar yaptığınızın farkında mısınız.İşte bizi biz olmaktan çıkaran hatalar. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Karamollaoğlu'ndan 'Kılıçdaroğlu aday olmak mı istiyor?' sorusuna yanıt: Alenen 'Ben istiyorum' demedi Karamollaoğlu'ndan 'Kılıçdaroğlu aday olmak mı istiyor?' sorusuna yanıt: Alenen 'Ben istiyorum' demedi Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu, partililerle buluştu Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu, partililerle buluştu Karamollaoğlu: 'Erdoğan İlk 5-6 Yılda Yaptığı Konuşmaları İstesin. Karamollaoğlu: 'Erdoğan İlk 5-6 Yılda Yaptığı Konuşmaları İstesin.

Son Dakika Politika Gökçek'in koronaya yakalanan Temel Karamollaoğlu için yaptığı 'Ölüm bir karış ötede' sözleri ortalığı karıştırdı - Son Dakika


Advertisement