İYİ Parti lideri Akşener ve ABB Başkanı Yavaş'tan depremzedeler için düzenlenen fuara ziyaret - Son Dakika

İYİ Parti lideri Akşener ve ABB Başkanı Yavaş'tan depremzedeler için düzenlenen fuara ziyaret

26.03.2023 21:45

İYİ Parti lideri Akşener ve ABB Başkanı Yavaş'tan depremzedeler için düzenlenen fuara ziyaret İYİ Parti lideri Meral Akşener ve Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mansur Yavaş depremzedeler için düzenlenen "Ankara'da Kahramanmaraş Dayanışma Günleri" fuarını ziyaret etti.

İYİ Parti lideri Akşener ve ABB Başkanı Yavaş'tan depremzedeler için düzenlenen fuara ziyaret

ANKARA - İYİ Parti lideri Meral Akşener ve Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mansur Yavaş depremzedeler için düzenlenen "Ankara'da Kahramanmaraş Dayanışma Günleri" fuarını ziyaret etti.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mansur Yavaş, ABB tarafından koordine edilen "Ankara'da Kahramanmaraş Dayanışma Günleri" fuarını ziyaret etti. Akşener ve Yavaş depremden etkilenen vatandaşların açtığı stantları gezerek ürünleri inceledi ve vatandaşlarla sohbet etti. Fuar gezisinin ardından Akşener ve Yavaş, Ankara Kent Konseyi'ndeki iftara katıldı. İftar programının ardından Akşener Kent Konseyi'nde gençlerle bir araya geldi.

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500

Son Dakika Politika İYİ Parti lideri Akşener ve ABB Başkanı Yavaş'tan depremzedeler için düzenlenen fuara ziyaret - Son Dakika


Advertisement