Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu ziyaret etti - Son Dakika
Politika

Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu ziyaret etti

Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu\'nu ziyaret etti

Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu parti genel merkezindeki makamında ziyaret etti. Selvitopu, Kılıçdaroğlu'na Karabağlar Belediyesi'nin devam eden projeleri ve çalışmaları hakkında bilgi verdi. Ayrıca, Atatürk Gençlik ve Spor Merkezi inşaatının hızla devam ettiğini belirtti. Selvitopu, Karabağlar'a kazandırdıkları kültür ve sanat merkezi, çocuk kültür bilim merkezi, yükseköğrenim kız öğrenci yurdu gibi tesislerden on binlerce kişinin yararlandığını ifade etti. Kılıçdaroğlu ise ziyaretten memnuniyetini dile getirerek Selvitopu'na başarılar diledi.

11.08.2023 15:04
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu parti genel merkezindeki makamında ziyaret etti.

Başkan Selvitopu, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu ile bir araya geldi. Karabağlar Belediyesi'nin devam eden projeleri ve çalışmaları hakkında Kılıçdaroğlu'na bilgi veren Başkan Selvitopu, CHP liderinin temelini attığı Atatürk Gençlik ve Spor Merkezi inşaatının hızla devam ettiğini söyledi. Başkan Selvitopu, şöyle konuştu:

"Çocuklarımızı, gençlerimizi sporla buluşturarak kötü alışkanlıklardan uzak tutmak istiyoruz. Bu anlamda spor kompleksimiz sadece Karabağlar'a değil tüm İzmir'e değer katacak. Ağır ekonomik krize karşın çalışmalarımız aksamadan devam ediyor. Umarım açılışını da sizin katılımınızla gerçekleştiririz."

Karabağlar'a kazandırdıkları Yıldız Kenter Kültür ve Sanat Merkezi, Nasreddin Hoca Çocuk Kültür Bilim Merkezi, Atatürk Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu, Aqua Yaşam Havuzları gibi birçok tesisten on binlerce kişinin yararlandığını; bu dönemde sosyal destekleri ön plana çıkardıklarını belirten Başkan Selvitopu, "İlçemizde yaşayan 500 bin insanımıza nitelikli ve eşit hizmet vermek için sosyal belediyecilik anlayışımızla çalışmayı sürdüreceğiz" dedi.

Genel Başkan Kılıçdaroğlu'nu 23-24 Eylül 2023 tarihlerinde gerçekleştirilecek Kavacık Üzüm Festivali'nde ağırlamayı da dileyen Başkan Selvitopu, coğrafi işaret belgesi aldıkları Kavacık Üzümü'nü dünyaya tanıtmaya kararlı olduklarını vurguladı.

Kılıçdaroğlu da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Selvitopu'na çalışmalarında başarılar diledi.

Kaynak: ANKA

Son Dakika Politika Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu ziyaret etti - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Hakan Peker, Seçim Sonuçlarını Değerlendirdi
  01:09 Hakan Peker, Seçim Sonuçlarını Değerlendirdi

  Ünlü şarkıcı Hakan Peker, İYİ Parti çatısı altında Safranbolu Belediye Başkan adayı olarak seçimlere katıldı ancak kazanamadı. Peker, seçim sürecinden sonra yaptığı açıklamada siyasetin herkesin hakkı olduğunu ve kaybetmekten çekinmediğini belirtti. Aday olduğu takdirde Safranbolu'yu kültür kenti yapmayı hedeflediğini söyleyen Peker, her zaman kazanmanın mümkün olmadığını ifade etti.

 • DEB Partisi ve EFA Gümülcine'de ortak etkinlik düzenledi
  00:48 DEB Partisi ve EFA Gümülcine'de ortak etkinlik düzenledi

  Batı Trakya'daki Dostluk, Eşitlik, Barış (DEB) Partisi ile Avrupa Hür İttifakı (EFA) Gümülcine'de ortak bir etkinlik düzenledi. Etkinlikte, DEB Partisi Başkanı Çiğdem Asafoğlu ve diğer konuşmacılar, Batı Trakya Türk azınlığının sorunlarına dikkat çekti ve Avrupa Parlamentosu seçimlerine katılacaklarını belirtti. DEB'in kurulma amacının azınlık haklarına çözüm bulmak olduğunu vurgulayan Asafoğlu, EFA'nın desteğiyle Yunanistan'daki haksızlıkları tüm Avrupa'ya duyurabildiklerini ifade etti.

 • Manisa Şehzadeler Belediye Başkanı Gülşah Durbay: Belediyenin hiçbir geliri olmamış
  00:46 Manisa Şehzadeler Belediye Başkanı Gülşah Durbay: Belediyenin hiçbir geliri olmamış

  Manisa'nın Şehzadeler ilçesi Belediye Başkanı Gülşah Durbay, belediyenin hiçbir geliri olmadığını ve borçlarının büyük olduğunu açıkladı. Durbay, kreş çalışmalarına başladıklarını da belirtti.

 • Yine Diyarbakır Belediyesi, yine aynı görüntü! Makam odasında da Türk bayrağını kaldırmışlar
  00:09 Yine Diyarbakır Belediyesi, yine aynı görüntü! Makam odasında da Türk bayrağını kaldırmışlar

  31 Mart yerel seçimlerinin ardından belediye meclisinde Türk bayrağının kaldırılmasıyla tepkilerin odağına oturan Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi'nin makam odasında da benzer görüntülerle karşılaşıldı.


Advertisement