Cumhurbaşkanı Erdoğan, dünürü Özdemir Bayraktar'la olan dostluğunu duygu dolu sözlerle anlattı - Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan, dünürü Özdemir Bayraktar'la olan dostluğunu duygu dolu sözlerle anlattı

21.10.2021 20:33

Afrika gezisi dolayısıyla dünürü Özdemir Bayraktar'ın cenaze törenine katılamayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hadımköy'deki Baykar Savunma üretim tesisinde Bayraktar ailesine taziye ziyaretinde bulundu. Burada Baykar çalışanlarına seslenen Erdoğan, Özdemir Bayraktar'la olan yolculuğunu duygu dolu sözlerle anlattı. Erdoğan, "Afrika'ya çıkarken hastanede ziyaretine gittim. Kendisiyle helalleşme fırsatını buldum. Helalleşip öyle ayrıldık. Bu da beni mutlu etti" dedi.

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Baykar Yönetim Kurulu Başkanı Özdemir Bayraktar'ın vefatı nedeniyle Bayraktar ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

Akşam saatlerinde Vahdettin Köşkü'nden ayrılan Erdoğan, Hadımköy'deki Baykar Savunma üretim tesisine geldi. Erdoğan'a eşi Emine Erdoğan da eşlik etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, dünürü Özdemir Bayraktar'la olan dostluğunu duygu dolu sözlerle anlattı

"HELALLEŞİP AYRILDIK"

Burada Baykar çalışanlarına da hitap eden Erdoğan, Bayraktar için dua etti. Erdoğan, Özdemir Bayraktar'la olan dostluğunu duygu dolu sözlerle anlattı:

"Biz beraber siyaset yaptık. Özdemir Bey çok nüktedandı. Sizlerle de bu nükteleri paylaşmıştır. Az önce içeride kardeşlerine, çocuklarına da söyledim. 'Bu ifadelerini mutlaka kitaba almalısınız' dedim. Özdemir Bey, ülkenin geleceğine çok büyük bir eser bıraktı. Mutluyum, Afrika'ya çıkarken hastanede ziyaretine gittim. Kendisiyle helalleşme fırsatını buldum. Helalleşip öyle ayrıldık. Bu da beni mutlu etti. Dünürüm, ağabeyim, kardeşim olarak mutluyum. Tarih Özdemir Bayraktar'ı inanıyorum ki sizlerle beraber anacaktır. Sizler onun kahramanısınız.

"ONDAN KALAN HOŞ BİR SADA VAR"

Kim bilir daha nice daha Akıncılar uçuracağız. Temennim o dur ki gökkuşağını da uçuracağız. Gittiğimi her yerde bizden İHA SİHA istiyorlar. Şunu bilmeliler ki dünya sizleri takip ediyor. İHA'da SİHA'da ne yaptılar diye. İlk üçün içindesiniz. Ben sizlerle iftihar ediyorum. Özdemir Bayraktar Ağabeyimizin evlatlarıyla kardeşleriyle şu müesseseden kalan hoş bir sada var. Özdemir Ağabeyimizin ruhuna da bir Fatiha okuyalım"

Cumhurbaşkanı Erdoğan, dünürü Özdemir Bayraktar'la olan dostluğunu duygu dolu sözlerle anlattı
Cumhurbaşkanı Erdoğan, dünürü Özdemir Bayraktar'la olan dostluğunu duygu dolu sözlerle anlattı

Son Dakika Politika Cumhurbaşkanı Erdoğan, dünürü Özdemir Bayraktar'la olan dostluğunu duygu dolu sözlerle anlattı - Son Dakika


Son Dakika

Yörük kızı Müslüme son yolculuğuna uğurlandı! 16:16 Yörük kızı Müslüme son yolculuğuna uğurlandı! Cübbeli Ahmet'in patronlara bir mesajı var: Fazla vereni dövüyorlar mı? 15:32 Cübbeli Ahmet'in patronlara bir mesajı var: Fazla vereni dövüyorlar mı? İYİ Partili Durmuş Yılmaz özür diledi 14:46 İYİ Partili Durmuş Yılmaz özür diledi
Boji'nin tramvaya tuvaletini yaptığı iddialarına İBB'den videolu yanıt! 14:10 Boji'nin tramvaya tuvaletini yaptığı iddialarına İBB'den videolu yanıt! Ayçiçek yağı fiyatları uçunca, yağ hırsızlığı başladı 13:27 Ayçiçek yağı fiyatları uçunca, yağ hırsızlığı başladı Vatandaşa 13:14 Vatandaşa "Muhalefet, iktidara gelirse ekonomiye çare olur mu?" diye soruldu! Yüzde 55'i "Çözemez" cevabını verdi
8 bin lira maaşla çalışacak eleman bulamıyorlar 12:04 8 bin lira maaşla çalışacak eleman bulamıyorlar Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kılıçdaroğlu'na açtığı davayı geri çekti 11:16 Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kılıçdaroğlu'na açtığı davayı geri çekti
13:22
Advertisement