Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, Kars Valiliğini ziyaret etti - Son Dakika

Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, Kars Valiliğini ziyaret etti

23.09.2022 10:30

Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, Kars Valiliğine ziyarette bulundu.

Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, Kars Valiliğine ziyarette bulundu.

Kirişci, bazı programlara katılmak üzere geldiği kentte, Valiliği ziyaret etti. Valilik Şeref Defteri'ni imzalayan Kirişci, Vali ve Belediye Başkan Vekili Türker Öksüz ile bir süre görüştü.

Bakan Kirişci, daha sonra il protokolü ile basına kapalı toplantı yaptı.

Ziyarette Bakan Kirişci'ye bakan yardımcıları Nihat Pakdil ve İbrahim Yumaklı, Tarım İşletmeleri Genel Müdürü Hasan Gezginç, Hayvancılık Genel Müdürü Salih Çelik, AK Parti Kars milletvekilleri Ahmet Arslan, Yunus Kılıç, AK Parti İl Başkanı Adem Çalkın ile diğer ilgililer eşlik etti.

YORUMLAR
500
Çiftçiye güzel haberi Bakan Kirişci verdi! Mazot ve gübre destekleri altı ay öne çekilip, 22 liradan 75 liraya yükseltildi Çiftçiye güzel haberi Bakan Kirişci verdi! Mazot ve gübre destekleri altı ay öne çekilip, 22 liradan 75 liraya yükseltildi Son dakika haberi! KARS VALİSİ HASAR İHBARLARINA GEREKLİ MÜDAHALE YAPILIYOR Son dakika haberi! KARS VALİSİ HASAR İHBARLARINA GEREKLİ MÜDAHALE YAPILIYOR Şekerpancarı Fiyatı Bir Yılda Üç Defa Yenilendi Ama Maliyeti Kurtaramayan Üreticiler, 'Fiyatlar Yeniden Ele Alınmalı' Dedi Şekerpancarı Fiyatı Bir Yılda Üç Defa Yenilendi Ama Maliyeti Kurtaramayan Üreticiler, 'Fiyatlar Yeniden Ele Alınmalı' Dedi
Kaynak: AA

Son Dakika Politika Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, Kars Valiliğini ziyaret etti - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement