Zafer Partili başkan yardımcısı, çocuklara beddua etti: Keşke köpekler şunlara dalıp parçalasa - Son Dakika
Politika

Zafer Partili başkan yardımcısı, çocuklara beddua etti: Keşke köpekler şunlara dalıp parçalasa

Zafer Partili başkan yardımcısı, çocuklara beddua etti: Keşke köpekler şunlara dalıp parçalasa

Zafer Partisi Ankara İl Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Gökçe Talimci, sosyal medya hesabından infiale yol açan bir paylaşım yaptı. Gökçe Talimci, başıboş sokak köpekleriyle ilgili oyuncu Deniz Akkaya'nın bir paylaşımına ''Keşke bir köpek sürüsü şu an şu çocuklara dalıp hepsini parçalasa... Keşkeee'' yorumunu yaptı. Tepki çeken paylaşım sonrası Zafer Partisi Ankara İl Başkanlığı, Talimci'yi görevden aldı.

23.06.2024 00:25

Zafer Partisi Ankara İl Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Gökçe Talimci, sosyal medya hesabından, "Keşke bir köpek sürüsü şu an şu çocuklara dalıp hepsini parçalasa" şeklinde skandal bir paylaşım yaptı. Zafer Partisi Ankara İl Başkanlığı, tepkiler üzerine Talimci'yi görevden aldığını duyurdu.

Ülke genelinde başıboş sokak köpeklerinin saldırdığı mağdur insan sayısı her geçen gün artarken, Türkiye'nin gündemini meşgul eden sorunla ilgili infiale yol açan bir paylaşıma imza atıldı.

"KEŞKE BİR KÖPEK SÜRÜSÜ ÇOCUKLARA DALIP PARÇALASA"

"GkeDere8" kullanıcı adıyla X'teki sosyal medya paylaşım yapan Zafer Partisi Ankara İl Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Gökçe Talimci, oyuncu Deniz Akkaya'nın bir paylaşımına "Keşke bir köpek sürüsü şu an şu çocuklara dalıp hepsini parçalasa... Keşkeee" yorumunu yaptı.

Zafer Partili başkan yardımcısı, çocuklara beddua etti: Keşke köpekler şunlara dalıp parçalasa

TEPKİLER SONRASI ÜMİT ÖZDAĞ İLE GÖKÇE TALİMCİ'NİN FOTOĞRAFINI SİLDİLER

Skandal paylaşım sonrası gelen tepkilerden korkan Talimci, sosyal medya hesaplarını kapattı. Talimci'nin infiale yol açan paylaşımı nedeniyle sosyal medya kullanıcıları, Zafer Partisi Ankara İl Başkanlığı'na tepki göstermeye başladı. Zafer Partisi Ankara İl Başkanlığı ise Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ ile Gökçe Talimci'nin fotoğraflarının olduğu gönderiyi sildi.

Zafer Partili başkan yardımcısı, çocuklara beddua etti: Keşke köpekler şunlara dalıp parçalasa
Gökçe Talimci ve Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ

GÖKÇE TALİMCİ GÖREVİNDEN ALINDI

Tepkilerin yoğunlaşması sonrası Instagram hesabından açıklama yayınlayan Zafer Partisi Ankara İl Başkanlığı, Talimci'nin görevden alındığını duyurdu. Yapılan açıklamada ise, "Ankara İl Başkanlığımız bünyesinde Kadın, Aile ve Çocuk Politikalarından Sorumlu İl Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Gökçe Talimci, 20 Haziran 2024 tarihinde parti politikalarımıza ters düşen ve bulunduğu sorumluluk alanına yakışmayacak düzeyde yaptığı paylaşımlar sebebiyle bugün görevden alınmıştır." ifadelerine yer verildi.

Zafer Partili başkan yardımcısı, çocuklara beddua etti: Keşke köpekler şunlara dalıp parçalasa
Abdullah Aydemir
Abdullah Aydemir
Sondakika.com - Politika

Son Dakika Politika Zafer Partili başkan yardımcısı, çocuklara beddua etti: Keşke köpekler şunlara dalıp parçalasa - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

  Yorumlar (8)

 • Yavuz null: Allah'ım özene bözene yaratmış Hollanda ineğini???? 89 2 Yanıtla
 • Tamer Yaşar: Göreve bak söylediğine bak 60 1 Yanıtla
 • Ankara null: uyutun hepsini ARTİK YETERRRR 18 2 Yanıtla
 • Galatasaray Spor kulübü: Biz nasıl evlatlarımızı düşünüyorsak zafer partili başkan da babasını düşünüyor tabii ki en doğal hakkı 15 2 Yanıtla
 • ferhat eser: yurt dışına kaçmadan yakalayın tutuklayın bunu 11 4 Yanıtla
  Galatasaray Spor kulübü: Tamam hemen talimat veriyorum 2 0
 • Mustafa karaca: Bunlar topluma örnek olacaklar. 6 0 Yanıtla
 • adam Art: Rezalet bir durum onu söyleyen hanfendinin çocukları yok galiba demekki zekası da yok ya bu köpeklerin konusu çok kolay bir köyde güzel bir bahçe yemeklerini vereceksin orada barınacaklar en kolayı bu hem onlar mutlu olur hem de sokaktaki sorunu ortadan kalkar yardım dernekleri bunu yapması lazım ben şimdiden her ay 10 $ vermeye hazırım 1 milyon kişi 10 $ verse köpeklerin kafi bile olur?? 6 0 Yanıtla

Advertisement