SON DAKİKA SELAHATTİN GÜRKAN HABERLERİ

Son Dakika Selahattin Gürkan Haberleri

 • 10 Aralık 2018 17:35 Gürkan İspendere İçmelerinde İncelemelerde Bulundu Gürkan İspendere İçmelerinde İncelemelerde Bulundu AK Parti Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, İspenedere İçmelerinde yapılan çevre düzenleme çalışmalarını yerinde inceledi.
 • 09 Aralık 2018 16:54 Gürkan, Akademisyenlerle Bir Araya Geldi AK Parti Malatya Büyükşehir Belediye başkan adayı ve Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, "1. Uluslararası Battalgazi Multidisipliner Çalışmalar Kongresi"ne katılan akademisyenlerle bir araya geldi.
 • 09 Aralık 2018 15:17 Gürkan, Multidisipliner Kongresi'ne Katılanlarla Bir Araya Geldi Gürkan, Multidisipliner Kongresi'ne Katılanlarla Bir Araya Geldi AK Parti Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, 1. Uluslararası Battalgazi Multidisipliner Çalışmalar Kongresi’ne katılan akademisyen, doktora ve yüksek lisans öğrencileri ile bir araya geldi.
 • 08 Aralık 2018 16:48 Başkan Gürkan, İnönü Kapalı Çarşı Esnafı ile Bir Araya Geldi Başkan Gürkan, İnönü Kapalı Çarşı Esnafı ile Bir Araya Geldi Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, İnönü Kapalı Çarşı esnafı ile bir araya geldi.
 • 05 Aralık 2018 15:11 Malatya Valisi Baruş'a Ziyaret Valilikten yapılan yazılı açıklamaya göre, Avrupa Malatyalılar Federasyonu Genel Başkanı Murat Alabaş, Battalgazi Belediye Başkanı ve kurucu üye Selahattin Gürkan ile yönetim kurulu üyelerinin yer aldığı ziyarette, Avrupa'daki Malatyalılar ve Türkler hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu
 • 04 Aralık 2018 17:43 Edirne Belediye Başkanı Gürkan, Aa'nın Fotoğraf Oylamasına Katıldı Edirne Belediye Başkanı Gürkan, Aa'nın Fotoğraf Oylamasına Katıldı Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Anadolu Ajansı'nın (AA) Yılın Fotoğrafları oylamasına katıldı.
 • 04 Aralık 2018 16:25 Anadolu Selçuklu Ocaklarından Gürkan'a Destek Anadolu Selçuklu Ocaklarından Gürkan'a Destek Anadolu Selçuklu Ocakları Genel Başkanı Ayetullah Geçen, AK Parti Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Selahattin Gürkan’a sonuna kadar destek verdiklerini söyledi.
 • 04 Aralık 2018 16:24 Edirne Belediye Başkanı Gürkan, Aa'nın Fotoğraf Oylamasına Katıldı Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Anadolu Ajansı'nın (AA) Yılın Fotoğrafları oylamasına katıldı.
 • 03 Aralık 2018 17:18 AK Parti'den Gürkan'a Hayırlı Olsun Ziyareti AK Parti Malatya milletvekilleri ile parti teşkilatı, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı adayı gösterilen Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan'ı ziyaret etti.
 • 03 Aralık 2018 15:03 Malatya'da İlçe Adayları 14 Aralık'ta Açıklanacak Malatya'da İlçe Adayları 14 Aralık'ta Açıklanacak Malatya'da AK Parti'nin Büyükşehir Belediye Başkanlığı için Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan'ın adaylığının kesinleşmesinden sonra gözler 13 ilçeye çevrildi
 • 03 Aralık 2018 10:51 Gürkan ve Çalık'tan E.yeni Malatyaspor'a Moral Ziyareti Gürkan ve Çalık'tan E.yeni Malatyaspor'a Moral Ziyareti 31 Mart yerel seçimlerinde AK Parti’nin Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı adayı olan Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ile AK Parti Malatya Milletvekili ve MKYK Üyesi Öznur Çalık, E.Yeni Malatyaspor’u ziyaret ederek, lig mücadelesinde başarılar dilediler.
 • 02 Aralık 2018 21:08 Yeni Malatyaspor, Akhisarspor Maçına Hazır Futbol takımına ziyaretAK Parti Malatya Milletvekili Öznur Çalık, beraberinde Battalgazi Belediye Başkanı ve AK Parti'den Malatya Büyükşehir Belediyesi başkan adayı gösterilen Selahattin Gürkan ile sarı-siyahlı takımı kulüp tesislerinde ziyaret etti
 • 02 Aralık 2018 16:55 Dünya Engelliler Günü Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, 3 Aralık Engelliler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
 • 01 Aralık 2018 12:08 AK Parti Malatya Belediye Başkan Adayı Selahattin Gürkan Kimdir? AK Parti Malatya Belediye Başkan Adayı Selahattin Gürkan Kimdir? AK Parti'nin 31 Mart 2019'da yapılacak yerel seçimlerde Malatya Belediye Başkan adayı Selahattin Gürkan oldu. Peki, Malatya Belediye Başkan adayı olan Selahattin Gürkan kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır?
 • 28 Kasım 2018 17:59 Merkez İlçelerde Aday Adaylık Sürecinde Sona Doğru Merkez İlçelerde Aday Adaylık Sürecinde Sona Doğru AK Parti, Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak Selahattin Gürkan'ın ismini geçtiğimiz hafta sonu açıklarken başta merkez ilçeler olmak üzere diğer ilçelerde meraklı bir bekleyiş sürüyor
 • 27 Kasım 2018 17:20 Belediye Çalışanlarından Gürkan'a Coşkulu Karşılama Belediye Çalışanlarından Gürkan'a Coşkulu Karşılama Malatya Büyükşehir Belediyesi başkan adaylığına gösterilen Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Battalgazi Belediyesi’ne gelişi esnasında belediye çalışanları tarafından alkışlarla karşılandı.
 • 26 Kasım 2018 13:13 Büyükşehir Adayı Olan Gürkan'a Coşkulu Karşılama Büyükşehir Adayı Olan Gürkan'a Coşkulu Karşılama Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından Malatya Büyükşehir Belediyesine aday gösterilen Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Malatya’da coşkuyla karşılandı.
 • 25 Kasım 2018 23:27 Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayına Çoşkulu Karşılama Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayına Çoşkulu Karşılama AK Parti'nin Malatya Büyükşehir Belediye Başkanlığına aday gösterilen Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, kentte partililerce tarafından coşkuyla karşılandı.
 • 25 Kasım 2018 22:55 Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayına Çoşkulu Karşılama AK Parti'nin Malatya Büyükşehir Belediye Başkanlığına aday gösterilen Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, kentte partililerce tarafından coşkuyla karşılandı.
 • 24 Kasım 2018 18:27 AK Parti'nin Belediye Başkan Adayları AK Parti'nin Belediye Başkan Adayları AK Parti Malatya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Selahattin Gürkan, "Bu görevi gönül belediyeciliğiyle, hizmet belediyeciliğiyle sürdüreceğiz inşallah." dedi.
 • 24 Kasım 2018 17:38 Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Gürkan'dan İlk Mesaj Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Gürkan'dan İlk Mesaj Malatya Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak açıklanan Selahattin Gürkan, “Bizleri bu konuda her zaman teşvik eden Cumhurbaşkanımıza ve milletimize bu yolculukta mahcup olmamak adına gecemizi gündüzümüze katarak kesintisiz hizmet anlayışımızı sürdüreceğiz” dedi.
 • 24 Kasım 2018 17:13 AK Parti'nin Belediye Başkan Adayları AK Parti Malatya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Selahattin Gürkan, "Bu görevi gönül belediyeciliğiyle, hizmet belediyeciliğiyle sürdüreceğiz inşallah." dedi.
 • 18 Kasım 2018 17:20 Mevlit Kandili'ne Doğru MHP Malatya Milletvekili Mehmet Celal Fendoğlu ve Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Mevlit Kandili dolayısıyla mesaj yayımladıFendoğlu, mesajında, Mevlit Kandili'nin birlik ve beraberlik getirmesini diledi.
 • 18 Kasım 2018 14:56 Başkan Gürkan'ın Mevlid Kandili Mesajı Başkan Gürkan'ın Mevlid Kandili Mesajı Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Mevlid Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
 • 17 Kasım 2018 16:14 Gürkan, İzollularla Biraraya Geldi Gürkan, İzollularla Biraraya Geldi Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, İzollular Sosyal İletişim ve Birliktelik Derneği Başkanı Hasan Ayaz ve yönetim kurulu üyeleri ile biraraya geldi.
 • 16 Kasım 2018 17:48 Battalgazi'deki Sosyal Yaşam Merkezi İlkler Arasında Battalgazi'deki Sosyal Yaşam Merkezi İlkler Arasında Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan Battalgazi Sosyal Yaşam Merkezi’nin Türkiye’de sayılı merkezler arasında olduğunu söyledi.
 • 15 Kasım 2018 18:30 Tkb'den Gürkan'a Bir Ödül Daha Tkb'den Gürkan'a Bir Ödül Daha Tarihi Kentler Birliği (TKB) tarafından Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’a Tahtalı Hamam Müzesi ile Uygulama Dalında ‘Başarı Ödülü’ verildi.
 • 09 Kasım 2018 17:24 Başkan Gürkan'ın 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü Mesajı Başkan Gürkan'ın 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü Mesajı Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 80. yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
 • 09 Kasım 2018 15:08 Başkan Gürkan, Öğrencilerle Kütüphanede Buluştu Başkan Gürkan, Öğrencilerle Kütüphanede Buluştu Millet Kıraathanesi bünyesinde oluşturulan kütüphaneyi gezmeye gelen Gazi İlkokulu öğrencileri ile bir araya gelen Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, kütüphanenin herkese açık olduğunu söyledi.
 • 08 Kasım 2018 17:49 Battalgazi'de Asfalt Çalışmaları Battalgazi'de Asfalt Çalışmaları Ağılyazı mahalle sakinlerinden Hasan Basri Cingöz, yapılan çalışmalardan dolayı Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan'a teşekkür ederek, "Ağılyazı'da Battalgazi Belediyesi'nin çalışmaları çok güzel, buraların önceki durumlarına hepimiz şahit olmuştuk
 • 06 Kasım 2018 17:50 Gürkan, Hizmetlerini Ödüllerle Taçlandırmaya Devam Ediyor Gürkan, Hizmetlerini Ödüllerle Taçlandırmaya Devam Ediyor Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, iki ayrı ödüle daha layık görüldü.
 • 03 Kasım 2018 17:52 Başkan Gürkan, Pazar Esnafı ile Bir Araya Geldi Başkan Gürkan, Pazar Esnafı ile Bir Araya Geldi Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Çöşnük Mahallesi’nde kurulan Cumartesi Pazarı esnafı ile bir araya geldi.
 • 01 Kasım 2018 17:11 Battalgazi Meclisi Olağan Toplandı Battalgazi Meclisi Olağan Toplandı Battalgazi Belediye Meclisi, Kasım ayı olağan toplantısı, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan'ın başkanlığında Battalgazi Belediye Meclisi Toplantı Salonu'nda yapıldı
 • 01 Kasım 2018 17:03 Başkan Gürkan Kadem'li Yöneticilerle İstişarelerde Bulundu Başkan Gürkan Kadem'li Yöneticilerle İstişarelerde Bulundu Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Kadın ve Demokrasi Derneği Malatya Şubesi Başkanı Betül Dürgen ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi.
 • 31 Ekim 2018 16:34 Başkan Gürkan Tabip Odası Yönetimi ile Bir Araya Geldi Başkan Gürkan Tabip Odası Yönetimi ile Bir Araya Geldi Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Malatya Tabip Odası Başkanı Yrd. Doç. Dr. Erol Karaaslan ve oda yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi.
 • 24 Ekim 2018 17:38 Orduzu'da Bulunan Üç Havuz Çeşmesi Hizmete Girdi Orduzu'da Bulunan Üç Havuz Çeşmesi Hizmete Girdi Battalgazi belediye Başkanı Selahattin Gürkan, beraberinde Battalgazi Belediye Başkan Yardımcıları Zafer Kırçuval, Yaşar Karataş ve bazı birim müdürleri ile birlikte Orduzu Mahallesi Köşebaşı mevkiinde bulunan Üç Havuz Çeşmesi alanında yapılan düzenlemeleri yerinde inceledi
 • 23 Ekim 2018 18:19 Battalgazi İlçesi Sosyal Yaşam Merkezine Kavuşuyor Battalgazi İlçesi Sosyal Yaşam Merkezine Kavuşuyor Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Battalgazi Belediyesi Sosyal Yaşam Merkezi'nde devam eden çalışmaları yerinde inceledi
 • 22 Ekim 2018 17:26 Başkan Gürkan, Şehit Fethi Sekin'in Ailesini Ağırladı Başkan Gürkan, Şehit Fethi Sekin'in Ailesini Ağırladı Kahraman şehit Fethi Sekin’in ailesi, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ile bir araya geldi.
 • 21 Ekim 2018 17:27 Başkan Gürkan, Semerkand Vakfı Yöneticileri ile İstişarede Bulundu Başkan Gürkan, Semerkand Vakfı Yöneticileri ile İstişarede Bulundu Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Semerkand Vakfı Malatya Şube Başkanı Ali Birgin ve yönetim kurulu üyeleri ile biraraya geldi.
 • 18 Ekim 2018 21:36 Gürkan Muhtarlarla Biraraya Geldi Gürkan Muhtarlarla Biraraya Geldi Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Muhtarlar Günü dolayısıyla Battalgazi ilçesine bağlı mahalle muhtarları ile bir araya geldi.
 • 18 Ekim 2018 18:17 Gürkan'dan Turgut Özal Üniversitesi'ne Destek Sözü Gürkan'dan Turgut Özal Üniversitesi'ne Destek Sözü Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, şehir üniversitesi olma hedefiyle yola çıkan Turgut Özal Üniversitesi’ne her türlü desteği vereceklerini söyledi.
 • 16 Ekim 2018 16:47 Mormaş, 10 Milyon TL'lik Yeni Bir Yatırıma İmza Attı Mormaş, 10 Milyon TL'lik Yeni Bir Yatırıma İmza Attı Battalgazi Belediyesi iştiraklerinden olan MORMAŞ’ın yeni açılan Kapı Üretim Tesisleri’ni yerinde inceleyen Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, son dönemde şirketlerin konkordato ilan ettiği bir süreçte MORMAŞ’ın 10 milyon TL’lik bir yatırım yapmasının takdire şayan bir durum...
 • 14 Ekim 2018 13:49 Belediye Başkanı Gürkan Hemşehri Derneklerinin Yöneticileri ile Buluştu Belediye Başkanı Gürkan Hemşehri Derneklerinin Yöneticileri ile Buluştu Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, İstanbul’da bulunan Battalgazi ilçesine bağlı mahallelerin dernek yöneticileri ile yapılan toplantıda gerçekleştirdiği konuşmasında, “Bizlerin doğup büyüdüğümüz yerlere karşı görevlerimiz var” dedi.
 • 12 Ekim 2018 13:54 Battalgazi Belediye Başkanı Aa'yı Ziyaret Etti Malatya'nın Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Anadolu Ajansı'nı (AA) ziyaret etti.
 • 08 Ekim 2018 18:20 Sivas Valisi Gül'den Başkan Gürkan'a Ziyaret Sivas Valisi Gül'den Başkan Gürkan'a Ziyaret Sivas Valisi Davut Gül ve Sivas Cumhuriyet Başsavcısı Murat İrcal, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ı ziyaret etti.
 • 08 Ekim 2018 10:51 Ataköy Mahallesi'nde Bin Kişiye Aşure Ataköy Mahallesi'nde Bin Kişiye Aşure Aşure dağıtımına Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, CHP İl Başkanı Enver Kiraz, Hacı Bektaş Veli Kültür Merkezi Vakfı Genel Başkanı Hasan Meşeli, Ataköy Mahalle Muhtarı Elif Gemici, çok sayıda muhtar ve vatandaş katıldı
 • 06 Ekim 2018 15:14 Battalgazi'de Asfalt Çalışmaları Sürüyor Battalgazi'de Asfalt Çalışmaları Sürüyor Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, kısa bir süre önce çalışmaları yerinde incelediği Selçuklu Mahallesi Tekke Sokak'ta çalışmalar tamamlandı
 • 02 Ekim 2018 17:28 Gürkan, AK Parti Yeni İl Yönetimi ile Bir Araya Geldi Gürkan, AK Parti Yeni İl Yönetimi ile Bir Araya Geldi Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, AK Parti İl Başkanı İhsan Koca ve yeni il yönetimi ile bir araya geldi.
 • 01 Ekim 2018 17:17 Malatya'da Aşure Etkinliği Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, programda yaptığı konuşmada Mahallelilik Projesi'nin en güzel örneklerinden birinin mahalle sakinleri tarafından yapılan aşure programı olduğunu belirtti
 • 29 Eylül 2018 15:27 Bakan Kurum, Battalgazi'de Yapılan Hizmetleri İnceledi Bakan Kurum, Battalgazi'de Yapılan Hizmetleri İnceledi Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Battalgazi Belediyesi fuaye alanında bulunan ve yapılan hizmetlerin maketlerini inceleyerek, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’dan bilgiler aldı.