SON DAKİKA SELAHATTİN GÜRKAN HABERLERİ

Son Dakika Selahattin Gürkan Haberleri

 • 17 Mart 2018 16:31 Vatandaşlara Çanakkale Savaşında Askerin Yediği Yemekten İkram Edildi Vatandaşlara Çanakkale Savaşında Askerin Yediği Yemekten İkram Edildi İnönü Kapalı Çarşı üzerinde gerçekleştirilen etkinliğe, Battalgazi Kaymakamı Abdül Kadir Duran, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Battalgazi İlçe Jandarma Bölük Komutanı Jandarma Üsteğmen Bülent Eriş, Battalgazi İlçe Milli Eğitim Müdürü Recep Bulut, Derme İlkokulu Müdürü Orhan Özalp ve çok sayıda öğrenci ile vatandaş katıldı
 • 17 Mart 2018 16:21 Gülle'den Battalgazi'ye Övgü Gülle'den Battalgazi'ye Övgü dönem AK Parti Amasya Milletvekili Akif Gülle, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ile birlikte Battalgazi ilçesindeki tarihi mekanları gezdi
 • 16 Mart 2018 17:55 Başkan Gürkan, Stk'larla İstişarelere Devam Ediyor Başkan Gürkan, Stk'larla İstişarelere Devam Ediyor Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, sivil toplum kuruluşlarına yönelik yaptığı istişare ziyaretleri kapsamında Malatya Tabip Odası ve Sağlık Sen Malatya Şube yöneticileri ile ayrı ayrı bir araya geldi.
 • 15 Mart 2018 15:17 CHP'li Pektaş, Başkan Gürkan'ı Ziyaret Etti CHP'li Pektaş, Başkan Gürkan'ı Ziyaret Etti CHP Yeşilyurt Merkez İlçe Başkanı Av. Ahmet Pektaş, Malatya ile ilgili bazı konularda istişarede bulunmak üzere Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ile bir araya geldi.
 • 15 Mart 2018 15:05 Gürkan'dan Culha'ya 'Hayırlı Olsun' Ziyareti Gürkan'dan Culha'ya 'Hayırlı Olsun' Ziyareti Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Battalgazi Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı’na yeniden seçilen Adil Culha ve Yönetim Kurulu Üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
 • 14 Mart 2018 18:12 Başkan Gürkan Askon'u Ağırladı Başkan Gürkan Askon'u Ağırladı Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Malatya Şube Başkanı Mesut Karataş ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelerek istişarelerde bulundu.
 • 14 Mart 2018 18:00 Gürkan'dan Oğuzhan'a Destek Sözü Gürkan'dan Oğuzhan'a Destek Sözü AK Parti İl Kadın Kolları Başkanlığı’na yeniden seçilen Aynur Oğuzhan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, “Üzerimize düşen sorumluluk ne varsa Aynur Hanımın ve ekibinin yanında olduğumuzu belirtmek istiyorum” dedi.
 • 13 Mart 2018 16:52 Fırat Mahallesinde Asfalt Çalışması Yapıldı Fırat Mahallesinde Asfalt Çalışması Yapıldı Modern bir görünüme kavuşan Venüs Sokak sakinleri, yapılan hizmetten dolayı Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan'a teşekkür ettiler
 • 13 Mart 2018 15:36 Çağdaş Gazeteciler Derneği'nden Gürkan'a Ziyaret Çağdaş Gazeteciler Derneği'nden Gürkan'a Ziyaret Çağdaş Gazeteciler Derneği Malatya Şube Başkanı İbrahim Göçmen ve yönetim kurulu üyeleri, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ile bir araya gelerek istişarede bulundu.
 • 11 Mart 2018 14:06 Esra Tüfenkci Şehit Anneleriyle Buluştu Esra Tüfenkci Şehit Anneleriyle Buluştu Programa Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci'nin eşi Esra Tüfenkci ve Vali Ali Kaban'ın eşi Neriman Kaban ile birlikte Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan'ın eşi Hafize Gürkan, İl Emniyet Müdürü Dr
 • 11 Mart 2018 13:58 Gönül Elçileri Projesi Programa Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci'nin eşi Esra Tüfenkci ve Vali Ali Kaban'ın eşi Neriman Kaban ile Battalgazi Belediyesi Başkanı Selahattin Gürkan'ın eşi Hafize Gürkan, İl Emniyet Müdürü Dr
 • 10 Mart 2018 18:14 Adil Gevrek'ten Gürkan'a Ziyaret Adil Gevrek'ten Gürkan'a Ziyaret Evkur Yeni Malatyaspor Kulüp Başkanı Adil Gevrek, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ı ziyaret etti.
 • 10 Mart 2018 18:04 MHP İstanbul Milletvekili Erdem'den Gürkan Ziyaret MHP İstanbul Milletvekili Erdem'den Gürkan Ziyaret MHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ı ziyaret etti.
 • 09 Mart 2018 17:20 Bir Kadın Bir Ömür' Adlı Etkinlik Yoğun Katılımla Gerçekleştirildi Bir Kadın Bir Ömür' Adlı Etkinlik Yoğun Katılımla Gerçekleştirildi Etkinliğe, Battalgazi Kaymakamı Abdül Kadir Duran, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Battalgazi Kaymakamı Abdül Kadir Duran'ın eşi Munise Duran, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan'ın eşi Hafize Gürkan, Yeşilyurt Belediye Başkan Yardımcısı Meltem Kavuk, AK Parti Battalgazi Kadın Kolları Başkanı Ebru İnanç, AK Parti Yeşilyurt Kadın Kolları Başkanı Esin Tanrıverdi, MHP İl Kadın Kolları Başkanı Selma Çiçek ile bazı kamu ve sivil toplum kuruluşlarının kadın temsilcileri, kadın gazeteciler ve çok sayıda davetli katıldı
 • 07 Mart 2018 16:07 Başkan Gürkan'ın Dünya Kadınlar Günü Mesajı Başkan Gürkan'ın Dünya Kadınlar Günü Mesajı Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
 • 07 Mart 2018 16:01 8 Mart Dünya Kadınlar Günü "Battalgazi Belediye Başkanı Gürkan'dan kutlamaBattalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ise 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla yayımladığı mesajında, kadınların, toplum yaşamında daha aktif yer almasının, o ülkenin gelişmişliğinin göstergesi olduğunu bildirdi
 • 05 Mart 2018 18:23 Başkan Gürkan, Seyyar Pazarcılar Esnaf Odası Yönetimi ile Bir Araya Geldi Başkan Gürkan, Seyyar Pazarcılar Esnaf Odası Yönetimi ile Bir Araya Geldi Malatya Seyyar Pazarcılar Esnaf Odası Başkanı Ümit Emre ve yönetim kurulu üyeleri, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ile bir araya geldi.
 • 04 Mart 2018 13:54 Başkan Gürkan Sporcularla Bir Araya Geldi Başkan Gürkan Sporcularla Bir Araya Geldi Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Battalgazi Belediyespor yönetimi, teknik heyeti ve sporcuları ile akşam yemeğinde bir araya geldi.
 • 03 Mart 2018 12:58 Temizlik İşçilerinden Zeytin Dalı Harekatı'na Destek Daha önce kendisi de kan bağışında bulunan Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Mehmetçiğe destek amaçlı kan bağışında bulunan Battalgazi Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü personelini tebrik etti
 • 02 Mart 2018 17:37 Başkan Gürkan'dan, Kahtalı'ya Hayırlı Olsun Ziyareti Başkan Gürkan'dan, Kahtalı'ya Hayırlı Olsun Ziyareti Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, AK Parti İl Başkanlığına yeniden seçilen Hakan Kahtalı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
 • 02 Mart 2018 15:48 Edirne Belediye Başkanı Gürkan'dan, Şehitler İçin 'Bayrak Asma' Çağrısı Edirne Belediye Başkanı Gürkan'dan, Şehitler İçin 'Bayrak Asma' Çağrısı Edirne Belediye Başkanı Gürkan'dan, şehitler için 'bayrak asma' çağrısıEDİRNE Belediye Başkanı CHP'li Recep Gürkan, terör örgütlerine karşı Afrin'de yürüttükleri operasyon sırasında şehit düşen 8 Mehmetçiğin anısını yaşatmak ve birlik ve beraberliği tüm dünyaya göstermek adına...
 • 01 Mart 2018 18:48 Battalgazi Belediye Meclisi Mart Ayı Toplantısını Yaptı Battalgazi Belediye Meclisi Mart Ayı Toplantısını Yaptı Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan'ın başkanlığında yapılan toplantıda, İmar ağırlıklı gündem maddeleri görüşüldü
 • 01 Mart 2018 18:01 Battalgazi Belediyesinin Olağan Meclis Toplantısı Battalgazi Belediyesi mart ayı olağan meclis toplantısı Belediye Başkanı Selahattin Gürkan başkanlığında yapıldı.
 • 28 Şubat 2018 18:17 Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan Açıklaması Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan Açıklaması İnönü Kapalı Çarşı Derneği Başkanı Saim Güntan ile bir araya gelen Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, “İnönü kapalı çarşı esnafımız, köklü bir esnaf geleneğinden gelen esnaflarımızdır” dedi.
 • 27 Şubat 2018 17:58 Gürkan'dan Katılımcı Belediyecilik Vurgusu Gürkan'dan Katılımcı Belediyecilik Vurgusu Mimarlar Odası Malatya Şube Başkanı Fatma Altaş ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ile bir araya gelerek istişarede bulundu.
 • 23 Şubat 2018 18:38 Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan Açıklaması Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan Açıklaması Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, geçmiş dönemlerde yaptıkları başarılı hizmet tecrübeler ile birlikte yeni dönemde rekor düzeyde hizmetlere imza attıklarını ifade ederek, “2018 yılı bizim açılış yılımız olacak” dedi.
 • 21 Şubat 2018 17:59 Başpehlivanlar Şehitler İçin Kol Bağlıyor" Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, yağlı güreşlerin sonsuza kadar devam etmesi için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.
 • 21 Şubat 2018 17:29 Başkan Gürkan'dan Toptaş'a Övgü Başkan Gürkan'dan Toptaş'a Övgü Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Malatya Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Ramazan Toptaş’ın önemli faaliyetler yürüttüğünü belirterek, Toptaş ve yönetimini tebrik etti.
 • 20 Şubat 2018 17:58 Başkan Gürkan Esnaf Odalarının Temsilcileri ile Bir Araya Geldi Başkan Gürkan Esnaf Odalarının Temsilcileri ile Bir Araya Geldi Esnaf odalarının temsilcileri ile bir araya gelen Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, “Biz esnafları şehrin güven merkezleri olarak görüyoruz” dedi.
 • 19 Şubat 2018 14:01 Başkan Gürkan, Hızır Lokması ve Cem Etkinliğine Katıldı Başkan Gürkan, Hızır Lokması ve Cem Etkinliğine Katıldı Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Hz. İmam Zeynel Abidin Türbesi Kültür Vakfı ve Cem Vakfı Malatya Şubesi ile birlikte düzenlediği Hızır Lokması ve Cem’ine katıldı.
 • 15 Şubat 2018 18:00 Başkan Gürkan: Başkan Gürkan: "Gençlik Kolları Bizim Elimiz, Kolumuzdur" AK Parti Battalgazi Gençlik Kolları Başkanı Ömer Nakir ve yönetim kurulu üyeleri, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ile bir araya geldi.
 • 15 Şubat 2018 17:41 İhh'dan Başkan Gürkan'a Ziyaret İhh'dan Başkan Gürkan'a Ziyaret İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardım Vakfı (İHH) Malatya Şube Başkanı Ömer Derin, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ile bir araya geldi.
 • 15 Şubat 2018 11:09 200 Yıllık Hamam Müzeye Dönüştürülecek Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 19
 • 14 Şubat 2018 19:29 Başkan Gürkan, Esnaf Odalarını Ziyaret Etti Başkan Gürkan, Esnaf Odalarını Ziyaret Etti Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, olağan genel kurulunu tamamlayan esnaf odası başkanlarına yönelik hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
 • 14 Şubat 2018 19:26 Sevgililer Gününde Nikah Yoğunluğu Sevgililer Gününde Nikah Yoğunluğu 14 Şubat'ta mutluluğa "evet" diyen 11 çift nikah masasına otururken, İhsan Toy-Sevinç Beyen çiftinin nikahını Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan kıydı
 • 14 Şubat 2018 16:59 Belediye Çalışanlarına Yangın Eğitimi Verildi Battalgazi Belediyesinden yapılan yazılı açıklamaya göre, Battalgazi Belediyesi konferans salonunda düzenlenen eğitim programında konuşan Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, hizmet içi eğitim seminerleri kapsamında personele eğitim verildiğini belirtti
 • 14 Şubat 2018 16:31 Battalgazi Belediyesi'nde Çevre Düzenlemesi Battalgazi Belediyesi'nde Çevre Düzenlemesi Battalgazi Belediyesi Hizmet Binası çevre düzenleme çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Selahattin Gürkan, “Belediye hizmet binamızın ön bahçesi bir park hüviyetine kavuştu” dedi.
 • 14 Şubat 2018 16:26 Belediye Personeline Yangın Söndürme Eğitimi Belediye Personeline Yangın Söndürme Eğitimi Burada konuşan Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, yangına karşı alınacak tedbirlerle birlikte yangına erken müdahale imkanının hem can, hem de mal güvenliği açısından önemli olduğunu söyledi
 • 13 Şubat 2018 17:04 Platform Başkanı Akın'dan Yeni Binaya Övgü Platform Başkanı Akın'dan Yeni Binaya Övgü Malatya Tarım ve Hayvancılık Platformu Başkanı İhsan Akın, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ı ziyaret etti.
 • 12 Şubat 2018 18:46 Şehir ve İnsan' Konulu Konferans Düzenlendi Şehir ve İnsan' Konulu Konferans Düzenlendi Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, İnönü Üniversitesi Türk Dünyası ve Akraba Topluluğu tarafından düzenlenen ‘Şehir ve İnsan’ konulu konferansa konuşmacı olarak katıldı.
 • 09 Şubat 2018 17:42 Öğrencilere Trafik Eğitimi Veriliyor Öğrencilere Trafik Eğitimi Veriliyor Uygulamalı trafik eğitiminin öğrencilerin trafik bilgi ve algısına etkisinin önemli olduğunu ifade ederek Malatya'ya bölgenin ilk Çocuk Trafik Eğitim Parkı'nı kazandıran Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Çocuk Trafik Eğitim Parkı ile erken yaşta trafik kültürü ve bilincinin geliştirilmesine büyük katkıda bulundu
 • 07 Şubat 2018 17:49 Gürkan'dan Mastöb'e Övgü Gürkan'dan Mastöb'e Övgü Malatya Sivil Toplum Örgütleri Birliği (MASTÖB) Malatya Şube Başkanı Murat Cengiz ve yönetim kurulu üyeleri, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ile bir araya geldi.
 • 06 Şubat 2018 17:28 Muhtarlarla Mahallelilik Projesi Muhtarlarla Mahallelilik Projesi Toplantıya, Malatya Valisi Ali Kaban'ın yanı sıra Battalgazi Kaymakamı Abdülkadir Duran, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, İl Emniyet Müdürü Ömer Urhal, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Şerafettin Yılmaz, İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı, bazı kamu kurumlarının temsilcileri ve Battalgazi ilçe muhtarları katıldı
 • 05 Şubat 2018 17:51 Kahtalı'dan Battalgazi Belediyesine Övgü Kahtalı'dan Battalgazi Belediyesine Övgü AK Parti İl Başkanı Hakan Kahtalı, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
 • 05 Şubat 2018 17:33 Atatürk Kız Anadolu Lisesi Yeni Binasında Eğitim-öğretime Başladı Atatürk Kız Anadolu Lisesi Yeni Binasında Eğitim-öğretime Başladı Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Yeşil Kuşak Projesi alanında kalan ve yeni hizmet binasına taşınan Atatürk Kız Anadolu Lisesi’ni gezdi.
 • 04 Şubat 2018 16:57 Başkan Gürkan'dan Anesiad'a Ziyaret Başkan Gürkan'dan Anesiad'a Ziyaret Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Anadolu Esnaf Sanayici ve İş Adamları Derneği Malatya Şube Başkanı Resul Kocamaz’ı ziyaret etti.
 • 04 Şubat 2018 16:50 Belediye Başkanı Gürkan'dan Anesiad'a Ziyaret Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Anadolu Esnaf Sanayici ve İş Adamları Derneği (ANESİAD) Malatya Şubesini ziyaret etti.
 • 02 Şubat 2018 17:37 Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan Açıklaması Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan Açıklaması Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği Malatya Şube Başkanı Murat Gümüş’ü ziyaret etti.
 • 01 Şubat 2018 18:05 Battalgazi Belediye Meclisi Şubat Ayı Olağan Toplantısını Yaptı Battalgazi Belediye Meclisi Şubat Ayı Olağan Toplantısını Yaptı Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan'ın açılışını yaptığı toplantıda, imar ağırlıklı gündem maddeleri görüşüldü
 • 01 Şubat 2018 17:50 Başkan Gürkan'dan Katılımcı Belediyecilik Vurgusu Başkan Gürkan'dan Katılımcı Belediyecilik Vurgusu Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Şevket Keskin’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, katılımcı belediyecilik anlayışı kapsamında Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ile yakın istişare halinde olduklarını söyledi.