SON DAKİKA SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI HABERLERİ

Son Dakika Sivil Toplum Kuruluşları Haberleri

 • 20 Ekim 2018 23:14 Brexit Karşıtları Londra'da Miting Düzenledi – Birleşik Krallık'ta, iktidar ve muhalefet partilerinden ve çok sayıda sivil toplum kuruluşundan Birleşik Krallık'ın Avrupa Birliği'nden ayrılması (Brexit) karşıtları, Londra'da, 670 bin kişinin katıldığı, büyük bir yürüyüş düzenlediBrexit konusunda yeni bir referandum yapılmasını talep eden...
 • 20 Ekim 2018 22:42 Yüzbinler Yeni Brexit Referandumu İçin Yürüdü Yüzbinler Yeni Brexit Referandumu İçin Yürüdü İngiltere'nin başkenti Londra'da yaklaşık 700 bin kişi, ülkenin Avrupa Birliği'nden ayrılmasının (Brexit) yeniden halk oyuna sunulması talebiyle yürüdü.
 • 20 Ekim 2018 22:15 Almanya'da Açılan "Sözde Sanat Sergisi" Protesto Edildi Almanya'nın Duisburg kentindeki bir "sözde sanat sergisi"nde, Türklere yönelik hakaret içeren, montajlanmış müstehcen içerikli fotoğrafların sergilenmesi, kentte yaşayan Türk vatandaşlar tarafından protesto edildi.
 • 20 Ekim 2018 20:59 Londra'da Yüzbinler Yeni Brexit Referandumu İçin Yürüdü İngiltere'nin başkenti Londra'da yaklaşık 700 bin kişi, ülkenin Avrupa Birliği'nden ayrılmasının (Brexit) yeniden halk oyuna sunulması talebiyle yürüdü.
 • 20 Ekim 2018 18:45 Çavuşoğlu, Kosova Türk Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileriyle Bir Araya Geldi Çavuşoğlu, Kosova Türk sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle bir araya geldiEnis Tabak Priştine, 20 Ekim (DHA) - Kosova'da iki gün sürecek olan resmi temaslarına başlayan Türkiye Cumhuriyeti Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, ziyaretinin ikinci günü Kosova Başbakanı Ramuş Haradinay ile bir...
 • 20 Ekim 2018 18:43 Brexit Karşıtları Londra'da Miting Düzenledi Brexit Karşıtları Londra'da Miting Düzenledi – Birleşik Krallık'ta, iktidar ve muhalefet partilerinden ve çok sayıda sivil toplum kuruluşundan Birleşik Krallık'ın Avrupa Birliği'nden ayrılması (Brexit) karşıtları, Londra'da, 670 bin kişinin katıldığı, büyük bir yürüyüş düzenlediBrexit konusunda yeni bir referandum yapılmasını talep eden...
 • 20 Ekim 2018 17:18 Muş'ta Dogünkad Tanıtım Toplantısı Düzenlendi Muşta, Doğu ve Güneydoğu İş Kadınları Derneği (DOGÜNKAD) tarafından hazırlanan Doğu ve Güneydoğu'da Kadın Sivil Toplum Kuruluşları Arasında İşbirliği ve Ağ Oluşturulması Projesi'nin tanıtım toplantısı yapıldı.
 • 20 Ekim 2018 16:43 Diyanet İşleri Başkanı Erbaş Kışladaki Camide Jöh ve Pöh'lerle Namaz Kıldı Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, "Elhamdülillah şanlı ordumuz, şanlı polisimiz ve tüm güvenlik güçlerimiz milletimizle el birliğiyle bu terör örgütünü çökertti, sonuna geliyoruz inşallah." dedi.
 • 20 Ekim 2018 16:17 Bakan Pekcan: Bakan Pekcan: "Ben Serbest Piyasa Ekonomisinden Yanayım" Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, "İç piyasada spekülasyon yaratarak tüketicimize zarar veren uygulamaların önüne geçmek için denetimlere devam ediyoruz.
 • 20 Ekim 2018 16:16 Çavuşoğlu, Kosova Türk Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileriyle Bir Araya Geldi Kosova'da iki gün sürecek olan resmi temaslarına başlayan Türkiye Cumhuriyeti Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, ziyaretinin ikinci günü Kosova Başbakanı Ramuş Haradinay ile bir araya geldikten sonra Kosovalı Türklerin yoğun olarak yaşadığı Prizren'deki Türk Balkonsolosluğunda Kosovalı Türk...
 • 20 Ekim 2018 16:06 Nevşehir'de Doğu Türkistan İçin Yürüyüş Düzenlendi Nevşehir'de Doğu Türkistan İçin Yürüyüş Düzenlendi Nevşehir'de Doğu Türkistan için yürüyüş düzenlendiNEVŞEHİR - Çin tarafından Doğu Türkistan'da yaşayan Müslümanlara yapılan işkenceler sonrasında Nevşehir İHH temsilciliği tarafından "Bayrak Yürüyüşü" düzenlendi.
 • 20 Ekim 2018 15:45 2. Safran Festivali 2. Safran Festivali Karabük'ün Safranbolu ilçesiyle özdeşleşen, boya, yemek, kozmetik, ilaç ve gıda sektörü gibi birçok alanda kullanıldığı için "mucize bitki" olarak adlandırılan ve ilçeye adını veren safran bitkisi için düzenlenen "2. Safran Festivali" etkinlikleri kapsamında safran hasadı gerçekleştirildi.
 • 20 Ekim 2018 15:42 Brexit Karşıtları Londra'da Yürüyüşe Başladı Brexit Karşıtları Londra'da Yürüyüşe Başladı – Birleşik Krallık'ta, iktidar ve muhalefet partilerinden ve çok sayıda sivil toplum kuruluşundan Birleşik Krallık'ın Avrupa Birliği'nden ayrılması (Brexit) karşıtları, Londra'da büyük bir yürüyüş düzenlediBrexit konusunda yeni bir referandum yapılmasını talep eden gruplar, Başkent...
 • 20 Ekim 2018 15:38 Çavuşoğlu, Kosova Türk Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileriyle Bir Araya Geldi Çavuşoğlu, Kosova Türk Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileriyle Bir Araya Geldi Kosova'da iki gün sürecek olan resmi temaslarına başlayan Türkiye Cumhuriyeti Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, ziyaretinin ikinci günü Kosova Başbakanı Ramuş Haradinay ile bir araya geldikten sonra Kosovalı Türklerin yoğun olarak yaşadığı Prizren'deki Türk Balkonsolosluğunda Kosovalı Türk...
 • 20 Ekim 2018 15:25 Nevşehir'de Doğu Türkistan İçin Yürüyüş Düzenlendi Nevşehir'de Doğu Türkistan İçin Yürüyüş Düzenlendi Çin tarafından Doğu Türkistan’da yaşayan Müslümanlara yapılan işkenceler nedeniyle Nevşehir’de “Bayrak Yürüyüşü” düzenlendi.
 • 20 Ekim 2018 14:40 Gebze-Darıca Metrosunun Temelini TBMM Başkanı Binali Yıldırım Attı Gebze-Darıca Metrosunun Temelini TBMM Başkanı Binali Yıldırım Attı Gebze-Darıca metrosunun temelini TBMM Başkanı Binali Yıldırım attı TBMM Başkanı Binali Yıldırım: "Sıkıntı çekeceğiz ancak bu sıkıntılardan güçlenerek çıkacağız" "Bugün atacağımız temel, devletimizi karalayıp kampanya başlatacak olanlara verilecek en güzel cevap"KOCAELİ - Kocaeli'nin Gebze ve...
 • 20 Ekim 2018 14:39 Tim Delegeler Çalıştayı Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, "İç piyasada spekülasyon yaratarak tüketicimize zarar veren uygulamaların önüne geçmek için denetimlere devam ediyoruz.
 • 20 Ekim 2018 14:33 Gebze-Darıca Metrosunun Temelini TBMM Başkanı Binali Yıldırım Attı Gebze-Darıca Metrosunun Temelini TBMM Başkanı Binali Yıldırım Attı Gebze-Darıca metrosunun temelini TBMM Başkanı Binali Yıldırım attı TBMM Başkanı Binali Yıldırım: "Sıkıntı çekeceğiz ancak bu sıkıntılardan güçlenerek çıkacağız" "Bugün atacağımız temel, devletimizi karalayıp kampanya başlatacak olanlara verilecek en güzel cevap"KOCAELİ - Kocaeli'nin Gebze ve...
 • 20 Ekim 2018 14:15 2. Safran Festivali Karabük'ün Safranbolu ilçesiyle özdeşleşen, boya, yemek, kozmetik, ilaç ve gıda sektörü gibi birçok alanda kullanıldığı için "mucize bitki" olarak adlandırılan ve ilçeye adını veren safran bitkisi için düzenlenen "2. Safran Festivali" etkinlikleri kapsamında safran hasadı gerçekleştirildi.
 • 20 Ekim 2018 14:10 Diyarbakır Bilardo Kulübünden Önemli Transferler Diyarbakır Bilardo Kulübünden Önemli Transferler Bu yıl kurulan ve büyük hedefler belirleyen Diyarbakır Bilardo Kulübü, Dünya, Avrupa ve Türkiye şampiyonalarda çok önemli başarılara imza atan, 4 bilardocuyu transfer etti.
 • 20 Ekim 2018 13:48 Bu Sıkıntılardan Güçlenerek Çıkacağız Bu Sıkıntılardan Güçlenerek Çıkacağız" Kocaeli'nin Gebze ve Darıca ilçeleri arasındaki mesafeyi 1 saatten 19 dakikaya düşürecek sürücüsüz metro projesinin temel atma töreninde konuşan TBMM Başkanı Binali Yıldırım, "Sıkıntı çekeceğiz, ancak bu sıkıntıdan daha da güçlenerek çıkacağız" dedi.
 • 20 Ekim 2018 13:35 Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, Stk Temsilcileri ve Kanaat Önderleriyle Bir Araya Geldi Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, Stk Temsilcileri ve Kanaat Önderleriyle Bir Araya Geldi Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, STK temsilcileri ve kanaat önderleriyle bir araya geldi Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş: "Vahdet, toplumsal birlik demektir.
 • 20 Ekim 2018 13:31 TBMM Başkanı Yıldırım: TBMM Başkanı Yıldırım: "Sıkıntı Çekeceğiz Ancak Bu Sıkıntılardan Güçlenerek Çıkacağız" KOCAELİ (İHA) – Kocaeli’nin Gebze ve Darıca ilçeleri arasındaki mesafeyi 1 saatten 19 dakikaya düşürecek sürücüsüz metro projesinin temel atma töreninde konuşan Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Binali Yıldırım, “Sıkıntı çekeceğiz, ancak bu sıkıntıdan daha da güçlenerek çıkacağız.
 • 20 Ekim 2018 13:05 Aloğlu Başkanlığı Bıraktı Aloğlu Başkanlığı Bıraktı Kasım 2014’te göreve başlayan ve geçtiğimiz 4 senede 100’ü aşkın faaliyet ve projeyi hayata geçirerek Manisa Girişimciler Derneği (MAGİDER)’ni Ege Bölgesinin en çok faaliyet gösteren derneği haline getiren Yönetim Kurulu Başkanı Ayberk Aloğlu, düzenlenen olağanüstü genel kurulla başkanlığa...
 • 20 Ekim 2018 12:24 Çavuşoğlu, Kosova Başbakanı Haradinay ile Bir Araya Geldi Çavuşoğlu, Kosova Başbakanı Haradinay ile Bir Araya Geldi Kosova'da resmi temaslarını sürdüren Türkiye Cumhuriyeti Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, bugün Kosova Başbakanı Ramuş Haradinay ile bir araya geldi.
 • 20 Ekim 2018 12:24 Çavuşoğlu, Kosova Başbakanı Haradinay ile Bir Araya Geldi Çavuşoğlu, Kosova Başbakanı Haradinay ile Bir Araya Geldi Kosova'da resmi temaslarını sürdüren Türkiye Cumhuriyeti Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, bugün Kosova Başbakanı Ramuş Haradinay ile bir araya geldi.
 • 20 Ekim 2018 12:21 Erbaş, Stk Temsilcileri Le Bir Araya Geldi Erbaş, Stk Temsilcileri Le Bir Araya Geldi Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, "Vahdet, toplumsal birlik demektir.
 • 20 Ekim 2018 12:02 Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, Stk Temsilcileri ve Kanaat Önderleriyle Bir Araya Geldi Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, Stk Temsilcileri ve Kanaat Önderleriyle Bir Araya Geldi Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, "Vahdet, toplumsal birlik demektir.
 • 20 Ekim 2018 11:07 Hastop Yönetimi İlk Toplantısını Yaptı Havza Sivil Toplum Kuruluşları ve Meslek Odaları Platformu (HASTOP) yönetimi, ilk toplantısını gerçekleştirdi.
 • 20 Ekim 2018 11:07 Karşıyaka'da 'Muhtarlar Parkı' Açıldı Karşıyaka'da 'Muhtarlar Parkı' Açıldı Topluma hizmet etmiş değerlerin isimlerini park ve sokaklarında ölümsüzleştiren Karşıyaka Belediyesi, mahalle muhtarlarına da vefasını gösterdi.
 • 20 Ekim 2018 10:54 Gıda İsrafının Küresel Maliyeti 2,6 Trilyon Dolar Gıda İsrafının Küresel Maliyeti 2,6 Trilyon Dolar TEMA Vakfı, açlıkla mücadele edilebilmesi için tarım alanlarının ve meraların amaç dışı kullanımının önlenmesi gerektiğine dikkat çekti.
 • 20 Ekim 2018 10:53 Akademi Beyoğlu Gençlerin Hizmetinde Gençlere hizmet verecek bir eğitim platformu olarak tasarlanan Akademi Beyoğlu, düzenlenen “Eğitim, Yapay Zeka ve Öğretmen” konulu panel ile hizmete açıldı.
 • 20 Ekim 2018 10:40 Akademi Beyoğlu Gençlere Hizmet Vermek İçin Hazır Akademi Beyoğlu Gençlere Hizmet Vermek İçin Hazır GENÇLERE hizmet verecek bir eğitim platformu olarak tasarlanan Akademi Beyoğlu, düzenlenen 'Eğitim, Yapay Zeka ve Öğretmen' konulu panel ile hizmete açıldı.
 • 20 Ekim 2018 09:04 Akarca: Akarca: "Dünyaya İnsan Sevgisini Öğrettik" Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Mehmet Akarca, "Medya ve Mülteciler Basın Buluşmaları" toplantısında yaptığı konuşmada, Türkiye’deki mülteci sayısının 4 milyona yaklaştığını belirterek, "Dünyaya insan sevgisini öğrettik" dedi.
 • 19 Ekim 2018 22:40 Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Kosova Cumhurbaşkanı Thaçi ile Görüştü Kosova'da iki gün sürecek olan resmi temaslarına başlayan Türkiye Cumhuriyeti Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, başkent Priştine'de mevkidaşı Behçet Pacolli ile gerçekleştirdiği görüşme ardından, Kosova Cumhurbaşkanı Haşim Thaçi ile bir araya geldi.
 • 19 Ekim 2018 21:26 Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Kosova Cumhurbaşkanı Thaçi ile Görüştü Kosova'da iki gün sürecek olan resmi temaslarına başlayan Türkiye Cumhuriyeti Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, başkent Priştine'de mevkidaşı Behçet Pacolli ile gerçekleştirdiği görüşme ardından, Kosova Cumhurbaşkanı Haşim Thaçi ile bir araya geldi.
 • 19 Ekim 2018 21:25 Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Kosova Cumhurbaşkanı Thaçi ile Görüştü Kosova'da iki gün sürecek olan resmi temaslarına başlayan Türkiye Cumhuriyeti Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, başkent Priştine'de mevkidaşı Behçet Pacolli ile gerçekleştirdiği görüşme ardından, Kosova Cumhurbaşkanı Haşim Thaçi ile bir araya geldi.
 • 19 Ekim 2018 19:59 Beyoğlu Belediyesi'nden Gençlere Yönelik Dev Proje Beyoğlu Belediyesi'nden Gençlere Yönelik Dev Proje Beyoğlu Belediyesi, geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin kişisel gelişimine katkı sunmak için hayata geçirdiği projelerine bir yenisini daha ekledi.
 • 19 Ekim 2018 19:33 Elazığ'da Sağlık Çalışanlarına Sözlü ve Fiziksel Saldırı İddiası Elazığ'da Sağlık Çalışanlarına Sözlü ve Fiziksel Saldırı İddiası Elazığ Sivil Toplum Kuruluşları Platformu üyeleri, kentte sağlık çalışanlarına sözlü ve fiziksel saldırı iddiasına ilişkin, Fırat Üniversitesi (FÜ) Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Refik Ayten'i ziyaret etti.
 • 19 Ekim 2018 19:00 AP Türkiye Raportörü Piri: Gelecek Hafta Raporu Hazırlamaya Başlayacağım AVRUPA Parlamentosu (AP) Türkiye Raportörü Kati Piri, 2018 Türkiye raporunun hazırlanması için gerçekleştirdiği temasların ardından basın açıklaması yaptı.
 • 19 Ekim 2018 18:47 İstanbul- AP Türkiye Raportörü Piri Gelecek Hafta Raporu Hazırlamaya Başlayacağım 1 İstanbul- AP Türkiye Raportörü Piri Gelecek Hafta Raporu Hazırlamaya Başlayacağım 1 Avrupa Parlamentosu (AP) Türkiye Raportörü Kati Piri, 2018 Türkiye raporunun hazırlanması için gerçekleştirdiği temasların ardından basın açıklaması yaptı.
 • 19 Ekim 2018 18:38 AP Türkiye Raportörü Piri: Gelecek Hafta Raporu Hazırlamaya Başlayacağım AVRUPA Parlamentosu (AP) Türkiye Raportörü Kati Piri, 2018 Türkiye raporunun hazırlanması için gerçekleştirdiği temasların ardından basın açıklaması yaptı.
 • 19 Ekim 2018 18:32 AP Türkiye Raportörü Piri: Gelecek Hafta Raporu Hazırlamaya Başlayacağım Avrupa Parlamentosu (AP) Türkiye Raportörü Kati Piri, 2018 Türkiye raporunun hazırlanması için gerçekleştirdiği temasların ardından basın açıklaması yaptı.
 • 19 Ekim 2018 18:25 Mısır'daki İdam Kararlarına Tepki Mısır'daki İdam Kararlarına Tepki Şanlıurfa'da sivil toplum kuruluşları Mısır hükümetinin İhvan üyelerine idam kararı vermesini protesto etti.
 • 19 Ekim 2018 17:40 Elazığ'da Sağlık Çalışanlarına Sözlü ve Fiziksel Saldırı İddiası Elazığ Sivil Toplum Kuruluşları Platformu üyeleri, kentte sağlık çalışanlarına sözlü ve fiziksel saldırı iddiasına ilişkin, Fırat Üniversitesi (FÜ) Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Refik Ayten'i ziyaret etti.
 • 19 Ekim 2018 16:12 Kastamonu'da 19 Ekim Muhtarlar Günü Kutlandı Kastamonu'da 19 Ekim Muhtarlar Günü Kutlandı Türkiye Muhtarlar Derneği Şubesi ve Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Kastamonu Muhtarlar Derneği 19 Ekim Muhtarlar Günü münasebetiyle Atatürk ve Şehit Şerife Bacı Anıtı’na çelenk sundu.
 • 19 Ekim 2018 15:50 Fetih Müzesi Bursa'yı Dünyaya Tanıtıyor Fetih Müzesi Bursa'yı Dünyaya Tanıtıyor Osmangazi Belediyesi'nin vizyon projelerinden olan Panorama 1326 Bursa Fetih Müzesi, resmi açılışı öncesi yerli ve yabancı binlerce ziyaretçiyi ağırladı.
 • 19 Ekim 2018 15:49 Mersinli Turizmci, 2019 İçin Harekete Geçti Mersinli Turizmci, 2019 İçin Harekete Geçti Doğu Akdeniz'in yükselen yıldızı Mersin'deki turizmciler, 2019 sezonu için şimdiden harekete geçti.
 • 19 Ekim 2018 14:22 Müdür Tünçmen'e Stk'lardan Destek Müdür Tünçmen'e Stk'lardan Destek Kahta Gönüllüler Platformu ve STK'lar adına basın açıklamasını okuyan Kahta Eğitim Bir- Sen Temsilcisi İsmail Tümer, "Bizler, Eğitim Bir- Sen ailesi ve Kahta Sivil Toplum Kuruluşları olarak son süreçte okul ve kurum amirlerimize karşı iftiraları ve son olarak İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim Halil Tünçmen ile ilgili iftiralarla dolu, hiçbir haber niteliği taşımayan, tamamen yalanlara dayanan, kişi hak ve özgürlüklerini hiçe sayarak yayınlanan metni kınamak için buradayız
 • 19 Ekim 2018 13:34 Mersinli Turizmci, 2019 İçin Harekete Geçti Mersinli Turizmci, 2019 İçin Harekete Geçti DOĞU Akdeniz'in yükselen yıldızı Mersin'deki turizmciler, 2019 sezonu için şimdiden harekete geçti.