SON DAKİKA SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI HABERLERİ

Son Dakika Sivil Toplum Kuruluşları Haberleri

 • 21 Nisan 2019 14:41 Sakarya'dan Kısa Kısa AK Parti Adapazarı Gençlik Kolları Başkanı Fahrettin Alemdar ve ilçe teşkilat üyeleri, Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu'yu ziyaret etti.
 • 21 Nisan 2019 09:39 Din Görevlileri Derneği'nde Yeniden Emrullah Kaçar Dönemi Din Görevlileri Derneği'nde Yeniden Emrullah Kaçar Dönemi Erzurum'un en eski tarihe sahip STK'larından biri olan Erzurum Din Görevlileri Yardımlaşma Derneği olağan genel kurulu Erzurum İl Müftülüğü konferans salonunda gerçekleşti.
 • 21 Nisan 2019 09:21 Tügik Yik Genel Sekreteri Tezcan Karakuş; Tügik Yik Genel Sekreteri Tezcan Karakuş; "Türkiye'de Tarımsal Üretim ve Kalkınma A.ş'yi Kurmalıyız" Türkiye Genç İş İnsanları Konfederasyonu (TÜGİK) Yüksek İstişare Konseyi Genel Sekreteri Tezcan Karakuş, Türkiye'nin gıda üretiminde kendisine yetebilen ve dışa satış yapan bir ülke haline gelmesi gerektiğini belirterek "Kendi ürettiğimiz sağlıklı ve organik ürünleri hem toplumumuza hem de...
 • 20 Nisan 2019 23:44 Kuşadası'nda 2 Kilometre Uzunluğunda Turizm Korteji Kuşadası'nda 2 Kilometre Uzunluğunda Turizm Korteji Kuşadası'nda Turizm Haftası kutlama etkinlikleri büyük bir coşkuyla devam ediyor.
 • 20 Nisan 2019 22:10 Danimarka'da Müslümanlar Kur'an Yakma Eylemini Protesto Etti Danimarka'da Müslümanlar Kur'an Yakma Eylemini Protesto Etti Danimarka’da protesto yürüyüşü düzenleyen Müslümanlar, aşırı sağcı Sıkı Yön (Stram Kurs) lideri Rasmus Paludan’ın Kur’an-ı Kerim yakmasına tepki gösterdi
 • 20 Nisan 2019 18:49 Tohumlar Nilüfer'de Takas Edildi Tohumlar Nilüfer'de Takas Edildi Nilüfer Belediyesi'nin düzenlediği "5. Tohum Takas Şenliği"nde yüz binlerce yerel tohum, Türkiye'nin dört bir yanında toprakla buluşmak için el değiştirdi.
 • 20 Nisan 2019 17:09 Yenice'de Karabey Köyü Hayrı Yapıldı Yenice'de Karabey Köyü Hayrı Yapıldı Çanakkale'nin Yenice ilçesine bağlı Karabey köyünde düzenlenen geleneksel hayır cemiyeti 2 bin kişinin katılımı ile yapıldı.
 • 20 Nisan 2019 15:14 Yerli Otomotiv ve Üretim Teknolojileri İstişare Toplantısı Yerli Otomotiv ve Üretim Teknolojileri İstişare Toplantısı" Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Genel Başkan Vekili Dr. Ali Gür, "Otomotivde toplam ihracatçı firma sayısının 2018 yılında yüzde 4 artarak 4 bin 789'a ulaşması, başarılı dış ticaret performansının önümüzdeki dönemlerde de devam edeceğinin açık bir göstergesidir.
 • 20 Nisan 2019 12:21 7'nci Halkla İlişkiler Çalışmaları Ödülleri Sahiplerini Buldu 'Sivil Toplum Kuruluşları' kategorisinde; BOSİAD Mesleki-Teknik Eğitimi Özendirme Projesi ile Bursa Organize Sanayi Bölgesi Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (BOSİAD) ve ajansı Yazıevi Yayıncılık İletişim
 • 20 Nisan 2019 12:16 Bursa 7'nci Hiç Ödülleri Sahiplerini Buldu Bursa 7'nci Hiç Ödülleri Sahiplerini Buldu Ş için İSG & İZEV Hayvanlar ve Biz Sosyal Sorumluluk Projesi Sponsorluğu ile Lobby İletişim ve Etkinlik Danışmanlığı ajansıKamu Kuruluşları kategorisinde, AVM İletişim Noktalarıö ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler MüdürlüğüSivil Toplum Kuruluşları kategorisinde, BOSİAD Mesleki-Teknik Eğitimi Özendirme Projesi ile Bursa Organize Sanayi Bölgesi Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (BOSİAD) ve ajansı Yazıevi Yayıncılık İletişimDijital PR kategorisinde, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Özel Gün Aktiviteleri ile İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı Yatırım Yapım ve İşletme A
 • 20 Nisan 2019 11:16 Van'da 72 Stk'dan 'Gezgin Fest' Açıklaması Van'da 72 Stk'dan 'Gezgin Fest' Açıklaması Van Ahlak Hareketi üyeleri tarafından son günlerde gündemde yer alan 'Gezgin Fest' ile ilgili basın açıklaması yapıldı.
 • 20 Nisan 2019 09:48 Libya'da Binlerce Kişi Hafter'i Protesto Etti - Trablus Libya'da Binlerce Kişi Hafter'i Protesto Etti - Trablus Libya'nın başkenti Trablus ile Misrata kentinde düzenlenen gösterilerde, ülkenin doğusundaki silahlı grupların lideri General Halife Hafter'in Trablus'a başlattığı saldırılar protesto edildi.
 • 20 Nisan 2019 02:40 Danimarka'da Müslümanlardan Kur'an'a ve Kutsal Kitaplara Saygı Yürüyüşü Danimarka'da Müslümanlardan Kur'an'a ve Kutsal Kitaplara Saygı Yürüyüşü Danimarka'da protesto yürüyüşü düzenleyen Müslümanlar, aşırı sağcı Sıkı Yön (Stram Kurs) lideri Rasmus Paludan'ın Kur'an-ı Kerim yakmasına tepki gösterdi.
 • 20 Nisan 2019 02:02 Danimarka'da Müslümanlardan Kur'an'a ve Kutsal Kitaplara Saygı Yürüyüşü Danimarka'da protesto yürüyüşü düzenleyen Müslümanlar, aşırı sağcı Sıkı Yön (Stram Kurs) lideri Rasmus Paludan'ın Kur'an-ı Kerim yakmasına tepki gösterdi.
 • 19 Nisan 2019 23:09 Şanlıurfa'da Şanlıurfa'da "Yaşam Sokağı Sosyal Çarşısı" Açıldı Türk Kızılayı, GAP İdaresi Başkanlığı ve Karaköprü Belediyesi iş birliğiyle hayata geçirilen "Sosyal Çarşı Projesi" kapsamında, Şanlıurfa'nın Karaköprü ilçesinde "Yaşam Sokağı Sosyal Çarşısı" hizmete açıldı.
 • 19 Nisan 2019 22:44 Spor Tour Of Mersin Heyecanı Başlıyor Spor Tour Of Mersin Heyecanı Başlıyor Tour Of Mersin heyecanı başlıyorAdnan AÇIKGÖZMERSİN, (DHA)Mersin'de bu yıl 5'incisi düzenlenecek olan Uluslararası Bisiklet Turu 'Tour Of Mersin', 25-28 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilecek.
 • 19 Nisan 2019 21:33 Libya'da Binlerce Kişi Hafter'i Protesto Etti Libya'nın başkenti Trablus ile Misrata kentinde düzenlenen gösterilerde, ülkenin doğusundaki silahlı grupların lideri General Halife Hafter'in Trablus'a başlattığı saldırılar protesto edildi.
 • 19 Nisan 2019 19:53 Şanlıurfa'da Şanlıurfa'da "Yaşam Sokağı Sosyal Çarşısı" Açıldı Türk Kızılayı, GAP İdaresi Başkanlığı ve Karaköprü Belediyesi iş birliğiyle hayata geçirilen "Sosyal Çarşı Projesi" kapsamında, Şanlıurfa'nın Karaköprü ilçesinde "Yaşam Sokağı Sosyal Çarşısı" hizmete açıldı.
 • 19 Nisan 2019 17:45 Ünlü Organizatörden, Engelli Çocuklar Yararına Büyük Kermes Ünlü Organizatörden, Engelli Çocuklar Yararına Büyük Kermes Ünlü organizatör Zeynep Turan ile Beyazay Kartal Şubesinin Atlaspark AVM'de engelliler yararına birlikte düzenledikleri kermes büyük ilgi gördü.
 • 19 Nisan 2019 17:38 Çaycuma'da Köy ve Mahalle Muhtarları Bilgilendirildi Çaycuma'da Köy ve Mahalle Muhtarları Bilgilendirildi Zonguldak'ın Çaycuma İlçesi'nde 31 Mart 2019 günü yapılan mahalli idareler genel seçimleri sonrası seçilen ve göreve başlayan köy ve mahalle muhtarlarına yönelik bilgilendirme toplantısı yapıldı.
 • 19 Nisan 2019 17:32 Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, "Sivil Toplum Kuruluşların Konum ve Konuları... Ziyaretlerde Sivil Toplum Kuruluşların birleştikleri ortak noktası Melikgazi Belediyesi'nin bir hizmet ve gönül belediyeciliğin merkezi ve adresi olduğunu bunun da halk tarafından beğenilerek ve takdir edilmesinin ortak görüşü oldu
 • 19 Nisan 2019 17:18 Tour Of Mersin Heyecanı Başlıyor Mersin'de bu yıl 5'incisi düzenlenecek olan Uluslararası Bisiklet Turu 'Tour Of Mersin', 25-28 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilecek.
 • 19 Nisan 2019 16:50 Tour Of Mersin Heyecanı Başlıyor Tour Of Mersin Heyecanı Başlıyor Mersin'de bu yıl 5'incisi düzenlenecek olan Uluslararası Bisiklet Turu 'Tour Of Mersin', 25-28 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilecek.
 • 19 Nisan 2019 16:19 Elazığ'dan Suriye'ye Bir Tır Un Gönderildi Elazığ'dan Suriye'ye Bir Tır Un Gönderildi Elazığ'dan Suriye'ye bir tır un yardımı gönderildi.
 • 19 Nisan 2019 16:01 Muğla Liselilerden Turizm Haftası Kutlaması Muğla Liselilerden Turizm Haftası Kutlaması Liselilerden turizm haftası kutlamasıMuğla'nın Marmaris ilçesinde lise öğrencileri, turizm haftasını bir dizi etkinlikle kutladı.
 • 19 Nisan 2019 15:03 Başkan Başdeğirmen: Başkan Başdeğirmen: "Isparta'mızda Bir Değişim Oldu, Gelişimi de Birlikte Yapacağız" Isparta Değişim ve Gelişim Platformu Başkanı Nazmi Esen ve platform temsilcileri, üyeleri, Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen'i makamında ziyaret ederek, 'hayırlı olsun' dileklerinde bulundu.
 • 19 Nisan 2019 14:47 Marmaris'te Turizm Haftası Kutlamaları Marmaris'te Turizm Haftası Kutlamaları Marmaris'te Turizm Haftası kapsamında etkinlik düzenlendi.
 • 19 Nisan 2019 14:24 Gazeteciler Cemiyetinden Başkan Dinçer'e Ziyaret Gazeteciler Cemiyetinden Başkan Dinçer'e Ziyaret Aksaray'ın yeni Belediye Başkanı Evren Dinçer'e Sivil Toplum Kuruluşları tarafından hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.
 • 19 Nisan 2019 12:58 Sudan Devriminin Öne Çıkan Aktörü: "Sudan Meslek Odaları" Sudan'da devrik lider Ömer el-Beşir'e karşı başlatılan halk hareketinde siyasi grupların ve STK'ların yetersiz kaldığı bir ortamda göstericilerin taleplerini duyuran ve kitleleri meydanlara toplayarak, gösterilere öncülük eden Sudan Meslek Odaları (SPA), rejimin devrilmesinde önemli bir...
 • 19 Nisan 2019 11:21 Başkan Aktaş'la Büyük Bursa Buluşması Başkan Aktaş'la Büyük Bursa Buluşması Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, 31 Mart seçimlerinin ardından yapılacak tebrik ziyaretlerini zaman kaybının önüne geçmek maksadıyla 22 Nisan Pazartesi günü saat 20.00'da Merinos AKKM Fuaye alanında yapılacak resepsiyonla topluca kabul edecek.
 • 19 Nisan 2019 10:12 Başkan Büyükkılıç'a Ziyaretler Sürüyor Başkan Büyükkılıç'a Ziyaretler Sürüyor Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç'ı Gönüllü Kültür Teşekkülleri Başkanı Ahmet Taş ile Konya Sivil Toplum Kuruluşları Platformu Başkanı Muhsin Görgülü ziyaret etti
 • 19 Nisan 2019 09:23 Karşıyaka Çocuk Müzesi'ne 'Çevre Dostu' Proje Karşıyaka Çocuk Müzesi'ne 'Çevre Dostu' Proje Karşıyaka Belediyesi tarafından, Ege Orman Vakfı ile Hayat Boyu Öğrenme Mesleki Eğitim ve Geliştirme Derneği işbirliğinde hazırlanan 'Sıfır Karbon Noktası' başlıklı proje Avrupa Birliği'nden 212 bin Euro hibe almaya hak kazandı.
 • 18 Nisan 2019 18:18 Mersin Biber Expo Kapılarını Açtı Mersin Biber Expo Kapılarını Açtı Mersin'de bu yıl 2'ncisi düzenlenen Biber Expo isimli fuar kapılarını açtı.
 • 18 Nisan 2019 18:11 Libya'da Hafter'in Trablus'u Ele Geçirmesi İmkansız Libya'da Hafter'in Trablus'u Ele Geçirmesi İmkansız" Libya'nın Ankara Büyükelçisi Abdurrezak Muhtar Ahmed Abdulkadir, General Halife Hafter'in Trablus'u ele geçirmesinin imkansız olduğunu savunarak, "Ulusal Mutabakat Hükümeti oldukça etkin ve güçlü. Bu nedenle Trablus'un düşmesi imkansız." dedi.
 • 18 Nisan 2019 16:54 Geçmişten Bugüne Turizm Sektörü Konuşuldu Geçmişten Bugüne Turizm Sektörü Konuşuldu Anadolu Üniversitesi Turizm Fakültesi tarafından 43'üncü Turizm Haftası kapsamında 'Turizmde Güncel Konular' adlı panel düzenlendi.
 • 18 Nisan 2019 16:54 Tepav İstanbul'daki Suriyelilerin Durumunu Araştırdı Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı (TEPAV) Politika Analisti Asmin Kavas, Türkiye'deki Suriyelilerin sosyal hayata uyumları sağlandığında ve iş bulma olanakları artırıldığında, hem Türkler hem de Suriyeliler için birlikte yaşamaktan mutlu olacakları, huzurlu ortamlar oluşacağını söyledi.
 • 18 Nisan 2019 16:44 Tekder Genel Başkanlığından Başkan Yardımcısı Varank'a Teşekkür Tekder Genel Başkanlığından Başkan Yardımcısı Varank'a Teşekkür Türkiye Tekder Genel Başkanı Murat Çatalçam Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Fatma Varank'ı ziyaret etti.
 • 18 Nisan 2019 16:14 Dündar Tebrikleri Toplu Kabul Etti Dündar Tebrikleri Toplu Kabul Etti Osmangazi'de üçüncü kez belediye başkanı seçilen Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, düzenlenen törenle tebrikleri toplu olarak kabul etti.
 • 18 Nisan 2019 16:03 Türkiye Yeşilay Cemiyeti Burdur Şubesi'nin Kuruluş Çalışmaları Tamamlandı Türkiye Yeşilay Cemiyeti Burdur Şubesi'nin Kuruluş Çalışmaları Tamamlandı Vali Hasan Şıldak, kuruluşu yeni tamamlanan Türkiye Yeşilay Cemiyeti Burdur Şubesi'nin yönetimini kabul etti.
 • 18 Nisan 2019 15:58 Gso Heyetinden Belediye Başkanlarına Gso Heyetinden Belediye Başkanlarına "Hayırlı Olsun" Ziyaretleri Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Meclis Başkanı Adil Sani Konukoğlu, Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi ve yönetim kurulu üyeleri, belediye başkanlarını ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.
 • 18 Nisan 2019 15:45 Adil Gevrek'ten Belediyelere Ziyaret Adil Gevrek'ten Belediyelere Ziyaret Evkur Yeni Malatyaspor Kulüp Başkanı Adil Gevrek ve yönetimi, Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder ve Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar ile bir araya geldi.
 • 18 Nisan 2019 13:51 Kılıçdaroğlu: Belediye Başkanlarımız Harcadıkları Her Kuruşun Hesabını Verecek Kılıçdaroğlu: Belediye Başkanlarımız Harcadıkları Her Kuruşun Hesabını Verecek CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, belediye başkanlarına 10 maddelik temel ilkeler kitapçığı vereceklerini belirterek, "Belediye başkanlarımız artık seçildikleri yerde herkesin belediye başkanlarıdır.
 • 18 Nisan 2019 13:33 Ysk Hukukun Dışına Çıkmaz" Kamu Başdenetçisi Şeref Malkoç, "Seçimler konusunda YSK değil Türkiye'de, dünyaya örnek olacak bir kurumdur, o açıdan YSK'ye herkes güvensin, hukuk gereğini yapar, YSK de hukukun dışına çıkmaz. Önümüzdeki günlerde de bunun yansımasını göreceğiz.
 • 18 Nisan 2019 12:44 Sivil Toplum Kuruluşlarından Taşdelen'e Kutlama Ziyareti Sivil Toplum Kuruluşlarından Taşdelen'e Kutlama Ziyareti Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, seçimlerin ardından sivil toplum kuruluşları temsilcileriyle bir araya gelmeye devam ediyor.
 • 18 Nisan 2019 12:42 Muhteşem Yüzyıl Oyuncularından Koruncuk Urla'da Muhteşem Açılış Muhteşem Yüzyıl Oyuncularından Koruncuk Urla'da Muhteşem Açılış Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı (Koruncuk Vakfı), eğitim olanağı kısıtlı çocuklara destek vermek için hazırladığı Koruncukköy Urla'yı çocukların hizmetine açtı.
 • 18 Nisan 2019 11:45 Bursa Kınalı Kuzular Dualarla Askere Uğurlandı Bursa Kınalı Kuzular Dualarla Askere Uğurlandı Kınalı kuzular dualarla askere uğurlandıBursa'nın İnegöl ilçesinde, vatani görevlerini yapacak olan 12 asker adayı için anneleri tarafından uğurlama töreni düzenlendi.
 • 18 Nisan 2019 11:39 Mtso Yönetiminden Gürkan'a Ziyaret Mtso Yönetiminden Gürkan'a Ziyaret Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yönetim Kurulu Üyesi ve Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
 • 18 Nisan 2019 10:48 Kınalı Kuzular Dualarla Uğurlandı Kınalı Kuzular Dualarla Uğurlandı Bursa'nın İnegöl İlçesine bağlı İsaören Mahallesinde, vatani görevlerini yapacak olan 5 asker için mahalle muhtarlığı ve kalkınma kooperatifinin beraber organize ettiği gecede Kur'an-ı Kerim ve mevlit okutuldu.
 • 18 Nisan 2019 10:39 Gamer'in Görev ve Yetkileri Belirlendi İçişleri Bakanlığı Güvenlik ve Acil Durumlar Koordinasyon Merkezi'nin (GAMER) görev ve yetkileri belirlendi.
 • 18 Nisan 2019 08:41 İzmir Koruncukköy Urla'da "MUHTEŞEM" Açılış Sivil Toplum Kuruluşları kendilerine inanan gönüllüleri ve destekçileri sayesinde güçlenirler, işte bugün burada el ele vererek büyük projelere imza atılabileceğini hep birlikte görüyoruz