Florya'da hareketli saatler! Taraftarlar, Fatih Terim'i bekliyor! Ne söyleyecek? - Son Dakika

Florya'da hareketli saatler! Taraftarlar, Fatih Terim'i bekliyor! Ne söyleyecek?

11.01.2022 12:08

Galatasaray'ın yollarını ayırdığı Fatih Terim'in bugün Florya'ya geleceğini öğrenen taraftarlar, Florya'ya akın etti. Sarı-kırmızılılar, saat 14.00'te gelmesi beklenen İmparator'a bir kez daha veda edecek.

Deneyimli teknik direktörün bugün Florya Metin Oktay Tesisleri'ne gelerek futbolcular ve personelle vedalaşacağını öğrenen taraftarlar, Florya'ya akın etti. Sarı kırmızılı taraftarlar, Metin Oktay Tesisleri önünde Fatih Terim lehine tezahüratlar yaparak tecrübeli çalıştırıcıyı bekledi.

Florya'da hareketli saatler! Taraftarlar, Fatih Terim'i bekliyor

7'DEN 70'E HERKES TERİM'İ BEKLİYOR

Sarı-kırmızılı taraftarların Florya'da giderek kalabalık hale geldiği gözlenirken; 7'den 70'e herkesi Florya'da olması ilgi çekiyor. 'Taraftar teyze'nin de Fatih Terim'e destek vermek için Florya'da olması dikkatlerden kaçmadı.

Florya'da hareketli saatler! Taraftarlar, Fatih Terim'i bekliyor

VEDAYA GELİYOR

Fatih Terim bugün saat 14.00'te Florya Metin Oktay Tesisleri'ne gelerek futbolcular, teknik heyet ve kulüp personeli ile vedalaşarak tesislerden ayrılacak.

Florya'da hareketli saatler! Taraftarlar, Fatih Terim'i bekliyor

TRANSFERİ IŞITAN GÜN VE BURAK ELMAS YÜRÜTECEK

Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim ile yolların ayrılmasının ardından yönetim kurulu üyesi Işıtan Gün'ün futbol şubesine atandığı ve transfer çalışmalarını başkan Burak Elmas ile birlikte yürütecekleri öğrenildi. Ayrıca sarı kırmızılı takımın bugün yapacağı antrenmanı ise U19 antrenörlerinden Birkan Bozkurt yönetecek.

YORUMLAR (1)
  • Kadir Gürüz: gs mahvetti satti cebini doldurdu hala karşılamaya gidiyorlar size hak inşallah kümede düşecek Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
500
Galatasaray'ın kayıp sezonu istatistiklere de yansıdı Galatasaray'ın kayıp sezonu istatistiklere de yansıdı Arda Turan: Futbolu bırakıyor muyum bırakmıyor muyum bilmiyorum. Eşim de bana sordu, 'oturup konuşacağız' dedim Arda Turan: Futbolu bırakıyor muyum bırakmıyor muyum bilmiyorum. Eşim de bana sordu, 'oturup konuşacağız' dedim
Kaynak: DHA

Son Dakika Spor Florya'da hareketli saatler! Taraftarlar, Fatih Terim'i bekliyor! Ne söyleyecek? - Son Dakika


Advertisement