Son Dakika Son Dakika Son Dakika
İstanbul'da Düğün Konvoyunda Drift Yapan Sürücülere Cezalar Yağdı - Son Dakika

İstanbul'da Düğün Konvoyunda Drift Yapan Sürücülere Cezalar Yağdı

İstanbul'da düzenlenen bir düğün konvoyunda lüks araçlarla drift atan sürücülere ağır cezalar verildi. Sürücülere toplamda 146 bin 659 lira para cezası uygulandı ve adli kontrol kararı alındı. Gelin alma merasimi sırasında trafiği kapatan grup, polis ekipleri tarafından yakalandı ve gerekli işlemler için jandarma merkezine götürüldü. Şüphelilere yurtdışı çıkış yasağı, kolluk birimine imza verme zorunluluğu ve taşıt kullanmama cezası verildi.

21.09.2023 - 09:54,

İSTANBUL'da D-100 Karayolu ve Kuzey Marmara Otoyolu'nda lüks araçlarla düğün konvoyu sırasında drift atan sürücülere ceza yağdı. Sürücülere, 146 bin 659 lira para cezasının yanında adli kontrol uygulandı.

Bayrampaşa'da geçen Pazartesi günü düzenlenen bir düğün sonrasında lüks araçlarla trafiğe çıkan grup, Kuzey Marmara Otoyolu ve D-100 Karayolu Haliç Mevkiinde drift atarak ilerledi. Gelin alma merasimi sırasında da trafiği kapatan grup, polis ekipleri tarafından yakalandı. Gerekli işlemlerin yapılması için Eyüpsultan jandarma merkezine götürülen 7 sürücüye, toplam 146 bin 658 lira idari para cezası uygulandı ve sürücü belgeleri 60 günlüğüne iptal edildi. Adliyeye sevk edilen şüphelilere, yurtdışı çıkış yasağı, cumartesi günleri 0800- 2200 saatleri arasında kolluk birimine imza verme zorunluluğu ve her türlü taşıtı kullanmama cezası verildi.

İstanbul\'da Düğün Konvoyunda Drift Yapan Sürücülere Cezalar Yağdı
Kaynak: DHA
YORUMLAR

Son Dakika Spor İstanbul'da Düğün Konvoyunda Drift Yapan Sürücülere Cezalar Yağdı - Son Dakika


Advertisement