Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Varank'tan, Cumhurbaşkanı Erdoğan'la basketbol maçı paylaşımı - Son Dakika

Varank'tan, Cumhurbaşkanı Erdoğan'la basketbol maçı paylaşımı

AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Varank, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile oynadıkları basketbol maçından görüntüler paylaştı. Varank, maçtan kaydettiği videoları Twitter hesabından paylaşarak, 'Arada maçtan kaytarıp video çektiğim doğrudur' notunu düştü. Maçta Erdoğan'ın yanı sıra MİT Başkanı İbrahim Kalın, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, AK Parti İzmir milletvekilleri Mehmet Muharrem Kasapoğlu ve Alpay Özalan ile Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu da yer aldı. Yeşil takım, Erdoğan'ın formasını giydiği beyaz takımı 50-22 mağlup etti.

Varank\'tan, Cumhurbaşkanı Erdoğan\'la basketbol maçı paylaşımı
30.06.2023 - 12:59,  Güncelleme: 13:01
p>Varank'tan, Cumhurbaşkanı Erdoğan'la basketbol maçı paylaşımı

AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Varank, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile oynadıkları basketbol maçından görüntüler paylaştı.

Mustafa Varank, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile oynadıkları basketbol maçına ait görüntüleri, 'Arada maçtan kaytarıp video çektiğim doğrudur' notuyla Twitter hesabından paylaştı. Maçta Erdoğan'ın yanı sıra MİT Başkanı İbrahim Kalın, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, AK Parti İzmir milletvekilleri Mehmet Muharrem Kasapoğlu ve Alpay Özalan ile Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu'nun yer aldığı görüldü. Maçta; Erdoğan'ın formasını giydiği yeşil takım, beyaz takımı 50-22 mağlup etti.

Kaynak: DHA

Son Dakika Spor Varank'tan, Cumhurbaşkanı Erdoğan'la basketbol maçı paylaşımı - Son Dakika


Advertisement