Son dakika Yarışma haberleri, Yarışma son dakika, son dakika Yarışma

Son Dakika Yarışma Haberleri

Son dakika Yarışma haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son yarışma haberleri anında burada.

 • 21:25 Ironman 70.3 Turkey heyecanı başlıyor Ironman 70.3 Turkey heyecanı başlıyor

  Sporun başkenti Antalya; pandemi döneminde sportif altyapısı ve fiziki üstünlükleri ile spor destinasyonu anlamında farklılığını ortaya koydu.

 • 18:11 "Çorum'un Doğal ve Kültürel Güzellikleri" fotoğraf yarışması

  Çorum Belediyesince düzenlenen "Çorum'un Doğal ve Kültürel Güzellikleri" fotoğraf yarışmasında dereceye giren fotoğraflar, Sanat Sokağı'nda açılan sergide vatandaşların beğenisine sunuldu.

 • 14:47 Konak'ta bilginin ışığı 7/24 yanacak Konak'ta bilginin ışığı 7/24 yanacak

  Konak Belediyesi ve İzmir Milli Kütüphane Vakfı iş birliğinde, Dario Moreno Sokağı girişindeki tarihi binada 7 gün 24 saat hizmet verecek "Konak Belediyesi İzmir Milli Kütüphane Karataş Şubesi" açıldı.

 • 12:32 Sultangazi Belediyesi'ne 'Sıfır Atık' proje ödülü Sultangazi Belediyesi'ne 'Sıfır Atık' proje ödülü

  Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve Türkiye Belediyeler Birliği (TBB) işbirliği ile Sıfır Atık Fikir Yarışması ödül töreni gerçekleştirildi.

 • 12:29 Türkiye Rafting Şampiyonası 2. ayak yarışları Hakkari'de devam ediyor Türkiye Rafting Şampiyonası 2. ayak yarışları Hakkari'de devam ediyor

  Hakkari'de düzenlenen Türkiye Rafting Şampiyonası 2. ayak yarışlarına ikinci günde devam edildi.

 • 11:01 Sokak dansı turnuvası ile yetenekli dansçıları arıyor

  Hip hop, popping, house dance gibi türleri içeren sokak dansı turnuvası Red Bull Dance Your Style; Türkiye dahil 30 ülkede en yetenekli dansçıları arıyor.

 • 10:59 Simav'da ödüllü slogan yarışması Simav'da ödüllü slogan yarışması

  Kütahya'nın Simav ilçesinde, Belediye Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesindeki çöp toplama araçlarına yazılmak üzere, ödüllü slogan yarışması düzenlendiği bildirildi.

 • 09:56 Öğrencilere halı sahada Peygamber Efendimizin çocuk sevgisi anlatıldı Öğrencilere halı sahada Peygamber Efendimizin çocuk sevgisi anlatıldı

  - Öğrencilere halı sahada Peygamber Efendimizin çocuk sevgisi anlatıldı Sivas'ın Zara ilçesinde Mevlid-i Nebi Haftası münasebetiyle halı sahada öğrencilere "Peygamber Efendimiz ve Çocuklar konulu konferans düzenlendi.

 • 09:35 İki kalkınma ajansına 12 personel alınacak İki kalkınma ajansına 12 personel alınacak

  Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA) ile Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansında (KUZKA) istihdam edilmek üzere 12 personel alınacak.

 • 09:13 Siber güvenlikte 8 haftalık maraton başlıyor Siber güvenlikte 8 haftalık maraton başlıyor

  Siber güvenlik düşünce kuruluşu CyberThink, 8 haftalık "hacking yarışması" düzenliyor.

 • 06:43 28 Ekim 2020 Tv8 Yayın Akışı 28 Ekim 2020 Tv8 Yayın Akışı

  28 Ekim 2020 Çarşamba günü Tv8 yayın akışını merak eden televizyon izleyicileri Tv8 yayın akışı listesini buradan inceleyebilecek. Haftalık, günlük dizi ve yarışma programı takipçileri Tv8 yayın akışında neler var merak ediliyor. Tv8 kanalında bugün neler var?

 • 06:43 28 Ekim 2020 Tv 2 Yayın Akışı 28 Ekim 2020 Tv 2 Yayın Akışı

  28 Ekim 2020 Çarşamba günü Tv 2 yayın akışını merak eden televizyon izleyicileri Tv 2 yayın akışı listesini buradan inceleyebilecek. Haftalık, günlük dizi ve yarışma programı takipçileri Tv 2 yayın akışında neler var merak ediliyor. Tv 2 kanalında bugün neler var?

 • 06:43 28 Ekim 2020 Trt1 Yayın Akışı 28 Ekim 2020 Trt1 Yayın Akışı

  28 Ekim 2020 Çarşamba günü Trt1 yayın akışını merak eden televizyon izleyicileri Trt1 yayın akışı listesini buradan inceleyebilecek. Haftalık, günlük dizi ve yarışma programı takipçileri Trt1 yayın akışında neler var merak ediliyor. Trt1 kanalında bugün neler var?

 • 06:43 28 Ekim 2020 Star Yayın Akışı 28 Ekim 2020 Star Yayın Akışı

  28 Ekim 2020 Çarşamba günü Star yayın akışını merak eden televizyon izleyicileri Star yayın akışı listesini buradan inceleyebilecek. Haftalık, günlük dizi ve yarışma programı takipçileri Star yayın akışında neler var merak ediliyor. Star kanalında bugün neler var?

 • 06:43 28 Ekim 2020 Show Yayın Akışı 28 Ekim 2020 Show Yayın Akışı

  28 Ekim 2020 Çarşamba günü Show yayın akışını merak eden televizyon izleyicileri Show yayın akışı listesini buradan inceleyebilecek. Haftalık, günlük dizi ve yarışma programı takipçileri Show yayın akışında neler var merak ediliyor. Show kanalında bugün neler var?

 • 06:43 28 Ekim 2020 Kanal d Yayın Akışı 28 Ekim 2020 Kanal d Yayın Akışı

  28 Ekim 2020 Çarşamba günü Kanal d yayın akışını merak eden televizyon izleyicileri Kanal d yayın akışı listesini buradan inceleyebilecek. Haftalık, günlük dizi ve yarışma programı takipçileri Kanal d yayın akışında neler var merak ediliyor. Kanal d kanalında bugün neler var?

 • 06:43 28 Ekim 2020 Fox Yayın Akışı 28 Ekim 2020 Fox Yayın Akışı

  28 Ekim 2020 Çarşamba günü Fox yayın akışını merak eden televizyon izleyicileri Fox yayın akışı listesini buradan inceleyebilecek. Haftalık, günlük dizi ve yarışma programı takipçileri Fox yayın akışında neler var merak ediliyor. Fox kanalında bugün neler var?

 • 06:42 28 Ekim 2020 Cnn Türk Yayın Akışı 28 Ekim 2020 Cnn Türk Yayın Akışı

  28 Ekim 2020 Çarşamba günü Cnn Türk yayın akışını merak eden televizyon izleyicileri Cnn Türk yayın akışı listesini buradan inceleyebilecek. Haftalık, günlük dizi ve yarışma programı takipçileri Cnn Türk yayın akışında neler var merak ediliyor. Cnn Türk kanalında bugün neler var?

 • 06:42 28 Ekim 2020 Atv Yayın Akışı 28 Ekim 2020 Atv Yayın Akışı

  28 Ekim 2020 Çarşamba günü Atv yayın akışını merak eden televizyon izleyicileri Atv yayın akışı listesini buradan inceleyebilecek. Haftalık, günlük dizi ve yarışma programı takipçileri Atv yayın akışında neler var merak ediliyor. Atv kanalında bugün neler var?

 • 00:58 "Irkçı, Türk-İslam Düşmanı Macron" temalı karikatür yarışması düzenlenecek

  Asılsız Soykırım İddialarıyla Mücadele Derneği (ASİMDER) tarafından Fransa'ya tepki olarak "Irkçı, Türk-İslam Düşmanı Macron" temalı bir karikatür yarışması başlatıldı.

 • Dün 22:39 "Cumhuriyet Koşusu" gerçekleştirildi

  29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında "Cumhuriyet Koşusu" gerçekleştirildi.

 • Dün 21:31 Uluslararası Yelkenli Yat Yarışları'nda ikinci gün tamamlandı Uluslararası Yelkenli Yat Yarışları'nda ikinci gün tamamlandı

  - Uluslararası Yelkenli Yat Yarışları'nda ikinci gün tamamlandı Marmaris Uluslararası Yat Kulübü tarafından düzenlenen Marmaris Uluslararası Yarış Haftası'nın otuz birincisinin 2'inci günü tamamlandı.

 • Dün 16:19 Son dakika haber... Öğrencilere halı sahada Peygamber Efendimizin çocuk sevgisi anlatıldı Son dakika haber... Öğrencilere halı sahada Peygamber Efendimizin çocuk sevgisi anlatıldı

  Son dakika haber... Sivas'ın Zara ilçesinde Mevlid-i Nebi Haftası münasebetiyle halı sahada öğrencilere "Peygamber Efendimiz ve Çocuklar konulu konferans düzenlendi.

 • Dün 15:06 "Irkçı, Türk-İslam Düşmanı Macron" temalı karikatür yarışması düzenlenecek

  "Irkçı, Türk-İslam Düşmanı Macron" temalı karikatür yarışması düzenlenecek ASİMDER Başkanı Eğilmez, "Karikatürlere Macron'un ırkçılığını, saygısızlığını ve dengesiz tavırlarını çizeceğiz" Asılsız Soykırım İddialarıyla Mücadele Derneği tarafından Fransa'ya tepki olarak "Irkçı, Türk-İslam...

 • Dün 13:06 Zap Suyu'nda Türkiye Rafting Şampiyonası heyecanı Zap Suyu'nda Türkiye Rafting Şampiyonası heyecanı

  TÜRKİYE'nin en iyi rafting parkurları arasında yer alan Zap Vadisi'ndeki Zap Suyu'nda, Türkiye Rafting Şampiyonası ikinci ayak yarışmaları başladı.

 • Dün 12:52 Organ nakli bekleyenler için koşacaklar Organ nakli bekleyenler için koşacaklar

  Medicana Sağlık Grubu tarafından bu sene altıncısı düzenlenen 'Hayat Kurtarmak İçin Yarıştayız- Run For Life' etkinliği, 30 Ekim-1 Kasım 2020 tarihleri arasında gerçekleşecek.

 • Dün 12:45 "Hayat Kurtarmak İçin Yarıştayız" etkinliği 30 Ekim-1 Kasım'da yapılacak

  Medicana Sağlık Grubu tarafından bu yıl 6'ncısı düzenlenen "Hayat Kurtarmak İçin Yarıştayız-Run For Life" etkinliği, organ bağışı konusundaki farkındalığı artırmayı hedefliyor.

 • Dün 12:07 TİM Başkanı Gülle: TİM Başkanı Gülle: "Türk ihracatçısının başarılı olduğunu dünyaya gösterdik"

  Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı İsmail Gülle, "Pandemiyle başlayan dönemde daha çok çalışarak geliştirdiğimiz alternatif modellerle Türk ihracatçısının olağanüstü koşullarda ne kadar başarılı olduğunu dünyaya bir kez daha gösterdik.

 • Dün 11:41 Kim Milyoner Olmak İster yarışmacısı Hikmet Karakurt: Kim Milyoner Olmak İster yarışmacısı Hikmet Karakurt: "Selçuk Bayraktar'la tanışmak isterim"

  Sözlerine devam eden Hikmet Karakurt, "Babamın bir işi olmadığı için ve gerçekten 8 çocuğa bakmak zor olduğu için ona bir şey diyemedik.

 • Dün 11:19 Atlı Dayanıklılık Yarışmaları Kayseri'de düzenlendi Atlı Dayanıklılık Yarışmaları Kayseri'de düzenlendi

  29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında Kayseri'de düzenlenen Atlı Dayanıklılık Yarışmaları sona erdi.

 • Dün 10:39 Türkiye Rafting Şampiyonası 2. ayak yarışları başladı Türkiye Rafting Şampiyonası 2. ayak yarışları başladı

  Hakkari'de düzenlenen Türkiye Rafting Şampiyonası'nda 2. ayak yarışları başladı.

 • Dün 09:49 Türk Telekom'dan 'Fikir Maratonu' Türk Telekom'dan 'Fikir Maratonu'

  Gençlerin siber güvenlik alanındaki fikirlerinin çevrimiçi ortamda yarışacağı 'Fikir Maratonu' projesi hayata geçirildi.

 • Dün 09:31 Son dakika haberi: 23. Ali Rıza Ertan Şiir Yarışması ödülleri sahiplerini buldu Son dakika haberi: 23. Ali Rıza Ertan Şiir Yarışması ödülleri sahiplerini buldu

  Edinilen son dakika gelişmesine göre İzmir'in Buca ilçesinde, geleneksel olarak düzenlenen Ali Rıza Ertan Şiir Yarışması ödülleri sahiplerini buldu.

 • Dün 06:43 27 Ekim 2020 Tv8 Yayın Akışı 27 Ekim 2020 Tv8 Yayın Akışı

  27 Ekim 2020 Salı günü Tv8 yayın akışını merak eden televizyon izleyicileri Tv8 yayın akışı listesini buradan inceleyebilecek. Haftalık, günlük dizi ve yarışma programı takipçileri Tv8 yayın akışında neler var merak ediliyor. Tv8 kanalında bugün neler var?

 • Dün 06:43 27 Ekim 2020 Tv 2 Yayın Akışı 27 Ekim 2020 Tv 2 Yayın Akışı

  27 Ekim 2020 Salı günü Tv 2 yayın akışını merak eden televizyon izleyicileri Tv 2 yayın akışı listesini buradan inceleyebilecek. Haftalık, günlük dizi ve yarışma programı takipçileri Tv 2 yayın akışında neler var merak ediliyor. Tv 2 kanalında bugün neler var?

 • Dün 06:43 27 Ekim 2020 Trt1 Yayın Akışı 27 Ekim 2020 Trt1 Yayın Akışı

  27 Ekim 2020 Salı günü Trt1 yayın akışını merak eden televizyon izleyicileri Trt1 yayın akışı listesini buradan inceleyebilecek. Haftalık, günlük dizi ve yarışma programı takipçileri Trt1 yayın akışında neler var merak ediliyor. Trt1 kanalında bugün neler var?

 • Dün 06:43 27 Ekim 2020 Star Yayın Akışı 27 Ekim 2020 Star Yayın Akışı

  27 Ekim 2020 Salı günü Star yayın akışını merak eden televizyon izleyicileri Star yayın akışı listesini buradan inceleyebilecek. Haftalık, günlük dizi ve yarışma programı takipçileri Star yayın akışında neler var merak ediliyor. Star kanalında bugün neler var?

 • Dün 06:43 27 Ekim 2020 Show Yayın Akışı 27 Ekim 2020 Show Yayın Akışı

  27 Ekim 2020 Salı günü Show yayın akışını merak eden televizyon izleyicileri Show yayın akışı listesini buradan inceleyebilecek. Haftalık, günlük dizi ve yarışma programı takipçileri Show yayın akışında neler var merak ediliyor. Show kanalında bugün neler var?

 • Dün 06:43 27 Ekim 2020 Kanal d Yayın Akışı 27 Ekim 2020 Kanal d Yayın Akışı

  27 Ekim 2020 Salı günü Kanal d yayın akışını merak eden televizyon izleyicileri Kanal d yayın akışı listesini buradan inceleyebilecek. Haftalık, günlük dizi ve yarışma programı takipçileri Kanal d yayın akışında neler var merak ediliyor. Kanal d kanalında bugün neler var?

 • Dün 06:42 27 Ekim 2020 Cnn Türk Yayın Akışı 27 Ekim 2020 Cnn Türk Yayın Akışı

  27 Ekim 2020 Salı günü Cnn Türk yayın akışını merak eden televizyon izleyicileri Cnn Türk yayın akışı listesini buradan inceleyebilecek. Haftalık, günlük dizi ve yarışma programı takipçileri Cnn Türk yayın akışında neler var merak ediliyor. Cnn Türk kanalında bugün neler var?

 • Dün 06:42 27 Ekim 2020 Atv Yayın Akışı 27 Ekim 2020 Atv Yayın Akışı

  27 Ekim 2020 Salı günü Atv yayın akışını merak eden televizyon izleyicileri Atv yayın akışı listesini buradan inceleyebilecek. Haftalık, günlük dizi ve yarışma programı takipçileri Atv yayın akışında neler var merak ediliyor. Atv kanalında bugün neler var?

 • 26.10.2020 15:11 ORAN toplantısı Vali Polat başkanlığında yapıldı ORAN toplantısı Vali Polat başkanlığında yapıldı

  Orta Anadolu Kalkınma Ajansı (ORAN) Ekim ayı olağan yönetim kurulu toplantısı, Ajans Yönetim Kurulu Başkanı Yozgat Valisi Ziya Polat başkanlığında, yönetim kurulu üyelerinin katılımı ile Video Konferans Sistemi üzerinden gerçekleştirildi.

 • 26.10.2020 14:37 6. Uluslararası Alanya Oryantiring Festivali başladı 6. Uluslararası Alanya Oryantiring Festivali başladı

  Antalya'nın Alanya ilçesinde 6. Uluslararası Alanya Oryantiring Festivali başladı.

 • 26.10.2020 14:13 Son dakika haber | Danıştay'dan Haydarpaşa ve Sirkeci Garları ihalesi kararı Son dakika haber | Danıştay'dan Haydarpaşa ve Sirkeci Garları ihalesi kararı

  Son dakika haberlerine göre İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Danıştay 13. Dairesinin, Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) tarafından Haydarpaşa ile Sirkeci Gar alanlarının kültür ve sanat etkinliklerinde kullanılması amacıyla kiraya verilmesine ilişkin ihaleye yönelik Bölge İdare Mahkemesinin kararını...

 • 26.10.2020 14:03 Aras Kargo'ya Social Media Awards Turkey'den Aras Kargo'ya Social Media Awards Turkey'den "Altın Ödül"

  Aras Kargo, sosyal medyada en başarılı performansların ödüllendirildiği Social Media Awards Turkey 2020'de "Kargo Şirketleri" kategorisinde "Altın Ödül"ün sahibi oldu.

 • 26.10.2020 11:39 Kim Milyoner Olmak İster'den 125 bin TL kazanan Hikmet Karakurt, kardeşine verdiği sözü tuttu Kim Milyoner Olmak İster'den 125 bin TL kazanan Hikmet Karakurt, kardeşine verdiği sözü tuttu

  ATV ekranlarında yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında 125 bin TL kazanan Şanlıurfalı Hikmet Karakurt, kardeşi Halil'e verdiği tablet sözünü yerine getirdi.

 • 26.10.2020 11:13 3. Uluslararası Dostluk Kısa Film Festivali'nin ana jürisi belli oldu 3. Uluslararası Dostluk Kısa Film Festivali'nin ana jürisi belli oldu

  "3. Uluslararası Dostluk Kısa Film Festivali", 4 Aralık'ta sinemaseverlerle buluşacak.

 • 26.10.2020 09:59 Son dakika haber | Geleneksel Türk peynirleri finale kaldı Son dakika haber | Geleneksel Türk peynirleri finale kaldı

  Son dakika haberleri... Geleneksel Türk peynirleri finale kaldı Türk peynirleri bu kitapla dünyaya tanıtılacak Geleneksel 98 Türk peynirinin, 22'de yabancı peynirin anlatıldığı 'Traditional Cheeses from Selected Regions in Asia, Europe and South America' adlı kitap Dünya Yemek Kitapları Yarışması'nda finale kaldı Prof. Dr.

 • 26.10.2020 09:20 Başkan Turan'dan Fatih'e 4 yeni spor tesisi müjdesi Başkan Turan'dan Fatih'e 4 yeni spor tesisi müjdesi

  GENÇLERİ sporla buluşturmak amacıyla Fatih Belediyesi tarafından düzenlenen 3x3 Sokak Basketbolu Turnuvası'nın finali 2 gün süren kıyasıya mücadelenin ardından dün yapıldı.

 • 26.10.2020 07:31 MasterChef Türkiye'den elenen yarışmacı gözyaşları içinde veda etti MasterChef Türkiye'den elenen yarışmacı gözyaşları içinde veda etti

  MasterChef Türkiye'nin dün akşam ekrana gelen bölümünde eleme heyecanı yaşandı. Emir, Sefa, Uğur, Esra, Tanya ve Berker arasındaki eleme yarışında kaybederek yarışmadan ayrılan isim, gözyaşlarına boğuldu.