Araçtan para saçıldı, yayalar ve sürücüler toplayabilmek için birbiriyle böyle yarıştı - Son Dakika

Araçtan para saçıldı, yayalar ve sürücüler toplayabilmek için birbiriyle böyle yarıştı

15.10.2021 14:32

Antalya'da akşam saatlerinde bir araçtan etrafa yüzlerce kağıt para saçıldı. Seyir halindeki sürücüler ve bazı yayalar trafiğe aldırış etmeden yola koştu. Yerdeki paraları toplamaya başlayan vatandaşlar bir yandan da sahte olup olmadığını kontrol etmeyi de ihmal etmedi. O anlar kameralara yansırken, bir sürücü ''Adamın paralarını aldılar. Yukarıdan biri para serpiştirdi, kapış kapış gitti" sözlerine yer verdi.

İlginç olay, dün akşam saatlerinde Antalya'nın Kepez ilçesi Güneş Mahallesi'ndeki bir caddede yaşandı. Bir araçtan yüzlerce kağıt paranın saçıldığını gören yaya ve bazı sürücüler, akan trafiğe karşın yola fırlayarak paraları toplamaya başladı.

Araçtan yola kağıt paralar saçıldı, yayalar ve sürücüler toplamak için birbiriyle böyle yarıştı

PARALARIN SAHTE OLUP OLMADIĞINI KONTROL ETTİ

Paraların sahte olup olmadığını da kontrol eden vatandaşlar, toplama işlemini gerçekleştirdikten sonra yollarına devam etti.

Araçtan yola kağıt paralar saçıldı, yayalar ve sürücüler toplamak için birbiriyle böyle yarıştı

O ANLAR KAMERALARA YANSIDI

O anlar araç kamerasına yansırken, paraların araçtan nasıl saçıldığı ise merak konusu oldu. Görüntülerin kaydedildiği aracın sürücüsü, o anları, "Adamın paralarını aldılar. Yukarıdan biri para serpiştirdi, kapış kapış gitti" sözleriyle anlattı.

Araçtan para saçıldı, yayalar ve sürücüler toplayabilmek için birbiriyle böyle yarıştı

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Araçtan para saçıldı, yayalar ve sürücüler toplayabilmek için birbiriyle böyle yarıştı - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Son dakika! Erzincan'da yolcu otobüsü devrildi: Biri ağır 22 kişi yaralandı 07:42 Son dakika! Erzincan'da yolcu otobüsü devrildi: Biri ağır 22 kişi yaralandı 36 ile kar yağışı uyarısı! Meteoroloji hafta ortasına dikkat çekti 07:28 36 ile kar yağışı uyarısı! Meteoroloji hafta ortasına dikkat çekti Baba ve iki oğlunun feci ölümü! Yer sofrasında yemek yerken kurşunların hedefi oldular 01:13 Baba ve iki oğlunun feci ölümü! Yer sofrasında yemek yerken kurşunların hedefi oldular
Mehmet Ceyhan'dan TURKOVAC yorumu: Bilim dünyasında güvenirliğimizi kaybederiz 23:12 Mehmet Ceyhan'dan TURKOVAC yorumu: Bilim dünyasında güvenirliğimizi kaybederiz Giresunspor'dan Beşiktaş'a tarihi fark 21:06 Giresunspor'dan Beşiktaş'a tarihi fark Kemal Kılıçdaroğlu: Yapacağız, Vali de Erdoğan da görecek 16:35 Kemal Kılıçdaroğlu: Yapacağız, Vali de Erdoğan da görecek
İskoçya'da ikisi erkek biri kadın üç polis memurunun ilişki görüntüleri sızdı! 15:30 İskoçya'da ikisi erkek biri kadın üç polis memurunun ilişki görüntüleri sızdı! Müslüme'nin anneannesi konuştu: Aklımı kaybedeceğim! 12:25 Müslüme'nin anneannesi konuştu: Aklımı kaybedeceğim!
Advertisement