Marmaris'in yer fıstığına yoğun ilgi - Son Dakika

Marmaris'in yer fıstığına yoğun ilgi

01.10.2021 09:25
Marmaris'in yer fıstığına yoğun ilgi

Son iki yılda tarımla ilgili önemli projeler hayata geçiren Marmaris Belediyesi, CHP Genel Merkezi tarafından İstanbul'da düzenlenen Tarımsal Kalkınma Zirvesi'ne katıldı.

Son iki yılda tarımla ilgili önemli projeler hayata geçiren Marmaris Belediyesi, CHP Genel Merkezi tarafından İstanbul'da düzenlenen Tarımsal Kalkınma Zirvesi'ne katıldı. Üç gün önce hasadı gerçekleştirilen taze yer fıstığının ikram edildiği standı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da ziyaret etti.

Marmaris Belediyesi, CHP Genel Merkezi tarafından İstanbul'da düzenlenen 'CHP'li Belediyeler Tarımsal Kalkınma Zirvesi'ne katıldı. 160 belediye ve 300'ün üzerinde kooperatifin katılımıyla 'Tarımsal kalkınmada yeni politikalar, üretici odaklı çözümler' başlığıyla 30 Eylül'de başlayan zirvede Marmaris standında bölgeye özgü ürünlerin yanı sıra üç gün önce hasat edilen taze yer fıstığı ikram edildi. Marmaris Tarımsal Kalkınma Kooperatifi (MARKO) ile birlikte üretilen çam balı, zeytinyağı, defne sabunu gibi ürünlerin sergilendiği stant yoğun ilgi gördü.

Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay'ın konukları ağırladığı Marmaris standını CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da ziyaret etti. Beraberinde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile birlikte standa gelen Kılıçdaroğlu'na belediyenin tarlalarında yetiştirilen yer fıstığı ikram edildi. Taze yer fıstığının tadına bakan Kılıçdaroğlu, tadının çok güzel olduğunu söyledi.

CHP Marmaris İlçe Başkanı Zekican Balcı, MARKO Başkanı Cengiz Akdeniz ve Marmarisli çiftçiler de stantta konukları ağırladığı zirvede Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün ve çok sayıda davetli Marmaris standını ziyaret etti. - MUĞLA

Marmaris'in yer fıstığına yoğun ilgi
Marmaris'in yer fıstığına yoğun ilgi
Marmaris'in yer fıstığına yoğun ilgi
Marmaris'in yer fıstığına yoğun ilgi
Marmaris'in yer fıstığına yoğun ilgi
Marmaris'in yer fıstığına yoğun ilgi

YORUMLAR
500
CHP mitingine elinde terliğiyle katılan kağıt toplayıcının fotoğrafları tartışma konusu olmuştu: Nusret Güllü o fotoğrafların öyküsünü anlattı CHP mitingine elinde terliğiyle katılan kağıt toplayıcının fotoğrafları tartışma konusu olmuştu: Nusret Güllü o fotoğrafların öyküsünü anlattı Turan Aydoğan'dan Ev İşçileri İçin Kanun Teklifi: 'Köleliğe Benzer Bir Durumla Karşı Karşıya Bu İnsanlar' Turan Aydoğan'dan Ev İşçileri İçin Kanun Teklifi: 'Köleliğe Benzer Bir Durumla Karşı Karşıya Bu İnsanlar' İBB Meclisi'nde öğrenci ulaşım kartlarına yapılan zammın İBB tarafından sübvanse edilmesi kabul edildi İBB Meclisi'nde öğrenci ulaşım kartlarına yapılan zammın İBB tarafından sübvanse edilmesi kabul edildi
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Marmaris'in yer fıstığına yoğun ilgi - Son Dakika


Advertisement