Narkoçelik-17 operasyonunda 1 ton uyuşturucu ele geçirildi - Son Dakika
3.Sayfa

Narkoçelik-17 operasyonunda 1 ton uyuşturucu ele geçirildi

Uyuşturucu madde imalatçılarına yönelik İstanbul ve Ankara'da Narkoçelik-17 operasyonları düzenlendi. Operasyonlarda 1 ton 23 kilogram metamfetamin maddesi ele geçirilirken 1'i yabancı uyruklu olmak üzere 6 şüpheli yakalandı.

19.05.2024 08:20  Güncelleme: 08:41

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, uyuşturucu madde imalatçılarına yönelik düzenlenen "Narkoçelik-17" operasyonlarında 1 ton 23 kilogram metamfetamin maddesi ele geçirildiğini ve 1'i yabancı uyruklu olmak üzere 6 şüphelinin yakalandığını açıkladı.

2 İLDE 10 ADRESE BASKIN

Bakan Yerlikaya'nın paylaştığı bilgilere göre İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde; İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce yapılan çalışmalar sonucu; Kağıthane ve Beylikdüzü ilçeleri ile Ankara'nın Güdül ve Gölbaşı ilçelerinde 10 ayrı adres ve 4 ayrı araca "Narkoçelik-17" operasyonları düzenlendi.

1 TON UYUŞTURUCU MADDE ELE GEÇİRİLDİ

Operasyonlar sonucu 955,5 kilogram sıvı metamfetamin, 67,5 kilogram kristal metamfetamin, olmak üzere toplam 1 ton 23 kilogram metamfetamin maddesi, 136 kilogram aseton maddesi ve muhtelif miktarda esrar ele geçirildi. 1 adet ruhsatsız pompalı tüfek ve hassas terazilere ise el konuldu. Operasyonlar sonucunda ise 1'i yabancı uyruklu olmak üzere toplam 6 şüpheli gözaltına alındı.

Narkoçelik-17 operasyonunda 1 ton uyuşturucu ele geçirildi
Kaynak: İHA

Son Dakika 3.Sayfa Narkoçelik-17 operasyonunda 1 ton uyuşturucu ele geçirildi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

    Yorumlar (4)

  • Ersin Çetinkaya: Bunlar idam edilmedikçe isterseniz günlük 100 kişi tutuklayın devamı gelir. İdam et korkusundan kimse satmaya yanaşmaz. 11 0 Yanıtla
  • Adem Saruhan: Memlekette uyuşturucu üretimi, nerdeyse tahıl üretimini geçecek. Ne ara bu hale düştük arkadaş… ?!?? 7 0 Yanıtla
  • Ergül Çiftçi: o polislerin gözlerinden öpüyorum devlet gereken ikramiye ödesin onlara 4 0 Yanıtla
  • Ilhan Ceylan: Devletin gücünü göreceksiniz demir yumruk 4 0 Yanıtla

Advertisement