Son dakika Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı haberleri, Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı son dakika, son dakika Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı

Son Dakika Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı Haberleri

Son dakika Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son batı akdeniz kalkınma ajansı haberleri anında burada.


 • Dün Dün 09:14 Pazarkule Sınır Kapısı modernizasyonu tamamlandı Pazarkule Sınır Kapısı modernizasyonu tamamlandı

  Edirne Valisi Hüseyin Kürşat Kırbıyık, Pazarkule Sınır Kapısı'nın modernizasyon çalışmalarının tamamlandığını ve giriş-çıkışlarda artış yaşandığını açıkladı. Kapının yenilenen yüzüyle birlikte turistler ve gurbetçilerin tercih ettiği bir kapı haline geldiği belirtilirken, 2022'de 6.2 milyon kişinin sınır kapılarından giriş yaptığı bilgisi paylaşıldı. Toplamda 75 milyon liradan fazla kaynak harcandığı ifade edildi.

 • 27.05.2023 27 May 21:16 İmamoğlu: 'Kılıçdaroğlu, benim terörist olduğuma inananlar Erdoğan'a oy versin' İmamoğlu: 'Kılıçdaroğlu, benim terörist olduğuma inananlar Erdoğan'a oy versin'

  İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Üsküdar'da yaptığı seçim kampanyası konuşmasında, Kemal Kılıçdaroğlu'nun kendisinin terörist olduğuna inananlara Erdoğan'a oy vermeleri çağrısında bulundu.

 • 27.05.2023 27 May 18:33 Pazarkule Sınır Kapısı modernizasyonu sonrası yoğunluk arttı Pazarkule Sınır Kapısı modernizasyonu sonrası yoğunluk arttı

  Edirne Valisi Hüseyin Kürşat Kırbıyık, Pazarkule Sınır Kapısı'ndaki modernizasyon çalışmalarının tamamlanmasıyla birlikte ülkeden giriş ve çıkışların iki katına çıktığını açıkladı.

 • 27.05.2023 27 May 17:21 Pazarkule Sınır Kapısı modernizasyonu tamamlandı Pazarkule Sınır Kapısı modernizasyonu tamamlandı

  Edirne Valisi Hüseyin Kürşat Kırbıyık, Pazarkule Sınır Kapısı modernizasyonunun tamamlandığını ve giriş-çıkışlarda 2 kat artış yaşandığını belirtti. Sınır kapısında peron sayısı 6'ya çıkarılırken, gümrük ve polis birimleri modernize edildi ve X-Ray bölümü eklendi. Yaklaşık 75 milyon TL harcanan modernizasyon çalışmaları ile Pazarkule Sınır Kapısı, gurbetçiler ve turistlerin daha çok tercih ettiği bir sınır kapısı haline geldi.

 • 27.05.2023 27 May 10:47 Pazarkule Sınır Kapısı'nda modernizasyon tamamlandı Pazarkule Sınır Kapısı'nda modernizasyon tamamlandı

  Edirne Valisi H. Kürşat Kırbıyık, modernizasyon çalışmaları tamamlanan Pazarkule Sınır Kapısı'nda artan peron sayısı sayesinde giriş çıkış işlemlerinin hızlanacağını ve daha çok kişi tarafından tercih edileceğini söyledi.

 • 25.05.2023 25 May 00:29 Bakan Dönmez, Eskişehir'de Sivil Toplum Kuruluşları Buluşması'nda konuştu Açıklaması Bakan Dönmez, Eskişehir'de Sivil Toplum Kuruluşları Buluşması'nda konuştu Açıklaması

  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, "Yine Kırka'da lityum üreten pilot tesisimizi açmıştık. Bu yıl içinde inşallah endüstriyel tesisimizin temelini de atacağız. Yıllık yaklaşık 600 tonluk bu tesis üretime geçtiğinde ithalatımızın yarı yarıya azalmasını sağlayacak.

 • 24.05.2023 24 May 19:23 Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'na tepki Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'na tepki

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'na tepki Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Seçim gecesi bizim elimizdeki sonuçların aynısı kendisinde olduğu halde hadi milletimizi bir kenara koydum.

 • 24.05.2023 24 May 18:41 Cumhurbaşkanı Erdoğan: '500 bin civarında mülteciyi Suriye'nin kuzeyindeki briket evlere göndermeye başladık' Cumhurbaşkanı Erdoğan: "500 bin civarında mülteciyi Suriye'nin kuzeyindeki briket evlere göndermeye başladık"

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Şu an itibariyle 500 bin civarında mülteciyi Suriye'nin kuzeyindeki briket evlere göndermeye başladık.

 • 24.05.2023 24 May 18:18 Cumhurbaşkanı Erdoğan: Milletimiz iktidara giden yolu Kandil'de arayanlara kırmızı kart gösterdi (4) Cumhurbaşkanı Erdoğan: Milletimiz iktidara giden yolu Kandil'de arayanlara kırmızı kart gösterdi (4)

  '85 MİLYONUN HİZMETKARIYIZ'Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 85 milyonun cumhurbaşkanı olduğunu ifade ederek, "85 milyonun tamamının hizmetkarıyız. 85 milyonun her birinin geleceğine ışık tutuyoruz.

 • 24.05.2023 24 May 18:16 Cumhurbaşkanı Erdoğan: Milletimiz iktidara giden yolu Kandil'de arayanlara kırmızı kart gösterdi (2) Cumhurbaşkanı Erdoğan: Milletimiz iktidara giden yolu Kandil'de arayanlara kırmızı kart gösterdi (2)

  'BUNLAR BU HAKİKATLERİ GÖREMEZLER'Cumhurbaşkanı Erdoğan, Keçiören ilçesindeki programın ardından Mamak Hidayet Türkoğlu Spor Salonu'nda düzenlenen 'Hemşehri Buluşması' programına katıldı.

 • 24.05.2023 24 May 18:09 Cumhurbaşkanı Erdoğan, Mamak'ta düzenlenen Hemşehri Buluşması'nda konuştu: (3) Cumhurbaşkanı Erdoğan, Mamak'ta düzenlenen Hemşehri Buluşması'nda konuştu: (3)

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "500 bin civarında mülteciyi Suriye'nin kuzeyindeki briket evlere göndermeye başladık.

 • 24.05.2023 24 May 15:05 Adalet Bakanı Bozdağ, canlı yayında soruları yanıtladı Açıklaması Adalet Bakanı Bozdağ, canlı yayında soruları yanıtladı Açıklaması

  Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Cumhurbaşkanı Seçimi'nin ikinci turuna yönelik "referandum" ifadesini kullanarak millete yalan söylediğini belirterek, "Çünkü bu seçim bir referandum değil. Referandumda tek bir şeyi oylarsınız.

 • 23.05.2023 23 May 23:19 İmamoğlu: 'Erdoğan kendini ele verdi' İmamoğlu: 'Erdoğan kendini ele verdi'

  İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu'nu hedef alan montajlı video hakkındaki açıklamasına tepki gösterdi.

 • 22.05.2023 22 May 23:43 Cumhurbaşkanı Erdoğan, TRT ortak yayınında konuştu: (2) Cumhurbaşkanı Erdoğan, TRT ortak yayınında konuştu: (2)

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 14 Mayıs'ta gerçekleşen seçimlerde CHP'li bazı siyasilerin "öndeyiz" açıklamalarına ilişkin, "14 Mayıs gecesi yapılanlar tamamen utanç verici bir tablo.

 • 22.05.2023 22 May 23:38 Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Sinan Bey ile aramızda pazarlık olmadı' Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Sinan Bey ile aramızda pazarlık olmadı"

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sinan Oğan'ın cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimlerindeki desteğine ilişkin, "Sinan Bey ile aramızda pazarlık olmadı.

 • 22.05.2023 22 May 23:18 Cumhurbaşkanı Erdoğan: '14 Mayıs seçimleri balon anketlere en güzel cevap oldu' Cumhurbaşkanı Erdoğan: "14 Mayıs seçimleri balon anketlere en güzel cevap oldu"

  Cumhurbaşkanı Erdoğan: "14 Mayıs seçimleri balon anketlere en güzel cevap oldu" "En gerçekçi anketi milletim sandıklarda yapacak diyorum" Sinan Oğan'ın ikinci tur desteğini de yorumlayan Erdoğan, "Sinan Bey ile aramızda pazarlık olmadı.

 • 21.05.2023 21 May 01:39 Adalet Bakanı Bozdağ: FETÖ ve PKK hayal kırıklığına uğradı Adalet Bakanı Bozdağ: FETÖ ve PKK hayal kırıklığına uğradı

  Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, seçim sonuçlarına ilişkin açıklamalarda bulundu. Bozdağ, FETÖ ve PKK'nın hayal kırıklığına uğradığını belirtirken, Türkiye'nin dünyanın en güvenilir seçim yapan ülkelerinden biri olduğunu söyledi. Muhalefeti yalan söylemekle suçlayan Bozdağ, AK Parti'nin milletin iradesine saygılı olduğunu vurguladı.

 • 19.05.2023 19 May 23:16 Bakan Bozdağ'dan Kılıçdaroğlu'na Eleştiri Bakan Bozdağ'dan Kılıçdaroğlu'na Eleştiri

  Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye meclis üyeleri ile bir araya geldiği toplantıda, Millet İttifakı adayı Kemal Kılıçdaroğlu'na 'milliyetçilik' üzerinden yüklendi ve 'Malkoçoğlu' olarak nitelendirdi.

 • 19.05.2023 19 May 23:08 Bakan Bozdağ: 'Kılıçdaroğlu şimdi Malkoçoğlu olmaya koyulmuş' Bakan Bozdağ: "Kılıçdaroğlu şimdi Malkoçoğlu olmaya koyulmuş"

  Bakan Bozdağ: "Kılıçdaroğlu şimdi Malkoçoğlu olmaya koyulmuş" Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye meclis üyeleri ile bir araya geldiği toplantıda, "Bir yandan Fatih Erbakan'dan daha Erbakancı bir Kılıçdaroğlu, bir yandan Bahçeli'den daha milliyetçi Başbuğ...

 • 19.05.2023 19 May 22:16 Bakan Bozdağ'dan Kılıçdaroğlu açıklaması Bakan Bozdağ'dan Kılıçdaroğlu açıklaması

  Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye meclis üyeleriyle bir araya geldiği toplantıda, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik açıklamalarda bulundu.

 • 19.05.2023 19 May 21:56 Çavuşoğlu: Seçim öncesi farklı şeyler söyleyenler milletten özür dilemeli Çavuşoğlu: Seçim öncesi farklı şeyler söyleyenler milletten özür dilemeli

  Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, seçim öncesi farklı açıklamalar yapanların milletten özür dilemesi gerektiğini belirterek, YPG'nin terör örgütü olup olmadığı konusunda Kemal Kılıçdaroğlu'na soru yöneltti. Çavuşoğlu, Cumhur İttifakı Buluşması'nda yaptığı konuşmada ülkenin geleceği için güçlerin birleştirildiğini vurguladı.

 • 19.05.2023 19 May 02:26 Bakan Nebati: Cumhurbaşkanımız öndeyken yalan yanlış bilgiler verdiler Bakan Nebati: Cumhurbaşkanımız öndeyken yalan yanlış bilgiler verdiler

  Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, AK Parti Akdeniz İlçe Danışma Meclisi Toplantısı'na katılarak yalan yanlış bilgiler verildiğini söyledi ve seçim gecesi oy oranları ile ilgili yanlış bilgi verildiğini kaydetti.

 • 19.05.2023 19 May 02:15 Hazine ve Maliye Bakanı Nebati: 'Cumhurbaşkanımız öndeyken yalan yanlış bilgiler verdiler' Hazine ve Maliye Bakanı Nebati: 'Cumhurbaşkanımız öndeyken yalan yanlış bilgiler verdiler'

  Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, AK Parti Akdeniz İlçe Danışma Meclisi Toplantısı'nda yaptığı konuşmada, seçim sürecinde muhalefetin yalan yanlış bilgiler verdiğini söyledi.

 • 19.05.2023 19 May 00:56 Bakan Nebati:  Cumhurbaşkanımız öndeyken herkesin gözünün içine baka baka yalan yanlış bilgiler verdiler Bakan Nebati:  Cumhurbaşkanımız öndeyken herkesin gözünün içine baka baka yalan yanlış bilgiler verdiler

  HAZİNE ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, "Cumhurbaşkanımız öndeyken herkesin gözünün içine baka baka yalan yanlış bilgiler verdiler" dedi.

 • 17.05.2023 17 May 01:00 Seçimin faturasının kesildiği Onursal Adıgüzel'e Engin Özkoç'tan destek: Adam gibi adamdır Seçimin faturasının kesildiği Onursal Adıgüzel'e Engin Özkoç'tan destek: Adam gibi adamdır

  Seçim gecesi CHP'de veri akışının tıkanması sebebiyle tepkilerin odağındaki Genel Başkan Yardımcısı Onursal Adıgüzel, Kemal Kılıçdaroğlu tarafından görevden alınmıştı. Katıldığı canlı yayında Adıgüzel ile ilgili konuşan CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, "Buradan gözünüzün içine baka baka söylüyorum, Onursal Adıgüzel adam gibi adamdır, Onursal Adıgüzel görevini sonuna kadar yapmış bir adamdır." ifadelerine yer verdi.

 • 17.05.2023 17 May 00:46 Seçimin faturası ona kesilmişti! Engin Özkoç, Onursal Adıgüzel'e sahip çıktı: Adam gibi adamdır Seçimin faturası ona kesilmişti! Engin Özkoç, Onursal Adıgüzel'e sahip çıktı: Adam gibi adamdır

  Seçim gecesi CHP'de veri akışının tıkanması nedeniyle tepki çeken Genel Başkan Yardımcısı Onursal Adıgüzel, Kemal Kılıçdaroğlu tarafından görevden alınmıştı. Katıldığı canlı yayında Adıgüzel ile ilgili konuşan CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, "Buradan gözünüzün içine baka baka söylüyorum, Onursal Adıgüzel adam gibi adamdır, Onursal Adıgüzel görevini sonuna kadar yapmış bir adamdır." dedi.

 • 13.05.2023 13 May 21:21 Kılıçdaroğlu'ndan 'En çılgın proje' videosu geldi: Demokrasiyi bu ülkeye geri getireceğim Kılıçdaroğlu'ndan "En çılgın proje" videosu geldi: Demokrasiyi bu ülkeye geri getireceğim

  "Saat 19.'00'da Bay Kemal'in en çılgın projesini açıklayacağım" diyen Kılıçdaroğlu işaret ettiği saat gelince beklenen paylaşımı yaptı. En çılgın projesinin bu ülkeye demokrasiyi geri getirmek olacağını söyleyen Kılıçdaroğlu, "Demokrasiye dönüş hikayemiz bütün dünyayı heyecana boğacak. Demokrasi mücadelemiz belki de dünyaya yapacağımız en asil ihracat olacak." dedi.

 • 13.05.2023 13 May 20:06 Kılıçdaroğlu'nun en çılgın projesi: Demokrasi Kılıçdaroğlu'nun en çılgın projesi: Demokrasi

  Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 'Bay Kemal'in en çılgın projesi, demokrasidir gençler. Çünkü demokrasi ve özgürlük, gençlere hediye edilebilecek en iyi devrimdir' notuyla yeni bir video yayınladı.

 • 13.05.2023 13 May 19:12 'En çılgın projemi' açıklayacağım diyen Kılıçdaroğlu, beklenen videoyu paylaştı: Demokrasiyi bu ülkeye geri getireceğim "En çılgın projemi" açıklayacağım diyen Kılıçdaroğlu, beklenen videoyu paylaştı: Demokrasiyi bu ülkeye geri getireceğim

  "Saat 19.'00'da Bay Kemal'in en çılgın projesini açıklayacağım" diyen Kılıçdaroğlu işaret ettiği saat gelince beklenen paylaşımı yaptı. En çılgın projesinin bu ülkeye demokrasiyi geri getirmek olacağını söyleyen Kılıçdaroğlu, "Demokrasiye dönüş hikayemiz bütün dünyayı heyecana boğacak. Demokrasi mücadelemiz belki de dünyaya yapacağımız en asil ihracat olacak." dedi.

 • 13.05.2023 13 May 17:58 Bahçeli: Yolumuzu kesmek istiyorlar, müsaade etmeyiniz Bahçeli: Yolumuzu kesmek istiyorlar, müsaade etmeyiniz

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, son mitingini Antalya'da yaparak seçmenlere çağrıda bulundu. Bahçeli, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nu eleştirirken, zillet ittifakı terör örgütleriyle aynı karede, aynı hizada, aynı gayede olduğunu söyledi.

 • 13.05.2023 13 May 14:36 İyi Parti Sözcüsü Kürşad Zorlu: 'Türkiye'yi İnşa Etmek İçin Milletimizle Paylaştığımız Şu Tarihi Sloganı Bir Kez Daha Hatırlatmak İstiyoruz. İyi Parti Sözcüsü Kürşad Zorlu: "Türkiye'yi İnşa Etmek İçin Milletimizle Paylaştığımız Şu Tarihi Sloganı Bir Kez Daha Hatırlatmak İstiyoruz.

  İYİ Parti Sözcüsü Kürşad Zorlu, 14 Mayıs seçimleri öncesi; “Yeniden büyük Türkiye’yi inşa etmek için milletimizle paylaştığımız şu tarihi sloganı bir kez daha hatırlatmak istiyoruz. ‘Bir oy Kemal’e, bir oy Meral’e’. Yani cumhurbaşkanlığında Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na, parlamentoda ise İYİ Parti’ye basacağınız her mühür hakça bir paylaşımın, insanca bir yaşamın işaret fişeğidir. Ve bu iradenin tecellisi, uzlaşma ve istişarenin, ortak yarar ve ortak aklın hayata geçirilmesi demektir. Denge ve denetimin yeniden devlette kök salması demektir” açıklaması yaptı.

 • 12.05.2023 12 May 16:53 Motosikletli genç bisikletli çocuğa çarpmamak için kendini feda etti Motosikletli genç bisikletli çocuğa çarpmamak için kendini feda etti

  Güvenlik kameralarına an be an yansıyan kazada önce kaçan bisikletli çocuk daha sonra vicdan yapıp yaralanmasına sebep olduğu gencin başına geldi. Aydın Efeler ilçesinde meydana gelen trafik kazasında aniden önüne çıkan bisikletli çocuğa çarpmamak için motosikleti deviren motosikletli genç yaralanırken kaza anı anbean güvenlik kameralarına yansıdı.

 • 12.05.2023 12 May 16:27 FATİH ERBAKAN: DEİZM VE ATEİZM GİBİ FELAKETLER GENÇLERİ PENÇESİNE ALIYOR FATİH ERBAKAN: DEİZM VE ATEİZM GİBİ FELAKETLER GENÇLERİ PENÇESİNE ALIYOR

  Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Esenler Dörtyol Meydan'da vatandaşlarla bir araya geldi.

 • 12.05.2023 12 May 16:15 Fatih Erbakan: Ahlaki ve manevi kalkınma beka meselesidir Fatih Erbakan: Ahlaki ve manevi kalkınma beka meselesidir

  Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Esenler Dörtyol Meydan'da vatandaşlarla bir araya geldi. Ahlaki ve manevi kalkınmanın beka olarak görülmesi gerektiğini söyleyen Erbakan, "Uyuşturucu kullanımı artıyor, kullanım yaşı 12'ye düşüyor, boşanmalar artıyor, evlenme oranı azalıyor, deizm ve ateizm gibi felaketler gençleri pençesine alıyor; bunlarla topyekün bir mücadele gerekiyor.

 • 12.05.2023 12 May 16:16 Aydın'da motosiklet kazası: Bisikletli çocuğa çarpmamak için motosikleti devirdi Aydın'da motosiklet kazası: Bisikletli çocuğa çarpmamak için motosikleti devirdi

  Aydın'ın Efeler ilçesinde meydana gelen trafik kazasında motosikletli genç, aniden önüne çıkan bisikletli çocuğa çarpmamak için motosikleti devirerek yaralandı. Kazada güvenlik kameralarına yansıdı. Kazadan sonra bisikleti ile uzaklaşan çocuk daha sonra vicdan yapıp geriye dönerek yaralanmasına neden olduğu gencin başına geldi.

 • 10.05.2023 10 May 23:58 Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati: Siyasetimizi hizmetle taçlandırıyoruz Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati: Siyasetimizi hizmetle taçlandırıyoruz

  Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, AK Parti olarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde siyasetlerini hizmetle taçlandırdıklarını belirtti. Nebati, Türkiye'nin güçlü bir ülke olduğunu vurgulayarak, seçimler için güçlü şekilde çalışacaklarını kaydetti. Ayrıca, sağlık ve eğitim alanında önemli hizmetler yaptıklarını ve faizleri düşürerek büyümeye, üretime ve istihdama katkı sağladıklarını belirtti.

 • 10.05.2023 10 May 19:09 Sakaryalı vatandaşlar Türkiye'nin gururu TOGG ile buluştu Sakaryalı vatandaşlar Türkiye'nin gururu TOGG ile buluştu

  Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından hizmete alınan Türkiye'nin ilk yerli ve milli otomobili TOGG, Sakaryalı vatandaşlarla buluştu. Yüzlerce kişi tarafından coşkuyla karşılanan araç, Sakarya'da sergilenecek. Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, TOGG'un Türkiye'nin yüzyılı vizyonunu gerçeğe dönüştürdüğünü belirtti.

 • 10.05.2023 10 May 16:37 Sakarya'da Türkiye'nin yerli otomobili Togg'un tanıtımı yapıldı Sakarya'da Türkiye'nin yerli otomobili Togg'un tanıtımı yapıldı

  Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce'nin kullandığı Togg, Sakarya Demokrasi Meydanı'na getirildi. Yüce, yerli araba hasretinin sona erdiğini söyledi ve Togg'un Türkiye Cumhuriyeti tarafından kurulan fabrikanın ürünü olduğunu belirtti. Programa Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever ile Cumhur İttifakının bazı milletvekili adayları ile kent sakinleri katıldı.

 • 10.05.2023 10 May 02:00 İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, canlı yayında soruları yanıtladı Açıklaması İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, canlı yayında soruları yanıtladı Açıklaması

  İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun "Erzurum Halk Buluşması"nda yaşanan gerginliğe ilişkin, provokasyonu İmamoğlu'nun yaptığını belirterek, "Enteresan bir bilgi var, o bilgiyi teyit etmem lazım. İki HDP-PKK'lının konuşmaları var.

 • 09.05.2023 09 May 19:55 İçişleri Bakanı Soylu: Batıyı ilk kez liderimizle yakaladık İçişleri Bakanı Soylu: Batıyı ilk kez liderimizle yakaladık

  İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Trabzonlular Sosyal ve Dayanışma Derneği'nde yaptığı konuşmada, Batıyı ilk kez liderleri Recep Tayyip Erdoğan ile yakaladıklarını belirtti. Soylu, Türkiye'nin savunma sanayisinin yüzde 80'e çıktığını ve Batı'yı mağlup ettiklerini söyledi. Ayrıca, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun açıklamalarına da değinen Soylu, Kılıçdaroğlu'nun sözlerini eleştirdi.

 • 08.05.2023 08 May 15:32 Faik Öztrak: 'Oy İçin Vatandaşı Vatandaşa Karşı Kışkırtan Ülkeyi Karıştırmaktan, Küçücük Çocukları Yaralamaktan, Ağlatmaktan Çekinmeyen Bu Karanlık... Faik Öztrak: "Oy İçin Vatandaşı Vatandaşa Karşı Kışkırtan Ülkeyi Karıştırmaktan, Küçücük Çocukları Yaralamaktan, Ağlatmaktan Çekinmeyen Bu Karanlık...

  CHP Sözcüsü Faik Öztrak, dün İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'na ve mitinge katılan yurttaşlara yönelik saldırılara ilişkin, "Partizan İçişleri Bakanı, görevini yapmayan valiye, emniyet müdürüne bir kere daha sahip çıktı. Sarayın partisinin sözcüsü de Anayasa’nın 34. Maddesi açık olmasına rağmen ‘Kafanıza estiği gibi bir şey yapmaya kalkarsanız sıkıntı olur’ diyerek taşı atanları değil, taşlananları suçlamaya kalktı. Buradan açıkça söylüyorum, bunlar bizi korkutmaz. Biz tam da bunu değiştirmek için geliyoruz. Oy için vatandaşı vatandaşa karşı kışkırtan ülkeyi karıştırmaktan, küçücük çocukları yaralamaktan, ağlatmaktan çekinmeyen bu karanlık siyasete son vermek için geliyoruz" dedi. Öztrak, "deepfake" üzerine Kılıçdaroğlu'nun açıklamalarını hatırlatarak, "Genel Başkanımız, yabancı istihbarat örgütleri bu akılsızlarla ne kadar ileriye gider işte onu bilemediği için konuyu açmak zorunda kaldı. Müstakbel Cumhurbaşkanımız devlet adamı olduğu için devlete verdiği önem nedeniyle ve yabancı ajanlar devletin kılcallarına yerleşmesin diye bunu vakit geçirmeden açıkladı. Açıkça ifade ediyorum, devlet bu kangrenli bacağı hemen kesmek zorundadır" diye konuştu.

 • 08.05.2023 08 May 01:52 İçişleri Bakanı Soylu: Türkiye siyasi hayatının en kalabalık mitingi gerçekleşti İçişleri Bakanı Soylu: Türkiye siyasi hayatının en kalabalık mitingi gerçekleşti

  İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, AK Parti'nin Büyük İstanbul Mitingi hakkında açıklamalarda bulundu. Soylu, Türkiye siyasi hayatının en kalabalık mitinginin gerçekleştiğini belirterek, mitingin Türkiye'nin var olan bütün kazanımlarına sahip çıkma duruşu olduğunu söyledi. Ayrıca, terörle mücadelede gelinen yerin önemine vurgu yapan Soylu, Türkiye'de 85 terörist olduğunu ve Cumhuriyetimizin 100. yılında bu teröristlerin temizleneceğini belirtti.

 • 07.05.2023 07 May 22:50 Milli Yol Partisi Genel Başkanı Remzi Çayır'dan Seçim Öncesi Konuşma Milli Yol Partisi Genel Başkanı Remzi Çayır'dan Seçim Öncesi Konuşma

  Milli Yol Partisi Genel Başkanı Remzi Çayır, TRT'de yaptığı propaganda konuşmasında, "Ankara'nın orta yerinde Sinan Ateş öldürülüyor, kimseden gık yok. 2009'da Muhsin Yazıcıoğlu öldürülüyor, kimseden tık yok. Neden faili meçhuller ülkesi olalım?" dedi.

 • 06.05.2023 06 May 18:57 Numan Kurtulmuş'tan The Economist, L'Express, Le Point ve Der Spiegel'e tepki Numan Kurtulmuş'tan The Economist, L'Express, Le Point ve Der Spiegel'e tepki

  AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Sultanbeyli'de sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile buluşarak İngiliz The Economist, Fransız L'Express, Le Point ve Alman Der Spiegel dergilerinin kapaklarında yer alan Recep Tayyip Erdoğan manşetlerine tepki gösterdi. Kurtulmuş, seçimin önemine dikkat çekerek, 7 yamalı bohça koalisyonunu emekli ederek yoluna devam edeceklerini belirtti.

 • 06.05.2023 06 May 18:14 Numan Kurtulmuş'tan The Economist, L'Express, Le Point ve Der Spiegel'e tepki Numan Kurtulmuş'tan The Economist, L'Express, Le Point ve Der Spiegel'e tepki

  AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Sultanbeyli'de faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile buluştu.

 • 06.05.2023 06 May 13:27 NUMAN KURTULMUŞ'TAN 'KAPAK' ELEŞTİRİSİ NUMAN KURTULMUŞ'TAN 'KAPAK' ELEŞTİRİSİ

  AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, "Arkadaş sen dergiciliğini yapsana. Türkiye siyasetiyle ne alakası var. Erdoğan'ın gitmesi, Türkiye'nin seçimi niye senin için bu kadar önemli. Bizim anlatmak istediğimizi adamlar gözümüze soka soka anlatıyorlar.

 • 06.05.2023 06 May 13:04 AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, yabancı dergilerin Erdoğan manşetlerine tepki gösterdi AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, yabancı dergilerin Erdoğan manşetlerine tepki gösterdi

  AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, İngiliz The Economist, Fransız L'Express, Le Point ve Alman Der Spiegel dergilerinin kapaklarında yer alan Recep Tayyip Erdoğan manşetlerine tepki gösterdi. Kurtulmuş, "Erdoğan gitmezse batının menfaatleri zedelenir demek istiyorlar" dedi.

 • 06.05.2023 06 May 13:01 Numan Kurtulmuş'tan The Economist, L'Express, Le Point ve Der Spiegel'e tepki Numan Kurtulmuş'tan The Economist, L'Express, Le Point ve Der Spiegel'e tepki

  AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Sultanbeyli'de Faaliyet Gösteren Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileri ile buluştu. Kurtulmuş, İngiliz The Economist, Fransız L'Express, Le Point ve Alman Der Spiegel dergilerinin kapaklarında yer alan Recep Tayyip Erdoğan manşetlerine tepki gösterdi.

 • 05.05.2023 05 May 19:47 Eğitim İş Bursa Şube Başkanı Yeliz Toy'a 'Türk milletini aşağılama' suçlamasıyla dava açıldı Eğitim İş Bursa Şube Başkanı Yeliz Toy'a 'Türk milletini aşağılama' suçlamasıyla dava açıldı

  Eğitim İş Bursa Şube Başkanı Yeliz Toy, Milli Eğitim Bakanlığı'nın Bursa'daki çadır skandalı ile ilgili yaptığı açıklama gerekçe gösterilerek 'Türk milletini aşağılama' suçlamasıyla dava açıldı. Birleşik Kamu İş Konfederasyonu Bursa İl Başkanı Özkan Rona, savcının sadece Toy'un açıklamasını suç unsuru olarak değerlendirdiğini belirterek, davanın Eğitim-İş'in yıllardır sürdürdüğü laik, bilimsel ve parasız eğitim mücadelesinin yargılanmak istenmesi olduğunu söyledi.

 • 05.05.2023 05 May 12:25 AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Esgin Muhalefete Yüklendi AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Esgin Muhalefete Yüklendi

  AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Esgin, Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından hizmete açılan Altınşehir-Şehir Hastanesi yolu açılışında muhalefete yüklenerek, 'Hastaneye muhalefet olmaz, yola muhalefet olmaz, raylı sisteme muhalefet olmaz. Bursa'ya ve Türkiye'ye millete muhalefet olmaz' dedi. Esgin, ayrıca Bursa'da yapılan ulaşım yatırımlarına ve seçimlere de değindi.

Advertisement