SON DAKİKA DERİK HABERLERİ

Son Dakika Derik Haberleri

 • 30 Nisan 2017 16:41 2- ABD Askerlerinin Sınırdaki Nöbeti Sürüyor TÜRK Silahlı Kuvvetleri'nin terör örgütü PKK'nın Suriye'deki kolu YPG yöneticilerinin bulunduğu Karaçok Dağı'na hava operasyonu yapması ve ardından Türkiye-Suriye sınır hattında YPG'lilerin Türk askeri birliklerine saldırısı ve Türkiye'nin karşılık vermesinden sonra ABD askerlerinin...
 • 30 Nisan 2017 16:31 Denizi İlk Kez Gördüler, İstanbul Boğazı'na Hayran Kaldılar –ARNAVUTKÖY Belediyesi, Mardinli çocuklar için Şehit Kaymakam M.Fatih Safıtürk anısına 3 günlük gezi düzenlendi.
 • 30 Nisan 2017 16:24 150 Mardinli Genç İlk Kez İstanbul'a Geldi Mardinli 150 lise öğrencisi, Şehit Kaymakam Muhammet Fatih Safitürk anısına düzenlenen gezi kapsamında İstanbul turu yaptı.
 • 30 Nisan 2017 16:23 Denizi Ilk Kez Gördüler, Istanbul Boğazı'na Hayran Kaldılar Denizi Ilk Kez Gördüler, Istanbul Boğazı'na Hayran Kaldılar Denizi ilk kez gördüler, İstanbul Boğazı'na hayran kaldılarİSTANBUL (DHA) ? ARNAVUTKÖY Belediyesi, Mardinli çocuklar için Şehit Kaymakam M.Fatih Safıtürk anısına 3 günlük gezi düzenlendi.
 • 30 Nisan 2017 16:19 ABD Askerlerinin Sınırdaki Nöbeti Sürüyor TÜRK Silahlı Kuvvetleri'nin terör örgütü PKK'nın Suriye'deki kolu YPG yöneticilerinin bulunduğu Karaçok Dağı'na hava operasyonu yapması ve ardından Türkiye-Suriye sınır hattında YPG'lilerin Türk askeri birliklerine saldırısı ve Türkiye'nin karşılık vermesinden sonra ABD askerlerinin...
 • 30 Nisan 2017 16:03 Ek Fotoğraflar // Denizi İlk Kez Gördüler, İstanbul Boğazı'na Hayran Kaldılar Ek Fotoğraflar // Denizi İlk Kez Gördüler, İstanbul Boğazı'na Hayran Kaldılar –ARNAVUTKÖY Belediyesi, Mardinli çocuklar için Şehit Kaymakam M.Fatih Safıtürk anısına 3 günlük gezi düzenlendi.
 • 30 Nisan 2017 15:31 Denizi İlk Kez Gördüler, İstanbul Boğazı'na Hayran Kaldılar Denizi İlk Kez Gördüler, İstanbul Boğazı'na Hayran Kaldılar –ARNAVUTKÖY Belediyesi, Mardinli çocuklar için Şehit Kaymakam M.Fatih Safıtürk anısına 3 günlük gezi düzenlendi.
 • 30 Nisan 2017 15:09 Diyarbakır ABD Askerlerinin Sınırdaki Nöbeti Sürüyor Diyarbakır ABD Askerlerinin Sınırdaki Nöbeti Sürüyor Türk Silahlı Kuvvetleri'nin terör örgütü PKK'nın Suriye'deki kolu YPG yöneticilerinin bulunduğu Karaçok Dağı'na hava operasyonu yapması ve ardından Türkiye-Suriye sınır hattında YPG'lilerin Türk askeri birliklerine saldırısı ve Türkiye'nin karşılık vermesinden sonra ABD askerlerinin...
 • 30 Nisan 2017 14:49 Dha Yurt Bülteni-6 1)ABD ASKERLERİNİN SINIRDAKİ NÖBETİ SÜRÜYOR TÜRK Silahlı Kuvvetleri'nin terör örgütü PKK'nın Suriye'deki kolu YPG yöneticilerinin bulunduğu Karaçok Dağı'na hava operasyonu yapması ve ardından Türkiye-Suriye sınır hattında YPG'lilerin Türk askeri birliklerine saldırısı ve Türkiye'nin...
 • 30 Nisan 2017 13:43 ABD Askerlerinin Sınırdaki Nöbeti Sürüyor ABD Askerlerinin Sınırdaki Nöbeti Sürüyor TÜRK Silahlı Kuvvetleri'nin terör örgütü PKK'nın Suriye'deki kolu YPG yöneticilerinin bulunduğu Karaçok Dağı'na hava operasyonu yapması ve ardından Türkiye-Suriye sınır hattında YPG'lilerin Türk askeri birliklerine saldırısı ve Türkiye'nin karşılık vermesinden sonra ABD askerlerinin...
 • 29 Nisan 2017 23:27 Aydın: "Avrupa İddiamızı Sürdürüyoruz" Trabzonspor Başkan Yardımcısı Nevzat Aydın, Avrupa kupalarına katılma iddialarını sürdüreceklerini söyledi.
 • 29 Nisan 2017 23:24 Aydın: Aydın: "Avrupa İddiamızı Sürdürüyoruz" - Aydın: "Avrupa iddiamızı sürdürüyoruz"TRABZON - Trabzonspor Başkan Yardımcısı Nevzat Aydın, Avrupa kupalarına katılma iddialarını sürdüreceklerini söyledi.
 • 29 Nisan 2017 19:27 Trabzonspor-Gençlerbirliği Maçından Notlar Trabzonspor-Gençlerbirliği Maçından Notlar Spor Toto Süper Lig'de Trabzonspor ile Gençlerbirliği arasında oynanan karşılaşmada Mardin'in Derik ilçesinde PKK'lı teröristlerin hain saldırısı sonucu şehit düşen Kaymakam Muhammet Fatih Safitürk'ün Mardinli çocuklara bordo-mavili takımın maçını izletme hayali gerçek oldu.
 • 29 Nisan 2017 19:20 Şehit Kaymakamın Hayali Gerçek Oldu Şehit Kaymakamın Hayali Gerçek Oldu Trabzonspor, Şehit Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk'ün hayalini gerçekleştirdi.
 • 29 Nisan 2017 19:13 Trabzonspor-Gençlerbirliği Notları Trabzonspor-Gençlerbirliği Notları TEK DEĞİŞİKLİKTrabzonsor teknik direktörü Ersun Yanal, Gençlerbirliği karşısında ligin 28'nci haftasında deplasmanda oynanan Antalyaspor maçı 11'inden farklı olarak kadroda tek değişikliğe gitti.
 • 29 Nisan 2017 18:41 Peynir ve Zeytin Bidonlarından Uyuşturucu Çıktı Peynir ve Zeytin Bidonlarından Uyuşturucu Çıktı Mardin'in Derik ilçesinde peynir ve zeytinlerin arasına gizlenmiş 9 kilo 950 gram esrar ele geçirildi.
 • 29 Nisan 2017 18:30 Peynir ve Zeytin Bidonlarından Uyuşturucu Çıktı Peynir ve Zeytin Bidonlarından Uyuşturucu Çıktı Mardin’in Derik ilçesinde peynir ve zeytinlerin arasına gizlenmiş 9 kilo 950 gram esrar ele geçirildi.
 • 29 Nisan 2017 18:17 Peynir ve Zeytin Bidonlarından Uyuşturucu Çıktı Peynir ve Zeytin Bidonlarından Uyuşturucu Çıktı Peynir ve zeytin bidonlarından uyuşturucu çıktıMARDİN - Mardin'in Derik ilçesinde peynir ve zeytinlerin arasına gizlenmiş 9 kilo 950 gram esrar ele geçirildi.
 • 29 Nisan 2017 17:08 Genç, Mardinli Çocuklarla Buluştu Genç, Mardinli Çocuklarla Buluştu Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, Mardin’in Derik ilçesinin şehit kaymakamı Muhammet Fatih Safitürk’ün hayalini gerçekleştirmek için Trabzon’a davet edilen Mardinli çocuklarla kahvaltıda bir araya geldi.
 • 29 Nisan 2017 16:32 Peynir ve Zeytin Bidonlarından Uyuşturucu Çıktı Peynir ve Zeytin Bidonlarından Uyuşturucu Çıktı Mardin'in Derik ilçesinde, bidon içindeki peynir ve zeytinlerin arasına gizlenmiş 9 kilo 950 gram esrar ele geçirildi.
 • 29 Nisan 2017 13:59 Başkan Genç, Mardinli Çocuklarla Buluştu Başkan Genç, Mardinli Çocuklarla Buluştu Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, Mardin'in Derik ilçesinde şehit edilen Kaymakam Muhammet Fatih Safitürk'ün isteğini gerçekleştirmek üzere Trabzon'a gelen Mardinli çocuklarla kahvaltıda bir araya geldi.
 • 29 Nisan 2017 10:44 Bakan Soylu Mardinli Çocuklarla Bir Araya Geldi Bakan Soylu Mardinli Çocuklarla Bir Araya Geldi İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, şehit Kaymakam Muhammet Fatih Safitürk'ün Mardinli çocuklara Trabzonspor maçı izlettirme hayalini gerçekleştirmek üzere Trabzon'a gelen öğrencilerle bir araya geldi.
 • 28 Nisan 2017 23:14 İçişleri Bakanı Soylu Mardinli Çocuklarla Bir Araya Geldi İçişleri Bakanı Soylu Mardinli Çocuklarla Bir Araya Geldi - İçişleri Bakanı Soylu Mardinli çocuklarla bir araya geldiTRABZON - İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, şehit Kaymakam Muhammet Fatih Safitürk'ün Mardinli çocuklara Trabzonspor maçı izlettirme hayalini gerçekleştirmek üzere Trabzon'a gelen öğrencilerle bir araya geldi.
 • 28 Nisan 2017 23:12 Dha Yurt Bülteni - 18 Tunceli'de PKK'lıların teslim olma anı (3)ÖRGÜTÜN OVACIK SORUMLUSU ÖLDÜRÜLDÜTunceli'nin Hozat ve Çemişgezek ilçeleri arasındaki Aliboğazı Vadisi'nde devam eden operasyonlarla ilgili valilik açıklama yaptı.
 • 28 Nisan 2017 23:06 Bakan Soylu Mardinli Çocuklarla Bir Araya Geldi Bakan Soylu Mardinli Çocuklarla Bir Araya Geldi İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, şehit Kaymakam Muhammet Fatih Safitürk'ün Mardinli çocuklara Trabzonspor maçı izlettirme hayalini gerçekleştirmek üzere Trabzon'a gelen öğrencilerle bir araya geldi.