İngiltere'de tartışma konusu oldu! 16 yaşında baba oldu, annesinden destek geldi - Son Dakika

İngiltere'de tartışma konusu oldu! 16 yaşında baba oldu, annesinden destek geldi

23.10.2021 14:09

TikTok'ta paylaşılan bir video, İngiltere'yi karıştırdı. @elleann040 kullanıcı adlı kadın, 16 yaşındaki oğlunun çocuğuna bakmaya başladı. Kadın, "Torunumu bir hata olarak görmüyorum. Oğlumun gösterdiği sorumluluktan dolayı gurur duyuyorum" sözlerine yer verdi.

İngiltere'de yaşayan bir kadının TikTok hesabından paylaştığı video, tartışmaları da beraberinde getirdi. @elleann040 adlı kadın, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda 16 yaşında baba olan oğluyla yaşadıklarını anlattı.

BEBEĞE KENDİSİ BAKIYOR

Oğlunun yeni doğan bebeğine bakmaya başlayan @elleann040, yaşananların bir hatadan ibaret olmadığını belirterek, "Oğlumun yaptığını hata olarak görmüyorum. Aksine üstlendiği sorumluluktan dolayı gurur duyuyorum. Bebeğin annesine de saygı duyuyorum" dedi. @elleann040 şu anda bebeğe kendisinin baktığını da sözlerine ekledi.

"ONUN İÇİN HER ŞEYİ YAPABİLİRİZ"

@elleann040, torunu için ne gerekiyorsa yapacaklarını ifade ederek, "3 haftadır bizimle yaşıyor. Bizler büyükbaba ve büyükanne olmaya alıştık gibi. Oğlum da her geçen gün durumun farkına varıyor. Bebeğin tüm ihtiyaçlarını karşıladık, onun ileride güçlü bir genç kız olması için elimizden gelen her şeyi yapacağız" dedi.

TARTIŞMALARA NEDEN OLDU

Söz konusu olay sosyal medyada da büyük tartışmalara neden oldu. Kadının paylaştığı video kısa sürede 243 bin görüntülenmeye ulaşırken, bazı sosyal medya kullanıcıları anne ve babayı ilgisizlikle suçladı. Bazı sosyal medya kullanıcıları ise genç adamı çocuğuna sahip çıkmasından dolayı kutladı.

Ülkede tartışma yaratan olay! 16 yaşında baba oldu, annesinden destek geldi
Ülkede tartışma yaratan olay! 16 yaşında baba oldu, annesinden destek geldi
Ülkede tartışma yaratan olay! 16 yaşında baba oldu, annesinden destek geldi
İngiltere'de tartışma konusu oldu! 16 yaşında baba oldu, annesinden destek geldi

Son Dakika Dünya İngiltere'de tartışma konusu oldu! 16 yaşında baba oldu, annesinden destek geldi - Son Dakika Dünya


YORUMLAR
500

Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan, yerli SİHA'ların ilham kaynağı olan anısını anlattı 22:25 Cumhurbaşkanı Erdoğan, yerli SİHA'ların ilham kaynağı olan anısını anlattı 22:14 "HDP'den vekil olurum" diyen Doğan'dan sonra Hülya Avşar'dan da siyaset çıkışı Meteoroloji'den sis uyarısı! Hafta içi etkili olacak 21:56 Meteoroloji'den sis uyarısı! Hafta içi etkili olacak
Sütyenle poz veren İrem Derici'ye yorum yağdı: Bizim kız elden gidiyor 21:50 Sütyenle poz veren İrem Derici'ye yorum yağdı: Bizim kız elden gidiyor Son Dakika: Komşu ülke İran'da 6,4 ve 6,3 büyüklüğünde deprem! 2 kişi hayatını kaybetti, 17 kişi yaralandı 20:57 Son Dakika: Komşu ülke İran'da 6,4 ve 6,3 büyüklüğünde deprem! 2 kişi hayatını kaybetti, 17 kişi yaralandı Son Dakika: Türkiye'de 14 Kasım günü 189 kişi vefat etti, 21 bin 624 yeni vaka tespit edildi 19:46 Son Dakika: Türkiye'de 14 Kasım günü 189 kişi vefat etti, 21 bin 624 yeni vaka tespit edildi
Kumarda kaybeden Ortaç 19:15 Kumarda kaybeden Ortaç "Allah belamı versin" diyerek borcunu itiraf etti Mustafa Sarıgül'ü canlı yayında sinirlendiren sorusu! Elini masaya vurup, çağrıda bulundu 18:21 Mustafa Sarıgül'ü canlı yayında sinirlendiren sorusu! Elini masaya vurup, çağrıda bulundu
Advertisement