Ünlü futbolcunun model eşi, yaptığı kazada hayatını kaybetti - Son Dakika

Ünlü futbolcunun model eşi, yaptığı kazada hayatını kaybetti

16.01.2022 13:15

27 yaşındaki eski model Viktoria Danchenko, ünlü bir futbolcu olan kocası Oleh Danchenko'nun lüks aracıyla yaptığı kaza sonucu can verdi. Model Viktoria, hız tutkusuyla tanınıyordu.

Ukrayna'da geniş bir çevre tarafından tanınan ve ünlü futbolcu Oleh Danchenko ile evli olan model Viktoria Danchenko, kocasının lüks aracıyla yaptığı kazada feci şekilde can verdi.

LÜKS ARABASI HURDAYA DÖNDÜ

Hız tutkusuyla tanınan model Viktoria Danchenko, önceki gün lüks araçla ilerlediği sırada direksiyonun hakimiyetini kaybederek önce bir kamyona ardından da bariyerlere çarparak durabildi. Genç kadının cansız bedeni, hurdaya dönen araçtan çıkarıldı.

Ünlü futbolcunun model eşi, lüks araçla yaptığı kazada can verdi

KOCASI ÜNLÜ FUTBOLCU

Viktoria Danchenko'nun kocası Oleh Danchenko da futbol camiasında tanınan bir sima. Şu anda kiralık olarak Zorya Luhansk'ta forma giyen Danchenko, daha önce Rubin Kazan, Anzhi Makhachkala ve Shaktar Donetsk gibi önemli takımların formasını terletmişti.

Ünlü futbolcunun model eşi, lüks araçla yaptığı kazada can verdi
Ünlü futbolcunun model eşi, lüks araçla yaptığı kazada can verdi
YORUMLAR (1)
500
Zelenski'den dünyaya uyarı: Rusya nedeniyle enerji krizinden sonraki ikinci kriz gıda krizi olacak Zelenski'den dünyaya uyarı: Rusya nedeniyle enerji krizinden sonraki ikinci kriz gıda krizi olacak Zelenskiy, Polonya ile Ukrayna sınır geçişlerinin kolaylaştırılacağını söyledi Zelenskiy, Polonya ile Ukrayna sınır geçişlerinin kolaylaştırılacağını söyledi Ukrayna'da sıkıyönetim rejimi 90 gün daha uzatıldı Ukrayna'da sıkıyönetim rejimi 90 gün daha uzatıldı

Son Dakika Dünya Ünlü futbolcunun model eşi, yaptığı kazada hayatını kaybetti - Son Dakika


Advertisement