Irkçılık Kokan Sözlerini Savundu - Son Dakika

Irkçılık Kokan Sözlerini Savundu

24.10.2011 20:41

1
ATV'de yayınlanan programında Müge Anlı kelimenin tam anlamıyla 'ırkçı' bir söylemle depremde ölenlere saygısızca sözler sarfetti.

2
Müge Anlı, "herkes haddini bilecek" diye hitap ettiği Van halkı için şunları dile getirdi:
3
"Her fırsatta küçücük çocuklar tarafından taş attırılan polisler, olay yerine gelip ilk müdahale edenlerdi. Mehmetçik..."
4
"Bizim Selcan'ın erkek kardeşi de Van'da askerlik yapıyor. Ona ve tüm askerlerimize hayırlı teskereler diliyoruz. Allah da askerimize polisimize zeval vermesin."
5
"Onlara taş atanların da elleri kırılsın. Canımız istediğinde kuş avlar gibi taş atıyoruz. Dağlarda vuruyoruz. Sonra bir şey olunca da asker gelsin, polis gelsin diyoruz."
6
"Dengeleri kuralım. Zor günlerde canım cicim. Kuş avlar gibi avlamayalım bunları. O kadar kolay değil. Herkes haddini bilecek..."
7
Irkçılık kokan sözleriyle büyük tepki çeken Müge Anlı, İzdivaç programına bağlanarak kendini savundu.
8
Özür dilemeyen Anlı, sözlerini "Ben memleket sevdalısı bir insanım" diyerek savundu.
9
Esra Erol'un izdivaç programına bağlanarak canlı yayında konuşan Anlı, "Sözlerim bazı internet sitelerinde maksadının dışında değerlendirilmiş" diyerek şöyle konuştu:
10
"Bu sabah ki sözlerim bazı internet sitelerinde maksadının dışında değerlendirilmiş. Ben memleketimin her karış toprağını üzerinde yaşayan insanlarla birlikte çok seviyorum."
11
"Ben memleket sevdalısı bir insanım. Programımı izleyenler insanların sözlerimi yanlış anlamadığını iyi biliyorum. Ama izlemeyen insanlar vardır diye bu açıklamayı yapmak istedim."
12
"Sözlerimin yanlış yerlere çekilmesinden de üzüldüm. Elimizden ne gelirse yardım anlamında yapmaya da hazırız..."
13
14
15
16

Son Dakika Irkçılık Kokan Sözlerini Savundu - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Kleopatra'nın arılarla fantezisinden, Nil Nehri'ne karşı toplu cinsel tatmine! İşte Antik Mısır'ın sapkınlıkları Tek kelimeyle iğrenç! Hastane görevlisi tarafından tecavüze uğrayan yaşlı kadın kan kaybından öldü Bir zamanların ünlü modeli Loni Willison, çöpten aldığı pizzayı yedi Savaş uçağı, denizde yüzen insanların arasına düştü Aylık 10 bin TL gıda masrafı olan 11 çocuklu anne ısrarından vazgeçmiyor: Yine doğuracağım
Advertisement