Son Dakika Haberleri: İstanbul'un fethinin 566. yıl dönümü! İstanbul'un fethi mesajları

İstanbul'un fethinin 566. yıl dönümü! İstanbul'un fethi mesajları

4 ay önce

Fatih Sultan Mehmet, Hz. Muhammed (s.a.v.)'in müjdelediği kutlu sultan olmayı hedefleyerek, yeni bir çağ açan İstanbul'un fethini gerçekleştirdi. Fatih Sultan Mehmet'in 29 Mayıs 1453 tarihinde başardığı İstanbul'un fethinin 566. yıl dönümü. Siz de, insanlık tarihini değiştiren bu günü sevdiklerinizle paylaşın. İşte anlamlı İstanbul'un fethi mesajları ve sözleri...

1
İstanbul'un Fethi'nin 566. yıl dönümü kutlanıyor! 29 Mayıs İstanbul'un fethine özel en güzel mesajları derledik. Türk milleti için yeni bir dönemin başlangıcı olan İstanbul'un fethi en anlamlı mesajlar ile anlamlanacak. İşte İstanbul'un fethi kısa mesajları.
2
İstanbul'un Fethinin 566. Yılına Özel Mesajlar
İstanbulun Fethinin 566. Yılına Özel Mesajlar
Karadan ve denizden bu şehrin dışarıyla olan irtibatını tamamen kesmiş bulunuyoruz. İşte bütün bunlardan dolayıdır ki, şehrin elimizden kurtulmasına imkan ve ihtimal yoktur. Buna bütün kanaati vicdaniyem ile inanıyorum... (Fatih Sultan Mehmet)
3
4
"Kostantîniyye elbette fetholunacaktır. Onu fetheden kumandan ne güzel kumandandır! Onu fetheden askerler ne güzel askerlerdir!" (Hadis-i Şerif)
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14Haber Yayın Tarihi: 29.05.2019 11:14 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Bu arabanın eşi benzeri yok, sadece 1 adet üretildi! Fiyatı dudak uçuklatıyor FOX ekranlarının güzeller güzeli spikeri Nazlı Tolga, bakın şimdi ne yapıyor! Şüpheyle karşılanıyordu! Cinsel ilişki bağımlılığı gerçek bir hastalık çıktı Ünlü oyuncudan skandal iddia: Bana tecavüz etmeden önce heyecandan tir tir titredi! Yüzlerce cesur vatandaş sonbahar ekinoksu için çırılçıplak denize girdi!