Anadolu'dan Batı'ya akın akın dönüyorlar: 'Kilit kavşak' böyle görüntülendi - Son Dakika
Güncel

Anadolu'dan Batı'ya akın akın dönüyorlar: 'Kilit kavşak' böyle görüntülendi

Ramazan Bayramı tatilini memleketlerinde ve tatil beldelerinde geçiren vatandaşlar geri dönüş için yollara yeniden akın etti. Ulaşımda 43 ilin geçiş güzergahındaki 'kilit kavşak' Kırıkkale'de trafik yoğunluğu yaşanıyor. Trafik ekipler, araç yoğunluğunun fazla olduğu noktalarda yoğun mesai harcıyor. Trafik yoğunluğunun Pazar günü gece saatlerine kadar artarak devam etmesi bekleniyor.

13.04.2024 22:30  Güncelleme: 22:30

Anadolu'dan Batı'ya akın akın dönüyorlar: "Kilit kavşak" böyle görüntülendi

KIRIKKALE - Ulaşımda 43 ilin geçiş güzergahındaki "kilit kavşak" Kırıkkale'de, tatilcilerin geri dönüşe geçmesiyle birlikte yaşanan trafik yoğunluğu dron ile havadan görüntülendi.

Ramazan Bayramı tatilini memleketlerinde ve tatil beldelerinde geçiren vatandaşlar geri dönüş için yollara yeniden akın etti. Ulaşımda 43 ilin geçiş güzergahındaki "kilit kavşak" Kırıkkale'de trafik yoğunluğu yaşanıyor. Kırıkkale- Ankara kara yolunda trafik durma noktasına gelirken, Kırıkkale- Kayseri kara yolunda ise trafiğin akıcı olduğu görüldü. Bazı yol güzergahlarında araçlar tampon tampona ilerledi.

Araç trafiğinin yoğun olduğu "kilit kavşak" dron ile havadan görüntülendi. Trafik ekipler, araç yoğunluğunun fazla olduğu noktalarda yoğun mesai harcıyor. Maddi hasarlı trafik kazaları sebebiyle de zaman zaman trafik akışı yavaşlıyor. Yahşihan ve Elmadağ ilçeleri arasındaki güzergahında kilometrelerce araç kuyruğu gözleniyor.

Trafik yoğunluğunun Pazar günü gece saatlerine kadar artarak devam etmesi bekleniyor.

Anadolu\'dan Batı\'ya akın akın dönüyorlar: \'Kilit kavşak\' böyle görüntülendi
Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Anadolu'dan Batı'ya akın akın dönüyorlar: 'Kilit kavşak' böyle görüntülendi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement