Tüyap Adana Ev'leniyoruz Fuarı Büyük Ses Getirecek - Son Dakika
Güncel

Tüyap Adana Ev'leniyoruz Fuarı Büyük Ses Getirecek

Tüyap Adana Ev\'leniyoruz Fuarı Büyük Ses Getirecek

Evlenecek ve evini yenileyeceklerin büyük ilgisini çekecek olan Fuar, 14 - 17 Aralık tarihleri arasında TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleşecek.

13.12.2017 16:16  Güncelleme: 16:15
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

TÜYAP Adana 2. EV'leniyoruz Fuarı, 7 bin 500 m²lik alanda 78 firmanın katılımı ile açılıyor. 4 gün boyunca sürecek olan Fuarda her güne özel etkinliklerin de düzenleneceğini belirten TÜYAP Anadolu Fuarları A. Ş. Genel Müdürü Cihat Alagöz, " Bu yıl ilkini Mart ayında düzenlediğimiz TÜYAP Adana EV'leniyoruz Fuarımızı, katılımcılarımızın yoğun isteği üzerine aynı yıl 2'ncisini düzenleyerek büyük bir başarıya imza atıyoruz. Gerçekleştireceğimiz özel defile ile sadece Adana'da değil tüm Türkiye'de ses getirecek bir evlilik fuarına imza atacağız. Fuarda emeği geçen tüm kurum, kuruluşlara ve katılımcılarımıza teşekkür ediyorum" dedi.

Adana 2. Ev'leniyoruz Fuarı'nda evlenecek ve evini yenilecekler tek bir çatı altında bir araya geliyor. TÜYAP Adana tarafından Adana Valiliği, Adana Büyükşehir Belediyesi, Adana Ticaret Odası, Adana Sanayi Odası, Adana Ticaret Borsası, Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Adana Organize Sanayi Bölgesi, TOBB Adana Kadın Girişimciler Kurulu ve Çukurova Fuarcılık A.Ş. destekleri ile 14-17 Aralık 2017 tarihlerinde düzenlenecek olan Fuar, evlilik hazırlığı yapan ve evini yenileyecek çiftlere büyük kolaylık sağlıyor. Yaklaşık 40 bin ziyaretçi ağırlamayı hedefleyen fuarda, özel gelinlik defilelerin yanı sıra evlenecek çiftler için de düğün dansı eğitimleri de verilecek.

TÜYAP Adana 2. EV'leniyoruz Fuarı hakkında basına açıklamalarda bulunan Alagöz; "Adana'da EV'leniyoruz Fuarımızı marka haline getirmek için önemli adımlar atıyoruz. Türkiye'de evlilik fuarı denildiğinde akla gelecek ilk fuarlardan birinin Adana'da olmasını için çalışıyoruz. Cuma günü yapacağımız özel defile de büyük ses getirecek. 2018 gelinlik modasının sergileneceği defilemizde ünlü mankenler yer alacak. Evlenecek çiftlerimizi defilemize ve fuarımıza davet ediyoruz" diye konuştu.

Evleneceklere büyük kolaylık.

TÜYAP Adana 2. EV'leniyoruz Fuarı'nın 2018 evlilik modasına yakından mercek tutacağını belirten Alagöz, fuarın defileler ve organizasyonlarla adeta bir festivale dönüşeceğini dile getirdi. Aynı yıl 2. kez düzenlenerek büyük bir başarıya imza atıldığını belirten Alagöz, "Bu başarıyı daha da yukarıya taşımak için çalışmalarını sürdürüyoruz. Son hazırlıklarımız tamamladığımız fuarımız, evlenecek ve evini yenilecekler için büyük kolaylık sağlıyoruz." dedi.

Yoğun bir hazırlık ve tatlı bir koşuşturma içine giren çiftleri rahatlatacak olan Fuarda, çiftler tüm ihtiyaçlarına cevap bulurken aynı zamanda 4 gün boyunca gerçekleşecek etkinliklerle de güzel bir yolculuğa çıkacak.

Fuarda ünlüler geçidi.

Alagöz; Ünlü tasarımcı Bekir Gökmen tarafından tasarlanan gelinliklerin sergileneceği Wedding Fashion 2018 defilesinde gelinlikleri; Merve Büyüksaraç, Ece Begüm Yücetan, Tuğba Melis Türk, Sinem Sülün gibi ünlü mankenlerin taşıyacağını söyledi.

Alagöz; "Evlenecek olan gelin adayları için son trendlerin gözler önüne serileceği defilemiz 15 Aralık Cuma günü saat 19:00'da TÜYAP Adana podyumunda gerçekleşecek. Cuma günü düzenleyeceğimiz özel defilenin yanı sıra hafta sonu da önemli defilelere imza atacağız. Yöresel kına etkinlikleri, düğün dansı provaları yanı sıra gelin adayları için özel düğün saçı defilesi de yapılacak."dedi.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Tüyap Adana Ev'leniyoruz Fuarı Büyük Ses Getirecek - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Edirne'de köy halkı kurt nöbeti tutuyor
  09:40 Edirne'de köy halkı kurt nöbeti tutuyor

  Edirne'nin Süloğlu ilçesine bağlı Sülecik Köyü başta olmak üzere civar köylerde aç kalan kurtların köylere inip hayvanları telef etmesi üzerine köylüler silahlanarak kurt nöbeti tutmaya başladı. Kurtların köye girişi güvenlik kamerasına yansıdı. Sürülerine saldıran kurtlara engel olmak için av tüfeğiyle nöbet tutan köylüler, yetkililerden yardım talep ediyor.

 • İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü operasyonunda DHKP-C'nin silahlı eylemlerine katılan Fehmi Oral Meşe yakalandı
  09:39 İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü operasyonunda DHKP-C'nin silahlı eylemlerine katılan Fehmi Oral Meşe yakalandı

  MİT'in koordinesinde İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü TEM Şube tarafından gerçekleştirilen operasyonda geçmiş dönemde DHKP-C'nin silahlı eylemlerine katılan Fehmi Oral Meşe yakalandı.

 • DHKP-C Sorumlusu Fehmi Oral Meşe Yakalandı
  09:37 DHKP-C Sorumlusu Fehmi Oral Meşe Yakalandı

  Milli İstihbarat Teşkilatı (MİT) ve İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, DHKP-C sorumlularından Fehmi Oral Meşe'yi yakaladı. Operasyon, MİT'in koordinasyonunda gerçekleştirildi ve Meşe, örgütün silahlı eylemlerine katıldığı gerekçesiyle aranıyordu.

 • Çameli Belediyesi Muhtarlar Toplantısı Gerçekleştirildi
  09:36 Çameli Belediyesi Muhtarlar Toplantısı Gerçekleştirildi

  Çameli Belediyesi Konferans Salonu'nda Belediye Başkanı Cengiz Arslan Başkanlığında, Muhtarlar Toplantısı gerçekleştirildi. Başkan Arslan, 'Çameli'mizi ileriye götürmek için yapacak olduğumuz çalışmalarda gösterecek oldukları emekler için şimdiden teşekkür ederiz' dedi.

 • Melikgazi Belediyesi Salon Sporları Merkezi Projesi
  09:36 Melikgazi Belediyesi Salon Sporları Merkezi Projesi

  Melikgazi Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Palancıoğlu, Salon Sporları Merkezi projesi ile sporu ve sporcuyu destekleyecek bir projeye daha imza atıyor. Proje sayesinde spor kulüpleri yer aramak zorunda kalmayacak ve gençlerin sağlıklı bir ortamda spor yapmaları sağlanacak.

 • Birlikte büyüyen koyun ile köpeğin kıyasıya mücadeleye sahne olan oyunları izleyenleri gülümsetti
  09:35 Birlikte büyüyen koyun ile köpeğin kıyasıya mücadeleye sahne olan oyunları izleyenleri gülümsetti

  Gümüşhane'de yaşayan Adil Bilgin'in 'Pamuk' isimli koyunu ve 'Boncuk' isimli köpeğinin kıyasıya mücadeleye sahne olan oyunları izleyenleri gülümsetti. Birlikte büyüyen ve her anı birlikte paylaşan koyun ile köpeğin birbirleriyle oyunları ise kıyasıya mücadeleye sahne olurken, koyunun köpeği uzaklaştırma çabası izleyenleri gülümsetti. Adil Bilgin, hayvanların birbirlerine çok yakın olduğunu ve birlikte büyüdükleri için bambaşka bir güzellikleri olduğunu belirtti.

 • Harmancık Belediyesi, kırsal mahallelerden gelen kadınlara hizmet verecek
  09:33 Harmancık Belediyesi, kırsal mahallelerden gelen kadınlara hizmet verecek

  Bursa'nın Harmancık ilçesinde bulunan belediyeye ait kafeterya, çarşamba günleri kırsal mahallelerden pazar alışverişi için gelen kadınlara hizmet sunacak. Belediye Başkanı Haşim Ali Arıkan, Çardı Mahfel Kafeteryası'nın çarşamba günleri kadınlara ücretsiz çay servisiyle hizmet vereceğini duyurdu.

 • 27 yıllık harik ustasından alternatif üretim
  09:32 27 yıllık harik ustasından alternatif üretim

  Bitlis'te 27 yıldır harik sanatıyla uğraşan Haydar Yılmaz, büyük boy hariklere alternatif olarak süs eşyası ve hediyelik mini harik üretimi yapıyor. Yıllardır bu sanatı yaşatmak için mücadele veren Yılmaz, destek bulamadığını belirtiyor. Mini hariklerin piyasasını oluşturmayı hedefleyen Yılmaz, bu sayede atölyesinde istihdam sağlamayı amaçlıyor.

 • Beylikdüzü'nde polisten kaçan motosikletliler kask kamerasında
  09:30 Beylikdüzü'nde polisten kaçan motosikletliler kask kamerasında

  Beylikdüzü'nde motosikletli şüphelilerin polisten kaçması kask kamerasına yansıdı. Şüphelilerin üzerinden yasadışı ilaçlar ve bir adet havalı tabanca çıktı. 18 yaşından küçük oldukları belirlenen şüphelilere toplamda 33 bin 472 lira ceza kesildi.

 • Düzce Belediyesi Güreş Kulübü Sporcusu Türkiye 3'üncüsü oldu
  09:30 Düzce Belediyesi Güreş Kulübü Sporcusu Türkiye 3'üncüsü oldu

  Düzce Belediyesi Güreş Kulübü sporcusu Sivas'ta düzenlenen U-15 Serbest Güreş Türkiye Şampiyonası'nda rakiplerini geride bırakarak Türkiye 3'üncüsü olarak Milli Takımı'na katılmaya hak kazandı.


Advertisement