AK Parti Ataşehir Adayı İsmail Erdem, Kars, Ardahan, Iğdırlılar ile Bir Araya Geldi - Son Dakika

AK Parti Ataşehir Adayı İsmail Erdem, Kars, Ardahan, Iğdırlılar ile Bir Araya Geldi

AK Parti Ataşehir Belediye Başkan Adayı İsmail Erdem, Ataşehir'de Kars, Ardahan, Iğdırlılar ile bir araya geldi.

AK Parti Ataşehir Belediye Başkan Adayı İsmail Erdem, Ataşehir'de Kars, Ardahan, Iğdırlılar ile bir araya geldi. Başkan Erdem, "Kardeşlik duygularımızı zedelemeye çalışanlara fırsat vermeyeceğiz" dedi.


Ataşehir İçerenköy Mahallesi'nde gerçekleşen Kars, Ardahan, Iğdırlılar buluşmasına AK Parti İstanbul Milletvekilleri Mustafa Demir ve Şamil Ayrım, Sancaktepe Belediye Başkanı ve AK Parti Ataşehir Belediye Başkan Adayı İsmail Erdem ile yüzlerce Karslı, Ardahanlı, Iğdırlı vatandaş katıldı. Kars, Ardahan ve Iğdırlılar, İsmail Erdem'i coşkuyla, meşaleler ve davul zurna ile karşıladılar.


"Çocuklarımızın, gençlerimizin, ülkemizin geleceği için Cumhur İttifakı'na evet diyoruz"


Kardeşlik duygularını zedelemeye çalışanlara fırsat vermeyeceklerini söyleyen Başkan İsmail Erdem, "Bizler tarih boyu bin yıldır bu topraklarda kardeşçe yaşadık. Milletçe en zor zamanlarda dimdik ayağa kalktık. Kurtuluş Savaşı'nda, Milli Mücadelede Anadolu topraklarında düşmanların temizlenmesi için, aynı 15 Temmuz'daki gibi 7'den 70'e seferber olduk. Onun için aynı inançla, aynı ruhla, aynı gaye ile diyoruz ki, 31 Mart'ta da Anadolu insanları olarak çocuklarımızın, gençlerimizin, ülkemizin geleceği, selameti için Cumhur İttifakı'na evet diyoruz. Farklı farklı düşünceler, farklı farklı tezgahların peşinde koşanların bütün oyunlarını boşa çıkartarak geleceğimizi teminat altına alacağız" dedi.


"416 bin komşumuza hizmet edeceğiz"


AK Parti Ataşehir Belediye Başkan Adayı İsmail Erdem, Kars, Ardahan ve Iğdırlılar buluşmasında yaptığı konuşmada şunları kaydetti; "Belediyelerimiz bütün imkanlarını seferber ederek vatan, bayrak sevgisi ile gençleri yetiştiriyorlar. Sancaktepe'de biz böyle yaptık. Ataşehir'in 17 mahallesi var. Ataşehir'de 416 bin komşumuz yaşıyor. Biz 1 Nisan'da göreve geldiğimiz zaman 416 bin komşumuza hizmet edeceğiz. Bizde ayrı gayrı yok, sokak ayırmayız, cadde ayırmayız, mahalle ayırmayız, memleket ayırmayız. Edirne'den Kars'a 82 milyon insanımızın kaderi aynı. 1 Nisan'dan sonra "Gönül Belediyeciliği" ile ayrım yapmadan, tüm Ataşehirlilere hizmet ulaştıracağız." - İSTANBUL

Son Dakika

21:58 Didem Soydan cesur fotoğraflarına bir yenisini daha ekledi! Sokakta transparan kıyafetiyle poz verdi 20:43 Torununu kucağına alan Acun Ilıcalı, ilk duygularını paylaştı 20:21 Alman medyası açık açık yazdı: Türkiye'ye yönelik seyahat uyarılarının arkasında sağlık endişeleri yok 20:11 Bodrum'u karıştıran çifte cinayetin nedeni belli oldu 17:30 Mahkeme, "Polis kesemez" diyerek sokağa çıkma cezasını iptal etti 16:30 Ayrılık kararı alan Messi, Barcelona'nın başına Xavi'nin geçmesi halinde takımda kalacak 15:28 Esra ve Ceyda Ersoy kardeşlerin köpekleri için yaptırdığı mezarlık sosyal medyada gündem oldu 15:25 Denizlispor Başkanı Ali Çetin, maç sonunda sahaya su şişesi fırlattı 15:07 Denizlispor'da Bülent Uygun dönemi sona erdi 14:28 Havai fişek fabrikasındaki patlamada depo sahiplerinin hayatlarını bir bardak su kurtardı 11:53 En düşük maaş kaç lira olacak? İşte memur ve emeklinin temmuzda alacağı zamlı aylıklar 11:20 Ünlü sunucu Kelly Brook'tan cinsel ilişki itirafı: Yaş ilerledikçe daha iyi oluyor 09:47 Tiryakilere kötü haber! Sigara ve alkole ÖTV zammı geldi 09:36 Yaklaşanın öldüğü kuyu için vatandaşlar, önlem alınmasını istiyor 08:50 Diyarbakır'da koronavirüs vakaları son 4 günde yüzde 15 artış gösterdi!