AK Parti seçmenine soruldu: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sonra partinin başına kim geçsin? - Son Dakika

AK Parti seçmenine soruldu: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sonra partinin başına kim geçsin?

26 ilde telefonla anket metodu ile yapılan araştırmada AK Parti seçmenine "Recep Tayyip Erdoğan'dan sonra AK Parti'nin başına kim geçmeli?" sorusu soruldu. Ankete katılanların yüzde 38'i tercihini Süleyman Soylu'dan yana kullandı.

Artıbir Araştırma Şirketi'nin hazırladığı Ağustos ayı 'Türkiye'nin Gündemi' araştırmasında AK Parti seçmenine " Recep Tayyip Erdoğan'dan sonra AK Parti'nin başına kim geçmeli?" sorusu yöneltildi.

BAKAN SOYLU'YU İSTİYORLAR

26 ilde telefonla anket metodu ile yapılan araştırmaya katılanların yüzde 38.2'si Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sonra partinin başına İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun geçmesini istiyor.

AK Parti seçmenine soruldu: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sonra partinin başına kim geçsin?

BAKAN KOCA İKİNCİ SIRADA

Koronavirüs süreci döneminde ortaya performansla dikkatleri üzerine çeken Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın partinin başına geçmesini isteyenlerin oranı ise yüzde 17.8'de kaldı.

AK Parti seçmenine soruldu: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sonra partinin başına kim geçsin?

Haber Yayın Tarihi: 06.08.2020 08:32

Son Dakika Politika AK Parti seçmenine soruldu: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sonra partinin başına kim geçsin? - Son Dakika


Son Dakika

Sosyal medyadan intihar edeceğini paylaşan genç, kayalıklardan atlayarak yaşamına son verdi Fenerbahçe, Nazım Sangare ile 4 yıllık sözleşme imzaladı Japon uzmanlar, plastik siperliklerle ilgili tartışmalara son noktayı koydu: Koronavirüse karşı etkisiz Yoldaki lastiğe çarpmamak için manevra yapan sürücü, hayatını kaybetti Vatandaşın her kuruşuna göz diken dolandırıcıların "mesaj" oyunu akıllara durgunluk veriyor Koronaya yenik düşen Şehri ebenin cenazesi, hastaneden meslektaşlarının gözü önünde çıkartıldı Son nefesini uyuşturucu kullandığı metruk evde verdi Kardeşinden mesaj gelince harekete geçen abi gittiği yerde kardeşinin son anlarına tanık oldu