Almanya'da 9 Kentte 'Duran Adam' Eylemi Yapıldı - Son Dakika

Almanya'da 9 Kentte 'Duran Adam' Eylemi Yapıldı

01.07.2017 09:45
Almanya'da 9 Kentte 'Duran Adam' Eylemi Yapıldı

CHP Almanya Teşkilatları 9 kent'te Stuttgart, Freiburg, Karlsruhe, Mannheim, Bodensee, Heilbronn, Heidelberg, Offenburg, Aalen'de "Türkiye'de adalet için Duran Adam" eylemi yapıldı.

CHP Almanya Teşkilatları 9 kent'te Stuttgart, Freiburg, Karlsruhe, Mannheim, Bodensee, Heilbronn, Heidelberg, Offenburg, Aalen'de " Türkiye'de adalet için Duran Adam" eylemi yapıldı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun öncülüğünde başlatılan 'Adalet Yürüyüşü' ve 'Duran Adam' eylemi Almanya ve Avrupa'nın farklı ülkelerinde hafta sonları devam ediyor.

Cuma günü Almanya'nın Baden Württemberg eyaletinde farklı şehirlerde başlayan eylemlere olan ilgi yoğundu. - Stuttgart

Yolsuzluk soruşturması kapsamında tutuklanmışlardı! İzmir Menderes Belediye Başkanı Mustafa Kayalar ve 31 şüpheli adli kontrol şartıyla serbest kaldı Yolsuzluk soruşturması kapsamında tutuklanmışlardı! İzmir Menderes Belediye Başkanı Mustafa Kayalar ve 31 şüpheli adli kontrol şartıyla serbest kaldı Kılıçdaroğlu Balıkesir'e geliyor Kılıçdaroğlu Balıkesir'e geliyor Almanya, uydu siber saldırılarına karşı planını açıkladı Almanya, uydu siber saldırılarına karşı planını açıkladı
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Almanya'da 9 Kentte 'Duran Adam' Eylemi Yapıldı - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement