Avanak Dedektör" Filmi Tanıtıldı - Son Dakika

Avanak Dedektör" Filmi Tanıtıldı

08.07.2015 18:38
Avanak Dedektör

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - "Avanak Dedektör" İsimli Filmin oyuncularından görüntü- Yapımcı Hamit Şahin'in konuşması- Oyuncu Tuğba Özay Konuşması- Yönetmen Metin Güngör konuşması- Film setinden görüntüler "Avanak Dedektör" filmi tanıtıldı- Kuşadası'nda çekimlerine başlanan, "Avanak Dedektör" isimli filmin tanıtımı yapıldı Kuşadası'nda çekimlerine başlanan, "Avanak Dedektör" isimli film, düzenlenen galayla tanıtıldı.

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - "Avanak Dedektör" İsimli Filmin oyuncularından görüntü- Yapımcı Hamit Şahin'in konuşması- Oyuncu Tuğba Özay Konuşması- Yönetmen Metin Güngör konuşması- Film setinden görüntüler "Avanak Dedektör" filmi tanıtıldı- Kuşadası'nda çekimlerine başlanan, "Avanak Dedektör" isimli filmin tanıtımı yapıldı Kuşadası'nda çekimlerine başlanan, "Avanak Dedektör" isimli film, düzenlenen galayla tanıtıldı.Yönetmenliğini Metin Güngör'ün yaptığı senaryosunu Ergün Yıldırım ve Hamit Şahin'in yazdığı "Avanak Dedektör" filminin çekimleri Kuşadası'nda başladı. Film, Kuşadası'ndaki bir restoranda düzenlenen galayla sinemaseverlerin dikkatine sunuldu. Yönetmen Güngör, galada yaptığı konuşmada, tatile için geldiği Kuşadası'nda, senarist Şahin ile tanıştığını, filmin çekimine bu şekilde karar verdiklerini ifade etti. Hollywood'da uzun yıllar görsel efekt uzmanı olarak "Da Vinci Şifresi", "Harry Potter", "Lara Croft", "Hugo", "Yarından Sonra" ve "Cehennem Melekleri" gibi filmlerde görev alan Güngör, "Avanak Dedektör" filminin, "Renklerde Kaybolan Hayat" filminden sonra Türkiye'deki ikinci çalışması olduğunu söyledi. Filmin senaristlerinden Hamit Şahin ise sanatseverlerin karşısına, unutamayacakları bir filmle çıkacakları iddiasında bulundu. Filmde bir cinayete tanıklık edip İstanbul'dan Kuşadası'na kaçan 3 kişinin yaşam mücadelesinin konu edildiğini dile getiren Şahin, sonbahar döneminde vizyona sokmayı planladıkları filmde, Kuşadası'ndaki tarihi dokusu bozulmamış çok sayıda mekanın da izleyicilerle buluşacağını ifade etti. Görüntü yönetmenliğini Abdullah Çuvadar'ın yaptığı filmin tanıtımına oyuncular, Tuğba Özay, Ahmet Akbıyıkoğlu, Deniz Akkoyun, Uğurtan Sayıner, Şehmuz Yığın, Coşkun Göğen, Gülnihal Demir, Tevfik Yapıcıoğlu, Tuncak Akçay. Yiğit Dören, Yavuz Karakuş, Müjde Okyanus, Muharrem Erdemir, Mustafa Kara, Esra Sönmezer, Şengül Kozcu ve Emre Ercanoğlu ile filmde kısa bir rol almayı kabul ettiği bildirilen yazar Ahmet Nesin de katıldı.

Avanak Dedektör Filmi Tanıtıldı
Avanak Dedektör Filmi Tanıtıldı
Avanak Dedektör Filmi Tanıtıldı
Avanak Dedektör Filmi Tanıtıldı

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Avanak Dedektör' Filmi Tanıtıldı - Son Dakika


Son Dakika

Sinan Engin'den çarpıcı iddia: Bu açıklamalara göre yönetimin Terim'i göndermesi lazım Erzurum-G.Saray maçı sonrası, Erman Toroğlu hakem Arda Kardeşler'e patladı: Midem bulanıyor TEM Otoyolu Bolu Dağı Tüneli yeniden trafiğe kapatıldı Son Dakika! Çavuşoğlu'ndan Hollandalı parlamenter Wilders'ın skandal paylaşımına tepki: Avrupa'nın ezik ırkçıları yine kendini gösterdi Manisa'da halkı tedirgin eden görüntü! Fay hattında dev yarıklar oluştu Nihat Hatipoğlu'ndan "Otelinde içki satılıyor" iddiasına yanıt: Asla satılmadı, aklınızca benden intikam aldınız İngiliz polisi bir yıl önce çalınan 26 milyon TL değerindeki Çin vazosunu ele geçirdi Başkent'teki uyuşturucu ticaretinin yüzde 70'ini elinde tutuyordu: Firari baron kıskıvrak yakalandı