Azerbaycan'da düzenlenen TEKNOFEST'te etkileyici gösteri! Erdoğan ve Aliyev beraber izledi - Son Dakika

Azerbaycan'da düzenlenen TEKNOFEST'te etkileyici gösteri! Erdoğan ve Aliyev beraber izledi

28.05.2022 18:57

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev, Azerbaycan Hava Kuvvetleri ve Türk Hava Kuvvetlerinin akrobasi gösterisini bir arada izledi. Hava kuvvetleri ekiplerinin gökyüzüne Türk ve Azerbaycan bayrakları çizdiği gösteri izleyicilerden tam not aldı.

Dünyanın en büyük Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali TEKNOFEST, ilk kez ülke sınırlarını aşarak perşembe günü kardeş ülke Azerbaycan'da başladı. TEKNOFEST'in 3. gününe Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da katıldı.

Azerbaycan semalarında büyüleyen gösteri! Erdoğan ve Aliyev birlikte izledi

ERDOĞAN 11'DE YOLA ÇIKTI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan "TUR" uçağıyla saat 11.00'de Bakü'ye hareket etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan'a eşi Emine Erdoğan, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun ve Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın da eşlik etti.

Azerbaycan semalarında büyüleyen gösteri! Erdoğan ve Aliyev birlikte izledi

AZERBAYCAN SEMALARINDA BÜYÜLEYEN GÖSTERİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev TEKNOFEST'te bir araya geldi. TEKNOFEST Azerbaycan alanındaki stantları ziyaret eden iki lider, Azerbaycan Hava Kuvvetleri ve Türk Hava Kuvvetlerine bağlı Türk Yıldızları ve Solo Türk ekibinin akrobasi gösterisini izledi.

Azerbaycan semalarında büyüleyen gösteri! Erdoğan ve Aliyev birlikte izledi

BÜYÜK ALKIŞ ALDI

Hava kuvvetleri ekipleri gökyüzüne Türk ve Azerbaycan bayraklarını çizdi. Tören, izleyiciler tarafından büyük alkış aldı.

YORUMLAR
500
Özbekistan, Uluslararası Türk Akademisine gözlemci üye oldu Özbekistan, Uluslararası Türk Akademisine gözlemci üye oldu Son dakika haberi: Azerbaycan orman yangınlarının söndürülmesine destek için Türkiye'ye amfibi uçak gönderdi Son dakika haberi: Azerbaycan orman yangınlarının söndürülmesine destek için Türkiye'ye amfibi uçak gönderdi Ümit Özdağ Vatandaşlık Verilen Sığınmacı Sayısını Açıkladı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Çağrı Yaptı Ümit Özdağ Vatandaşlık Verilen Sığınmacı Sayısını Açıkladı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Çağrı Yaptı

Son Dakika Güncel Azerbaycan'da düzenlenen TEKNOFEST'te etkileyici gösteri! Erdoğan ve Aliyev beraber izledi - Son Dakika


Advertisement