Başkente Değer Ödülleri Sahiplerini Buldu - Son Dakika
Güncel

Başkente Değer Ödülleri Sahiplerini Buldu

Medya Ankara Haber Portalı tarafından organize edilen 'Başkente Değer Ödülleri' sahiplerini buldu. Bu yıl ikincisi düzenlenen organizasyona deprem nedeniyle bir kategori daha eklenerek afet bölgesinde yaptığı etkin çalışmalarla öne çıkan kişi ve kurumlar da ödüllendirildi. Haberler.com Genel Yayın Yönetmeni Av. Bedia Teymur, Afet Bölgesi Özel Hizmet Ödülü'ne layık görüldü ve ödülünü aldıktan sonra yaptığı konuşmada, deprem felaketinde doğru bilgi paylaşımının insanlık görevi olduğunu vurguladı.

14.06.2023 16:49  Güncelleme: 17:43
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Medya Ankara Haber Portalı tarafından organize edilen 'Başkente Değer Ödülleri' sahiplerini buldu. Medya Ankara Genel Yayın Yönetmeni Bayram Polat ve Yazı İşleri Müdürü Erdem Yeşer'in öncülüğünde bu yıl ikincisi düzenlenen organizasyona deprem nedeniyle bir kategori daha eklenerek afet bölgesinde yaptığı etkin çalışmalarla öne çıkan kişi ve kurumlar da ödüllendirildi.

Av. Bedia Teymur'a Afet Bölgesi Özel Hizmet Ödülü verildi

AV. BEDİA TEYMUR'A ANLAMLI ÖDÜL

50 binden fazla insanımızı kaybettiğimiz deprem felaketinde afet bölgesinin tamamını gezip hem devlet görevlileriyle hem de vatandaşlarla yaptığı röportajlarla bölgenin atmosferini yakından takip ederek Türkiye'ye ve dünyaya aktaran Haberler.com Genel Yayın Yönetmeni Av. Bedia Teymur da gecede Afet Bölgesi Özel Hizmet Ödülü'ne layık görüldü.

Av. Bedia Teymur'a Afet Bölgesi Özel Hizmet Ödülü verildi

"BU BİZİM İNSANİ GÖREVİMİZDİ"

Ödülünü aldıktan sonra salondakilere kısa bir konuşma yapan Teymur, "Ülke olarak çok acı bir afet yaşadık. Bu afette bütün kurumlarımız, belediye başkanlarımız seferber oldu. Bir de bu seferberliği kamuoyu ile doğru bir şekilde paylaşmak da ayrı bir görevdi. Biz de olayın bu boyutunu üstlenmiş olduk. Daha ilk andan itibaren 80 kişilik ekibimizle bütün gelişmeleri en doğru şekilde aktarmaya gayret ettik. Bu bizim insani görevimizdi. Gecede emeği geçenlere bir kez daha teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

Başkente Değer Ödülleri Sahiplerini Buldu

Son Dakika Güncel Başkente Değer Ödülleri Sahiplerini Buldu - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Çanakkale Valisi İlhami Aktaş, deprem sonrası AFAD ve 112 Acil Çağrı Merkezi'ni ziyaret etti
  01:27 Çanakkale Valisi İlhami Aktaş, deprem sonrası AFAD ve 112 Acil Çağrı Merkezi'ni ziyaret etti

  Çanakkale Valisi İlhami Aktaş, Yenice merkezli 4,9 büyüklüğünde meydana gelen depremin ardından 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürlüğü ve İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğünü (AFAD) ziyaret etti. Vali Aktaş, AFAD İl Müdürlüğü ve 112 Acil Çağrı Merkezi yetkililerinden yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

 • Cumhurbaşkanı Erdoğan Sivas mitinginde halka seslenecek ve Filistin Devlet Başkanı Abbas ile görüşecek
  01:23 Cumhurbaşkanı Erdoğan Sivas mitinginde halka seslenecek ve Filistin Devlet Başkanı Abbas ile görüşecek

  Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sivas mitinginde halka seslenecek, ardından Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas ile ikili görüşme yapacak. Görüşmenin ardından heyetler arası çalışma yemeği düzenlenecek ve ortak basın toplantısı yapılacak. (Sivas/14.00/Ankara/17.30/19.45)

 • Mersin Tarsus'ta galvaniz tesisinde çıkan yangın söndürüldü
  01:11 Mersin Tarsus'ta galvaniz tesisinde çıkan yangın söndürüldü

  Mersin'in Tarsus ilçesinde bulunan bir galvaniz tesisinde çıkan yangın, itfaiye ekipleri tarafından kontrol altına alındı. Fevziçakmak Mahallesi'ndeki İŞGEM-1 yerleşkesinde meydana gelen yangın, henüz belirlenemeyen bir nedenle başladı. Mersin Büyükşehir Belediyesi itfaiye ekipleri, olay yerine sevk edildi ve yangını söndürdü. Ancak yangın sonucunda tesisde hasar meydana geldi.

 • Türkiye İşitme Engelliler Kış Olimpiyatları'nda Hollanda'yı yendi
  01:07 Türkiye İşitme Engelliler Kış Olimpiyatları'nda Hollanda'yı yendi

  Erzurum'da düzenlenen 20. İşitme Engelliler Kış Olimpiyatları'nda A Milli Erkek Futsal Takımı, Hollanda'yı 7-3 mağlup etti. A Grubu'ndaki ilk galibiyetini elde eden takım, Erzurum Teknik Üniversitesi Spor Salonu'nda oynanan karşılaşmayı kazandı. A Milli Kadın Futsal Takımı ise Polonya'ya 6-2 yenildi.


Advertisement