Beyoğlu'ndaki Terör Saldırısı Dolayısıyla Bazı Etkinlikler İptal Edildi - Son Dakika

Beyoğlu'ndaki Terör Saldırısı Dolayısıyla Bazı Etkinlikler İptal Edildi

19.03.2016 15:49
Beyoğlu'ndaki Terör Saldırısı Dolayısıyla Bazı Etkinlikler İptal Edildi, System.String[]

Beyoğlu'ndaki terör saldırısı dolayısıyla, bugün ve yarın yapılacak bazı etkinlikler iptal edildi. İstanbul Devlet Tiyatroları, Küçük Sahne'de bugün ve yarın oynanacak oyunları iptal etti.

Beyoğlu'ndaki terör saldırısı dolayısıyla, bugün ve yarın yapılması planlanan bazı etkinlikler iptal edildi.

"KÜÇÜK SAHNE'DE BUGÜN VE YARIN OYNANACAK OYUNLAR İPTAL EDİLDİ"

İstanbul Devlet Tiyatroları, internet sitesinden yaptığı açıklamada Küçük Sahne'de bugün ve yarın oynanacak oyunların iptal edildiğini duyurdu.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Kültür Daire Başkanlığı, resmi twitter hesabı üzerinden, " Taksim'de yaşanan hain saldırı sonucundaki üzücü kayıplarımız sebebiyle İBB Kültür Daire Başkanlığına bağlı kültür merkezlerinde 19 Mart Cumartesi ve 20 Mart Pazar günü gerçekleşmesi planlanan konser programları iptal edilmiştir" şeklindeki duyuruyu paylaştı.

ZORLU PERFORMANS SANATLARI MERKEZİ'NDEKİ ETKİNLİKLER ERTELENDİ

Zorlu Performans Sanatları Merkezi'nde bugün gerçekleştirilecek "Benise The Spanish Guitar", "Kubilay QB Tuncer", "Frankenstein" etkinlikleri ile yarın gerçekleştirilecek "DadanZ-Yetişkinler için Dans Atölyesi", "DadanZ-Çocuklar için Dans Atölyesi", "Bremen Mızıkacıları Perküsyon Grubu", "Yatak Odası Diyalogları", "Karlar Ülkesi" isimli etkinlikler ertelendi. Merkezde devam eden Digital Revolution ve Goal sergileri ise bugün ve yarın kapalı olacak.

İSLAM MANAFOV'UN VERECEĞİ KONSER İPTAL OLDU

Bakü Müzik Akademisi ve Yeditepe Üniversitesi öğretim üyesi, Azerbaycanlı ünlü piyanist İslam Manafov'un Yeldeğirmeni Sanat Merkezi'nde vereceği konser iptal oldu.

VANESSA WAGNER'İN PİYANO RESİTALİ İPTAL EDİLDİ

Notre Dame de Sion Fransız Lisesi'nde bu akşam yapılması planlanan Vanessa Wagner'in piyano resitali iptal edildi.

HİSART CANLI TARİH VE DİORAM MÜZESİ'NDEKİ ETKİNLİK İPTAL OLDU

Hisart Canlı Tarih ve Diorama Müzesi'nde sergilenmeye başlayacak olan 2. Dünya Savaşı'na damgasını vuran, dönemin hava harplerinin savaş uçağı Messerschmitt Bf (Me) 109-G6 "GUSTAV"ın tanıtım etkinliği iptal oldu.

Beyoğlu'ndaki Terör Saldırısı Dolayısıyla Bazı Etkinlikler İptal Edildi

Kaynak: AA

Son Dakika Kültür Sanat Beyoğlu'ndaki Terör Saldırısı Dolayısıyla Bazı Etkinlikler İptal Edildi - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Dehşete düşüren olay! Hayalini kurduğu üniversiteye gidemeden, yatağında ölü bulundu 17:03 Dehşete düşüren olay! Hayalini kurduğu üniversiteye gidemeden, yatağında ölü bulundu Arnavutluk'ta Thodex operasyonu! Faruk Fatih Özer'e yardım eden kişi yakalandı 16:58 Arnavutluk'ta Thodex operasyonu! Faruk Fatih Özer'e yardım eden kişi yakalandı Herkes gelecek habere kilitlendi! Radardan çıkan uçak düştü, enkazı bulunamıyor 16:38 Herkes gelecek habere kilitlendi! Radardan çıkan uçak düştü, enkazı bulunamıyor
Fanatik Beşiktaş taraftarı, Josef'in adını yeni doğan oğluna verdi! Yıldız futbolcu, adaşını hastanede ziyaret etti 16:21 Fanatik Beşiktaş taraftarı, Josef'in adını yeni doğan oğluna verdi! Yıldız futbolcu, adaşını hastanede ziyaret etti Acun Ilıcalı, O Ses Türkiye yeni jüri üyeleriyle ilk kez fotoğraf paylaştı 16:11 Acun Ilıcalı, O Ses Türkiye yeni jüri üyeleriyle ilk kez fotoğraf paylaştı Ronaldo, en çok kazananlar listesinde zirveyi Messi'den aldı 15:58 Ronaldo, en çok kazananlar listesinde zirveyi Messi'den aldı
Yaptığı yayınların ardından altıncı kez banlanan yayıncının, Twitch partnerliği iptal edildi 15:23 Yaptığı yayınların ardından altıncı kez banlanan yayıncının, Twitch partnerliği iptal edildi 16 yaşındaki gencin cansız bedeni ormanlık alanda ağaca asılı halde bulundu 14:56 16 yaşındaki gencin cansız bedeni ormanlık alanda ağaca asılı halde bulundu
Advertisement