Son Dakika Haberleri: Binali Yıldırım, İran'da Terörizmle Mücadele Konferansı Kapanışında Konuştu

Binali Yıldırım, İran'da Terörizmle Mücadele Konferansı Kapanışında Konuştu

5 gün önce

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Binali Yıldırım, Tahran'da İran, Rusya, Çin, Pakistan ve Afganistan meclis başkanlarıyla birlikte terörizmle mücadele konulu konferansa katıldı.

Binali Yıldırım, İran'da Terörizmle Mücadele Konferansı Kapanışında Konuştu, System.String[]
Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Binali Yıldırım, Tahran'da İran, Rusya, Çin, Pakistan ve Afganistan meclis başkanlarıyla birlikte terörizmle mücadele konulu konferansa katıldı. Konferansın kapanışında konuşan Yıldırım, bir sonraki toplantının Türkiye'de olacağını belirtirken, şunları söyledi Terörle mücadelede bölgesel işbirliğini ele aldığımız konferansımızı tamamladık. Bir sonraki toplantı da Türkiye'de olacak, bundan da büyük memnuniyet duyuyoruz. Burada ele alamadığımız daha spesifik konuları orada ele almayı ve daha somut sonuçlar elde etmeyi ümit ediyoruz.Şifa Niyetine Diktiği Pepino, Gelen Talepler Üzerine Gelir Kaynağı Oldu KKTC ve Türkiye Yılın En İyileri Ödül Töreni, İstanbul Kongre Merkezi'nde Yapılacak

Erdoğan'ın Operasyon Talimatı Sonrası Suriye Sınır Hattı Hareketlendi İran'da Kırbaç Cezası Verilmesine Rağmen Estetiğin Önüne Geçilemiyor!