Son Dakika Haberleri: CHP Balıkesir İl Örgütünden Kılıçdaroğlu'na Destek

CHP Balıkesir İl Örgütünden Kılıçdaroğlu'na Destek

4 yıl önce

Chp Balıkesir İl Başkanı Ender Biçki, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na yapılan saldırıyı kınadı ve "Devletin koruyamadığı genel başkanımızı gerekirse bundan sonra biz koruyacağız" dedi.

CHP Balıkesir İl Örgütünden Kılıçdaroğlu'na Destek, System.String[]

Chp Balıkesir İl Başkanı Ender Biçki, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na yapılan saldırıyı kınadı ve "Devletin koruyamadığı genel başkanımızı gerekirse bundan sonra biz koruyacağız" dedi.


CHP Balıkesir İl Başkanı Ender Biçki bugün Yeşilli Meydanı'nda gerçekleştirdiği basın açıklamasıyla Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'na yapılan saldırıyı kınadı. Partililer meydanı CHP bayrakları, 'Ne mutlu Türküm diyene' yazılı Atatürk posterleri ile miting alanına çevirdi. CHP'li olan Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gencer, Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza, Manyas Belediye Başkanı Tancan Barçın'ın da katıldığı açıklamada CHP İl Başkanı Ender Biçki, CHP lideri Kılıçdaroğlu'na yapılan saldırı ve ölüm tehdidinin hükümetin yürüttüğü algı operasyonlarının bir parçası olduğunu iddia etti.


Biçki, "Devletin koruyamadığı genel başkanımızı gerekirse bundan sonra biz koruyacağız. Buradan AKP beslemesi çetelere sesleniyorum. Eğer gerçekten zerre kadar şerefiniz, namusunuz varsa şehitlere 'kelle' diyenlerin çelenklerini parçalayın. CHP ve onun Genel Başkanı şehidimize hakaret etmez, terör örgütlerine kucak açmaz, onları meşru göstermez. Oslo'da PKK ile müzakere masası kuranların, Kandil'den otobüslerle teröristleri ülkeye getiren ve uydurma mahkeme kurup teröristleri aklamaya çalışanların, İmralı canisini ve Kandil'i muhatap alanların 14 yıl önce sıfırlanmış terörü şehirlerimize indirenlerin, şehirlerde PKK bomba istiflerken seyredenlerin yaptıkları vatan hainliğidir. Bugün vatan toprağına düşen her şehidimizin tertemiz kanında bu ihaneti yapanların sorumluluğu vardır. Şunu unutmayın vatan hainleri, en kısa zamanda hayatını söndürdüğünüz her vatan evladımız için teker teker hesap vereceksiniz. Köklerinde Kuvay-i Milliye olan bir partinin 3-5 besleme tetikçiye pabuç bırakacağını sanan zavallılar varsa onların aklına şaşarım. Herkes bilsin ki bir kişi ölürüz, bin kişi diriliriz. Herkes bilsin ki CHP Türkiye Cumhuriyeti'nin bölünmesine asla izin vermeyecek. Çünkü biz Türküz, Türkiyeliyiz. Kahrolsun PKK terörü, yaşasın Türkiye Cumhuriyeti" dedi.


Haber Yayın Tarihi: 09.06.2016 05:10 Kaynak: DHATalihsiz vatandaşın cansız bedeni "Ölüü" yazan duvarın önünde bulundu
Genç kızın denize atlayıp intihara kalkıştığı anlar kamerada Yaşar Büyükanıt, ölmeden önce verdiği son röportajda FETÖ'cü savcıyı affetmedi