CHP İzmir'de şehitler için lokma döktürdü - Son Dakika

CHP İzmir'de şehitler için lokma döktürdü

04.03.2021 15:31
CHP İzmir'de şehitler için lokma döktürdü

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Konak İlçe Başkanlığı, Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere tüm şehitler için lokma döktürdü.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Konak İlçe Başkanlığı, Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere tüm şehitler için lokma döktürdü.

Konak Meydanı'nda gerçekleştirilen etkinliğe Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, CHP İzmir Milletvekilleri Kani Beko, Tacettin Bayır, Atilla Sertel ve bazı ilçe belediye başkanlarının yanı sıra İYİ Parti, Gelecek Partisi ve DEVA Partisi'nden temsilciler de katıldı.

Soyer, yaptığı açıklamada İzmir'in bu yıl birçok felaket geçirdiğini belirterek, "Diliyorum baharın gelmesiyle beraber bu felaketler geride kalacak. Belki bu hayırlı duanın buna da faydası olur." dedi.

CHP Konak İlçe Başkanı Çağrı Gruşçu da "Şehitler bizim kutsalımızdır. Hem CHP hem belediye başkanları hem de Millet İttifakının temsilcileri olarak şehitlerimizin kutsal emanetlerine her daim sahip çıkacağız." diye konuştu.

Etkinlikte şehitler için dua edildi, lokma hayrı yapıldı.

YORUMLAR
500
CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel geçmişe atıfta bulundu: Türkiye Cumhuriyeti Devleti Alevilerle helalleşmek zorundadır CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel geçmişe atıfta bulundu: Türkiye Cumhuriyeti Devleti Alevilerle helalleşmek zorundadır Bayraklı Belediye Başkanı Sandal'dan Manavkuyu'da Rezerv Alan, Kredi ve Hasarlı Yapı Çıkışı Bayraklı Belediye Başkanı Sandal'dan Manavkuyu'da Rezerv Alan, Kredi ve Hasarlı Yapı Çıkışı
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel CHP İzmir'de şehitler için lokma döktürdü - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement