CHP'li belediye başkanının, kardeşini 3 birimin müdürü yaptığı ortaya çıktı - Son Dakika

CHP'li belediye başkanının, kardeşini 3 birimin müdürü yaptığı ortaya çıktı

26.01.2021 11:55

Aydın'da 2019 yılında Efeler Belediye Başkanlığı koltuğuna oturan CHP'li Mehmet Fatih Atay'ın kardeşi Dr. Eralp Atay'ı 3 ayrı müdürlük görevine atadığı ortaya çıktı. Belediyenin sitesinde de Atay'ın Hukuk İşleri Müdürlüğü, Mezarlıklar Müdürlüğü ve Sağlık İşleri Müdürlüğü'nün başında olduğu bilgisi yer alıyor.

Efeler Belediye Başkanı CHP'li Mehmet Fatih Atay, seçim sonrasında yaptığı icraatlar yerine aldığı kararlar ve yaptığı atamalar ile konuşuluyor. Atay, özellikle kardeşi ve oğluna verdiği görevler nedeniyle vatandaşların tepkisini çekti.

BİR ÖNCEKİ BAŞKANI AYNI SEBEPLE ELEŞTİRMİŞ

Başkanlık koltuğuna oturmadan önce yine CHP'li olan belediye başkanı selefi Mesut Özakcan'ın, damadı Abdülkadir Baş'ı özel kalem müdürlüğüne atamasını eleştiren Mehmet Fatih Atay, seçildikten sonra aynı yöntemi kendisi de devam ettirdi.

KARDEŞİ 3 BİRİMİN MÜDÜRLÜĞÜNÜ YAPIYOR

Atay, başkan seçildikten sonra DSİ Bölge Müdürlüğü'nde kurum hekimi olarak görevli kardeşi Dr. Eralp Atay'ı; Hukuk İşleri Müdürlüğü, Mezarlıklar Müdürlüğü ve Sağlık İşleri Müdürlüğü görevlerinin başına getirdi.

CHP'li belediye başkanının, kardeşini 3 birimin müdürü yaptığı ortaya çıktı
CHP'li belediye başkanının, kardeşini 3 birimin müdürü yaptığı ortaya çıktı
CHP'li belediye başkanının, kardeşini 3 birimin müdürü yaptığı ortaya çıktı

OĞLUNU DA KULÜBÜN BAŞINA GEÇİRDİ

Aynı zamanda oğlu Eymen Atay'ı Efeler Spor Kulübü'nde sekreter olarak görevlendiren ve kulübün tüm finansal koordinasyonunu da teslim eden Akay, kulübün 'Gölge Başkan'ı oldu.

CHP'li belediye başkanının, kardeşini 3 birimin müdürü yaptığı ortaya çıktı

Son Dakika Güncel CHP'li belediye başkanının, kardeşini 3 birimin müdürü yaptığı ortaya çıktı - Son Dakika


YORUMLAR (19)
  • dnz: kim yiyorsa kursağında kalsın... ülkeme kim zarar veriyorsa; dünyada ahirette zelil olsun ! kim ülkeme faydalı oluyorsa; dünyada ahirette aziz olsun İNŞAALLAH... Cevap Yaz 6 0 Yayından Kaldır
  • Karadeniz: Bunlar Akp gibi değil ,açıktan götürüyorlar bide utanmaları yok ,Memleketin başına geçerlerse bi dönemde elli yıl geri teper bu ülke Cevap Yaz 12 4 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Kerimcan Durmaz'ın aylardır üzerinde çalıştığı Peşimde isimli şarkısı çıktı Aleyna Tilki'nin ilk İngilizce şarkısının klibi yayınlandı! Pembe ayıcığından yine vazgeçemedi "Bugün cemre suya düştü" diyen Prof. Dr. Orhan Şen'den kar yağışı uyarısı: Önümüzdeki salı gününe dikkat Dolar fırlayınca Erdoğan'ın Başdanışmanı Yiğit Bulut Merkez Bankası Başkanı'na yüklendi: Umarım anlamıştır Siyasi kutuplaşmanın sokağa yansıması! Röportaj esnasında tekmeler yumruklar havada uçuştu Su saati ihbarı İETT otobüsünü karıştırdı! Çantası didik didik aranan genç gözaltında Bir Zamanlar Çukurova'nın oyuncusu Selin Genç, şubat ayında deniz sezonunu açtı Korona bitmeden bir yeni salgın daha: Dirençli uyuz vakaları patladı, 15 dakikalık temasta bulaşıyor